ISRAEL613.COM

בס"ד

 

המקוה

THE MIKVAH

PAGE   11

 

1    2    3  4   5   6   7   8   9  10   11   12   13   14   15

 

HOME        ראשי



 

בעזרת השם יתברך

מרכז שידוכי נשואין עולמי

לממזרים וודאים שיתחתנו עם ממזירים וודאים, ולספק ממזירים שיתחתנו עם גרים או גיורת, עם הכשר של וועד הרבנים העולמי דארצות הברית וקנדה

קריאה דחופה! אל יראי ד' וחושבי שמו , אנשי שם , גבורי כח ועושי רצונו של מקום ברוך הוא די בכל אתר ואתר הי"ו

הן גלוי וידוע לכל, מצב הקשה השורר בעולם בעניני שידוכין, ובפרט בשידוכין של בחורים ובתולות שאביהם נתגרשו אצל הבתי דינים כהיום: [בית דין לאנדסמאן, התאחדות הרבנים דארצות הברית], שרובם ככולם הם על ידי כפיה שעל פי רוב הפוסקים הגט פסול ובניהם שנולדים אחר כך הם ממזירים גמורים או ספק ממזירים, ועל פי הלכה אסור לממזר וודאי להתחתן עם ממזר ספק, וממזר ספק אסור לו גם כן להתחתן עם ממזר ספק, כי אולי אחד מהם אינו ממזר ספק כמבואר בשלחן ערוך אבן העזר סימן ד' סעיף כד), וזה לשונו: ממזר נושא ממזרת במה דברים אמורים, כששניהם ודאין, אבל אם האחד ודאי והשני ספק, או אפילו שניהם ספק, אסורים זה בזה, דשמא האחד ממזר והשני אינו ממזר, כו', או שנתגרשה ספק גירושין, עד כאן לשונו.

עוד מבואר בפוסקים שספק ממזר יותר חמור ממזר וודאי, עיין אבן העזר שם.

וגם זה מבואר בפוסקים כי יש חיוב לפרסם הממזרים כדי שלא יטמעו בינינו ולשמור שלא יטמאו את טוהר מחנינו. כמבואר ביורה דעה הלכות מילה סימן רס"ה דרכי משה סעיף קטן ז' וברמ"א שם סעיף ד': מפרסמים בשער מילתו שהוא ממזר, ועיין שם בכל הנושאי כלים, וליכא שום חולק על זה.

אזהרה לרבנים ולמוהלים

ומכאן אזהרה ולרבנים ולמוהלים שמוכרחים לקיים דין זה שמבואר בשלחן ערוך בלי שום ספק כלל.

ומכאן אזהרה יוצאת לכל הנשים השחצניות שטרם שמזמינים גט מעושה אצל מיסטער שמואל או מיסטער לייבוש לאנדסמאן, וטרם שמוציאים הון רב על זה יתקשרו אלינו בעוד מועד, כדי שלא יניחו מעותיהם על קרן הצבי שלא יוכלו להנשא על ידי גט זה, ואם ינשאו יטילו על בניהם ונכדיהם לדורי דורות מום הגדול של ממזירות שלא יסור מהם לעולם, ובניכם ונכדיכם לא ימחלו להם לעולם ועד.

על כן מי שיש לו ידיעה על גט מעושה שנעשה על ידי רבני הערב רב או על ידי הערכאות, שהם בכלל ממזר וודאים, ויש שם בחורים או בתולות ימציא לנו כל האינפארמאצייע, ונוכל להמציא להם זיווג מתאים על פי ההלכה.

על כן לא עת לחשות ולשבת בחיבוק ידים וזרועות, ולראות בצרת אחיהם האומללים ואומללות, ורחש לבם דבר טוב לבא לעזרת ה' בגיבורים, להיות שותפו של המקום ב"ה, אשר אומנתו להיות יושב ומזווג זיווגים כל היום, ויקויים בנו יעודת הנביא, עוד ישמע בערי יהודה ובחוצות ירושלים קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה, וגו', ברנה ובשמחת עולם, בביאת גואל צדק במהרה בימינו.

הכ"ד הכו"ח למען המצוה הרבה והנשגבה.

נאום: הרב ראובן גאלדמאן מאנסי
נאום: הרב אברהם ווייסבערג קאנארסי
נאום: הרב אנשיל שווארטץ ניו יארק

-----------------------------------------------------------------------------------------------

בס"ד

דברי תוכחה בענין יסוד קדושת ישראל וטהרת המקוואות

 

דברי תוכחה אלו מיועד לכל האדמורי"ם והרבנים, רבני בית הוראות, מלמדים, מוהלים, בני הכולל, עסקנים, מנהלים של ארגוני חסד, ארגוני חברה קדישא, ארגוני עזר, ארגוני וועד הכשרות למיניהם, רבני ושליחי חב"ד בכל העולם כולו, כל הרבנים משגיחים ומנהלי בתי מקוואות, כל הרבנים ומנהלי העירובין בכל העולם כולו, כל הרבנים ראשי ישיבות ומנהלי בתי חינוך, כל בתי מסחר, ועוד.

 

 

JEWISH COMMUNITY OF AMHERST

RODPHEY SHOLOM CONGREGATION

CONGREGATION SONS OF ZION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

PIONEER VALLEY RENEWAL COMMUNITY

SONS OF ZION CONGREGATION

CONGREGATION BETH ISRAEL

CONGREGATION B'NAI JACOB

SINAI TEMPLE

CONGREGATION KODIMOH

KESSER ISRAEL SYNAGOGUE

TEMPLE BETH EL

WESTERN NEW ENGLAND HAVURAH

KNESSET ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE ANSHE AMUNIM

HEVREH OF SOUTHERN BERKSHIRE

AHAVATH SHALOM CONGREGATION

BETH ISRAEL

TEMPLE ISRAEL

ISRAEL TEMPLE

CONGREGATION AGUDAT ACHIM

SHAAREI ZEDECH CONGREGATION

TEMPLE EMANUEL

SHAARAI TORAH SONS OF ABRAHAM

BETH JUDAH CONGREGATION

CONGREGATION BETH ISRAEL

TEMPLE SINAI

BETH AM TEMPLE

TEMPLE BETH SHOLOM

BETH TORAH TEMPLE

TEMPLE ISRAEL

YOUNG ISRAEL OF NATICK

CONGREGATION BETH EL

CONGREGATION B'NAI TORAH

BETH EL CONGREGATION OF SUDBUR

TEMPLE SHIR TIKVA

CONGREGATION BETH ISRAEL

TEMPLE EMANUEL

SHALOM CONGREGATION OF CHELMSFORD

TEMPLE EMANU-EL

ANSHE SHALOM CONGREGATION

TEMPLE EMANUEL

BETH EL TEMPLE

MONTEFIORE ORTHODOX SYNAGOGUE

CONGREGATION SHALOM

TEMPLE EMMANUEL

TEMPLE SHIR TIKVAH

CHEVRA TEHILLIM CONGREGATION

AHABAT SHOLOM CONGREGATION

ANSHE SFARD CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE BNAI ABRAHAM

TEMPLE AHAVAT ACHIM

TEMPLE SINAI

TEMPLE EMANU-EL

TEMPLE SINAI

AHAVAS ACHIM CONGREGATION

TEMPLE NER TAMID

TEMPLE BETH SHALOM

TEMPLE SHALOM

BETH DAVID TEMPLE OF THE SOUTH SHORE

TEMPLE BETH ABRAHAM

TEMPLE ETZ CHAIM

SHA'ARAY SHALOM CONGREGATION

BETH SHALOM TEMPLE

TEMPLE SHAARE TEFILAH

SHARON CHAVURAH SOCIETY

YOUNG ISRAEL OF SHARON

ISRAEL TEMPLE

ETZ CHAIM CONGREGATION

AHAVATH TORAH CONGREGATION

OHELEI TORAH CONGREGATION

BNAI JACOB  CONGREGATION

BOSTON SYNAGOGUE

CONGREGATION KADIMAH TORAS MOSHE

BNAI MOSHE TEMPLE

BETH CHOMESH SYNAGOGUE

BETH DAVID CONGREGATION

KOLLEL

CHAI-ODOM SYNAGOGUE

ADAS HADRATH ISRAEL TEMPLE

HUMANISTIC JUDAISM CONGREGATION

EITZ CHAYIM CONGREGATION

BETH SHALOM TEMPLE

HAVURAHT SHALOM

BNAI BRITH TEMPLE

BETH ISRAEL OF MALDEN CONGREGATION

EZRATH ISRAEL TEMPLE

TEMPLE TIFERETH ISRAEL

TIFERETH ISRAEL CONGREGATION

AGUDATH SHOLOM CONGREGATION

AHAVAS ACHIM CONGREGATION

EMMANUEL TEMPLE

BNAI ISRAEL TEMPLE

TIFERETH ISRAEL CONGREGATION

AHAVAS ACHIM CONGREGATION

TIFERETH ABRAHAM CONGREGATION

TIFERETH ISRAEL TEMPLE

TEMPLE SHALOM

BETH EL TEMPLE

BETH ISRAEL SYNAGOGUE

ADAS SHALOM CONGREGATION

BETH SHALOM TEMPLE

TEMPLE BNAI SHALOM

TEMPLE SHALOM

TEMPLE ISRAEL

ISRAEL TEMPLE

AGUDAS ACHIM CONGREGATION

TEMPLE BETH EMUNAH

ISRAEL OF BROCKTON TEMPLE

BETH JACOB CONGREGATION

KEHILLATH JACOB

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE BETH AM

VASSAR TEMPLE

TEMPLE ISAIAH

TEMPLE EMUNAH

BETH PINCHAS CONGREGATION

TEMPLE OHABEI SHALOM

BETH ZION TEMPLE

CONGREGATION KEHILLIATH ISRAEL

TEMPLE SINAI

YOUNG ISRAEL OF BROOKLINE

TEMPLE BETH ISRAEL

NISHMAT CHAYIM

ADAMS STREET SYNAGOGUE

BNAI JACOB SYNAGOGUE - ZVHIL MEZBUZ

BOSTON CONGR FOR HUMANISTIC JU

SHAAREI TEFILLAH CONGREGATION

EMANUEL TEMPLE

TEMPLE BETH AVODAH

BETH EL ATERETH ISRAEL

AGUDAS ACHIM ANSHEI SFARD OF NEWTON

DORSHEI TZEDEK CONGREGATION

TEMPLE SHALOM OF NEWTON

TEMPLE REYIM

BROOKLINE HAVURAH MINYAN

TEMPLE EMETH

CONGREGATION MISHKAN TEFILA

BETH EL TEMPLE CENTER

PROGRESSIVE CHAVURAH

TEMPLE BETH ELOHIM

WELLESLEY COLLEGE

TEMPLE ALIYAH

TEMPLE BETH SHALOM

UAHC-NORTHEAST COUNCIL

BETH SHALOM TEMPLE

FALMOUTH JEWISH CONGREGATION

SHIRAT HAYAM SONG OF THE SEA CONGR

CONGREGATION BETH ISRAEL OF ONSET

MARTHA'S VINEYARD SYNAGOGUE

THE CAPE COD SYNAGOGUE

ANSHEI CHESED CONGREGATION

AGUDAS ACHIM CONGREGATION

ADAS ISRAEL

TEMPLE BETH EL

TIFERETH ISRAEL CONGREGATION

AHAVATH ACHIM CONGREGATION

AGUDATH ACHIM CONGREGATION

HABONIM TEMPLE

UNITED BROTHERS SYNAGOGUE

JESHUAT ISRAEL - TOURO SYNAGOGUE

OHAWE SHALOM-YOUNG ISRAEL

OHAWE SHOLOM

SONS OF JACOB CONGREGATION

BETH DAVID TEMPLE

AM DAVID TEMPLE

SHARAH ZEDEK CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

TEMPLE TORAT YISRAEL

CONGREGATION BETH SHOLOM-SONS OF ZION

EMANUEL TEMPLE

TEMPLE BETH-EL

TEMPLE EMANU-EL

SHAARE ZEDEK - SONS OF ABRAHAM

SONS OF JACOB CONG/BNEI YAKOV

SINAI TEMPLE

CONGREGATION BETENU

ETZ HAYIM SYNAGOGUE

BETENU CONGREGATION

TEMPLE BETH ABRAHAM

BETH ABRAHAM TEMPLE

TEMPLE ADATH YESHURUN

ISRAEL TEMPLE

ISRAEL TEMPLE

B'NAI ISRAEL TEMPLE

TEMPLE B'NAI ISRAEL

TEMPLE BETH JACOB

AHAVAS ACHIM CONGREGATION

DARTMOUTH HILLEL

TEMPLE ISRAEL

DURHAM COMMUNITY SYNAGOGUE

BETH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

SHAAREY TPHILOH CONGREGATION

CONGREGATION BET HA'AM

TEMPLE SHALOM

BETH ABRAHAM CONGREGATION

CONGREGATION BETH ISRAEL

BETH ABRAHAM CONGREGATION

CONGREGATION BETH EL

BETH ISRAEL CONGREGATION

BETH EL CONGREGATION

ISRAEL CONGREGATION

SHER HAARIM

OHAVI ZEDEK SYNAGOGUE

TEMPLE SINAI

RUTLAND JEWISH CENTER

BETH EL SYNAGOGUE, INC.

BETH HILLEL SYNAGOGUE

CONGREGATION TIKVOH CHADOSHOH

BETH ISRAEL

KENESSETH ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION KOL HAVERIM

BETH SHALOM TEMPLE

TEPHERETH ISRAEL

TEMPLE B'NAI ISRAEL

TEMPLE DAVID

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

FARMINGTON VALLEY JEWISH CONGREGATION

BETH HILLEL TEMPLE

BETH HILLEL TEMPLE

CONGREGATION BETH AHM

KEHILAT CHAVERIM CONGREGATION

BETH TORAH TEMPLE

CONGREGATION B'NAI SHOLOM

TEMPLE SINAI

BETH EL  CONGREGATION

AGUDAS ACHIM CONGREGATION

BETH TEFILAH TEMPLE

EMANUEL SYNAGOGUE

YOUNG ISRAEL OF WEST HARTFORD

BETH EL TEMPLE

UNITED SYNAGOGUES OF GREATER HARTFORD

ADOS ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION BETH TEFILAH

BETH DAVID SYNAGOGUE

AHAVATH CHESED

CONGREGATION BETH ISRAEL

JEWISH CONGREGATION OF LEBANON

B'NAI SHALOM SYNAGOGUE

CONGREGATION BETH EL

CONGREGATION BROTHERS OF JOSEPH

BETH JACOB SYN.

TEMPLE EMANU-EL

TEMPLE BETH DAVID

AHAVATH ACHIM CONGREGATION

CONGREGATION BETH EL

BETH TIKVAH TEMPLE

TEMPLE B'NAI ABRAHAM

SOUTHINGTON JEWISH CONGREGATION

WESLEYAN UNIVERSITY HAVURAH SCHOOL

ADATH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE EMANUEL

CONGREGATION OR SHALOM

BETH EL SYNAGOGUE

BETH ISRAEL SYNAGOGUE

BETH ISRAEL CONGREGATION

YOUNG ISRAEL

YESHIVA OF NEW HAVEN

BIKUR CHOLIM SHEVET ACHIM

BETH HAMEDROSH HAGODOL B'NAI ISRAEL

CONGREGATION BETH EL-KESER ISRAEL

SINAI CONGREGATION

TEMPLE BETH SHOLOM

CONGREGATION MISHKAN ISRAEL

CONGREGATION B'NAI JACOB

CONGREGATION RODEPH SHOLOM

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

ADAT YISRAEL CONGREGATION

AGUDAS ACHIM CONGREGATION

CONREGATION B'NAI TORAH

BAIS SHLOMO AHARON NUSACH

BETH SHOLOM TEMPLE

BETH EL SYNAGOGUE

B'NAI SHALOM CONGREGATION

SHOLOM TEMPLE

BETH EL SYNAGOGUE

UNITED JEWISH CENTER

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

CONGR FOR HUMANISTIC JUDAISM

AHAVATH ACHIM CONGREGATION

SHAARE TORAH CONGREGATION

CENTER FOR CHRISTIAN-JEWISH UN

B'NAI CHAIM TEMPLE

GREENWICH REFORM SYNANOGUE

TEMPLE SHOLOM

TEMPLE SHALOM

SHALOM TEMPLE

CONGREGATION BETH EL

BETH ISRAEL OF WESTPORT/NORWALK

TEMPLE SHEARITH ISRAEL

TEMPLE ISRAEL

BAIT CHAVERIM SYNAGOGUE

THE CONSERVATIVE SYNAGOGUE

B'NAI CHAIM TEMPLE

AGUDATH SHOLOM CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

DEEVRAY TORAH CHAVURAT

TEMPLE SINAI INC.

YOUNG ISRAEL OF STAMFORD

AGUDATH SHOLOM

TEMPLE BETH AM

UPTOWN SYNAGOGUE

TEMPLE EMANU-EL

OHAV ZEDEK CONGREGATION

TEMPLE NER TAMID

AGUDATH ISRAEL OF WEST ESSEX

TEMPLE SHOLOM

ISRAEL TEMPLE

BETH SHOLOM REFORM TEMPLE

TEMPLE BETH-EL MEKOR CHAYIM

JCC OF FORT LEE

YOUNG ISRAEL OF FORT LEE

SEPHARDIC CONGREGATION FT LEE

UNITED SYNAGOGUE OF HOBOKEN

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

ANSHE CHESED CONGREGATION

SYNAGOGUE OF THE SUBURBAN TORAH CENTER

TEMPLE BETH SHALOM

TEMPLE EMANU-EL

BNAI ABRAHAM TEMPLE

ETZ CHAIM CONGREGATION

SYNAGOGUE OF THE SUBURBAN TORAH CENTER

MOUNT SINAI CONGREGATION

AHAVATH ZION CONGREGATION

BETH EPHRAIM/BNAI ZION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

CONGREGATION SHOMREI EMUNAH

BNAI KESHET MONTCLAIR SYNAGOGUE

BETH AHM CONGREGATION OF WEST

PINE BROOK JEWISH CENTER

TEMPLE BETH EL

BETH EL OF NORTHERN BERGEN

BETH ABRAHAM TEMPLE

OHR TORAH CONGREGATION

B'NAI SHALOM

YOUNG ISRAEL OF THE ORANGES

CONGREGATION BETH ISRAEL

AHAWAS ACHIM BNAI JACOB

CONGREGATION SHAYA AHAVAT TORAH

CHEVRA THILIM CONGREGATION

TIFERETH ISRAEL CONGREGATION

EMANUEL TEMPLE

YOUNG ISRAEL

ADAS ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE HAR SHALOM

SHOLOM TEMPLE

TEMPLE BETH O'R/BETH TORAH

OHEV SHALOM TEMPLE

BETH EL TEMPLE

CONGREGATION BETH ISRAEL

ISRAEL TEMPLE

UNITED ORTHODOX SYNAGOGUE

CONGREGATION B'NAI JESHURUN

OHEB SHALOM CONGREGATION

CONGREGATION BETH EL

TEMPLE SHAREY TEFILO-ISRAEL

ISRAEL OF SPRINGFIELD CONGREGATION

TEMPLE BETH AHM

TEMPLE SHA-AREY SHALOM

BETH SHALOM CONGREGATION

TEMPLE EMANU-EL

SHAARE ZEDEK SYNAGOGUE

ADATH ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION AHAVAS SHOLOM

AHAVATH ACHIM CONGREGATION

B'NAI ISRAEL TEMPLE

ELMORA HEBREW CENTER SYNAGOGUE

SINAI TORAH CHAIM

CONGREGATION OHEL YOSEF YITZCHOK-BRIS AVROHOM

ADATH ISRAEL

THE JEWISH EDUCATIONAL CENTER

BETH EL TEMPLE

AGUDATH SHOLOM CONGREGATION

TEMPLE BETH-EL

CONGREGATION B'NAI JACOB

AHAVAS ACHIM CONGREGATION

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

MT. SINAI CONGREGATION

JEWISH CONGREGATION OF KINNELON

FAIR LAWN JEWISH CENTER

TEMPLE AVODA

AHAVAT ACHIM CONGREGATION

SHOMREI TORAH CONGREGATION

BRIS AVROHOM

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH SHOLOM

BARNERT TEMPLE

SHALOM TEMPLE

BETH HAVERIM

BETH SHALOM

TEMPLE ISRAEL

GLEN ROCK JEWISH CENTER

SHOMREI TORAH

TEMPLE BETH TIKVAH

BETH RISHON TEMPLE

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

COMMUNITY SYNAGOGUE

TEMPLE EMANUEL OF NORTH JERSEY

BETH EL TEMPLE

TEMPLE BETH ELOHIM

SONS OF ISRAEL

CONGREGATION ADAS EMUNO

RECONSTRUCTIONIST TEMPLE BETH

TEMPLE EMANU-EL

BETH ISRAEL OF NORTHERN VALLEY

BETH ABRAHAM CONGREGATION

BETH ABRAHAM CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

EMANU-EL TEMPLE

AHAVATH TORAH CONGREGATION

SHOMREI EMUNAH CONGREGATION

BETH TIKVAH

CONGREGATION K'HAL ADATH JESHURUN

JCC OF PARAMUS

CONGREGATION BETH TEFILLAH

TEMPLE BETH SHOLOM OF PASCACK VALLEY

TEMPLE SHOLOM

TEMPLE EMETH

CONGREGATION BETH SHOLOM

RINAT YISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION BETH AM

CONGREGATION KETER TORAH

BNAI YESHURUN CONGREGATION

KANFEI SHAHAR CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF TEANECK

BETH AARON CONGREGATION

TEMPLE SINAI OF BERGEN COUNTY

BETH OR TEMPLE

TEMPLE EMANUEL OF THE PASCACK VALLEY

BETH SHALOM CONGREGATION

TEMPLE BETH TORAH

MAGEN DAVID OF WEST DEAL CONGREGATION

SONS OF ISRAEL

AGUDATH ACHIM CONGREGATION

AGUDATH ACHIM CONGREGATION

SYNAGOGUE OF DEAL

OHEL YAACOB CONGREGATION

MONMOUTH REFORM TEMPLE

TEMPLE BETH SHALOM OF W MONMOUTH COUNTY

BETH SHALOM TEMPLE

JEWISH LEARNING CENTER COMMUNITY SYNAGOGUE

UNION HILL CONGREGATION

AGUDATH ACHIM CONGREGATION

AHAVAT ACHIM CONGREGATION

BETH MIRIAM

CONGREGATION BROTHERS OF ISRAEL

BROTHERS OF ISRAEL CONGREGATIO

OHEV SHALOM-MARLBORO JC

RODEF TORAH TEMPLE

YOUNG ISRAEL OF ABERDEEN

TEMPLE SHALOM

TEMPLE BETH AHM

SYNAGOGUE OF OAKHURST

TEMPLE BETH EL OF THE SHORE AREA

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

WHITE MEADOW TEMPLE

MORRIS COUNTY COMMUNITY FOR HU

TEMPLE SHALOM

JEWISH COMMUNITY CENTER

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

BETH TORAH CONGREGATION

ADATH SHALOM SYNAGOGUE

MORRISTOWN JEWISH CENTER

CONGREGATION LEVI YITZCHAK

TEMPLE B'NAI OR

AHAVATH YISRAEL

B'NAI OR TEMPLE

HEBREW CONGREGATION OF MT FREEDOM

CONGREGATION BETH EL

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

YOUNG ISRAEL

TEMPLE EMANUEL

TEMPLE BETH SHOLOM

CONGREGATION M'KOR SHALOM

B'NAI ISRAEL TEMPLE

BETH EL CONGREGATION

CONGREGATION BETH TIKVAH

ADATH EMANU-EL

BETH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE SINAI

TEMPLE BETH SHALOM

CONGREGATION BETH ISRAEL

YOUNG ISRAEL OF MARGATE

BETH ABRAHAM CONGREGATION

BETH ISRAEL CONGREGATION

SONS OF JACOB CONGREGATION

CHELSEA HEBREW CONGREGATION

RODEF SHOLOM CONGREGATION

COMM. SYN. BETH KEHILLAH

BETH EL SYNAGOGUE

EMETH SHALOM REFORM CONGREGATI

CONGREGATION BETH JUDAH

SHALOM HOUSE

JEWISH COMMUNITY CENTER OF BELLE MEAD

BETH EL SYNAGOGUE

TORAS EMES CONGREGATION

PRINCETON JEWISH CENTER

CONGREGATION BETH CHAIM

CONGREGATION BROTHERS OF ISRAEL

AHAVATH ISRAEL CONGREGATION

ANSHE EMES CONGREGATION

HAR SINAI HEBREW CONGREGATION

WORKERS OF TRUTH CONGREGATION

ADATH ISRAEL CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF LAWRENCEVILLE

CONGREGATION AHAVAT SHALOM

CHOZEH CONGREGATION OF LUBLIN

TEMPLE BETH AM

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH OR

BETH SHALOM TEMPLE

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

KNESSETH ISRAEL CONGREGATION

SHOLOM TEMPLE

YOUNG ISRAEL OF EAST BRUNSWICK

EAST BRUNSWICK JEWISH CENTER

B'NAI SHALOM TEMPLE

POILE ZEDEK CONGREGATION

OHR TORAH CONGREGATION

CONGREGATION BETH EL

TEMPLE EMANU-EL

REFORM TEMPLE OF HUNTERDON COUNTY

FLEMINGTON JEWISH COMMUNITY

CONGREGATION ETZ CHAIM

NEVE SHALOM

TEMPLE BETH-EL

BETH OHR CONGREGATION

OHAV SHALOM TEMPLE

CONGREGATION BETH MORDECAI

SHAAREY TEFILOH CONGREGATION

BETH EL OF SOMERSET

ANSHE EMETH CONGREGATION

ANSHE EMETH MEMORIAL TEMPLE

CONGREGATION B'NAI TIKVAH

AGUDATH ISRAEL

HIGHLAND PARK CONSERVATIVE TEMPLE & CENTER

AHAVAS ACHIM CONGREGATION

ETZ AHAIM

OHAV EMETH CONGREGATION

JEWISH FUND FOR JUSTICE

BETH ISRAEL CONGREGATION

SONS OF MOSES-YENSHEVE SYNAGOGUE

DOWNTOWN TALMUD TORAH

MESIVTA TIFERETH JERUSALEM

BNAI JACOB ANSHE BERZAN

UNITED HEBREW COMMUNITY OF NEW YORK

SHARIS ADATH ISRAEL

MIZRACHI CONGREGATION

EAST SIDE TORAH CENTER

BETH HAMEDROSH CONGREGATION

BIALYSTOKER SYNAGOGUE

CHSAM SOFER CONGREGATION

FIRST ROUMANIAN AMERICAN SYNAGOGUE

CONSERVATIVE SYN. OF 5TH AVENUE

EAST END TEMPLE

BROTHERHOOD SYNAGOGUE

COMMUNITY SYNAGOGUE MAX D. RAISKIN CTR.

VILLAGE TEMPLE

TOWN & VILLAGE SYN.

ZICHRON MOSHE CONGREGATION

AGUDAT ISRAEL OF AMERICA

CHINUCH ATZMAI

HISTADRUTH TALMIDEI PONEVEZ

ISRAELI COMMUNITY OF MIZRACHI

EMUNATH ISRAEL CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF FIFTH AVENUE

SHAARE ZION

CIVIC CENTER SYNAGOGUE

DARECH AMUNO CONG./JCC

BETH SIMCHAT TORAH CONGREGATION

METROPOLITAN SYNAGOGUE

TALMUD TORAH CONGREGATION

ADERETH EL CONGREGATION

JEWISH ENRICHMENT CENTER

MILINERY CENTER SYNAGOGUE

GARMENT CENTER CONGREGATION

CONGR EMANU-EL OF THE CITY OF NEW YORK

TEMPLE ISRAEL OF THE CITY OF NEW YORK

PARK EAST SYNAGOGUE

LISKER CONGREGATION

LISKER CONGREGATION

TEMPLE SHAARAY TEFILA

TEMPLE SHAARAY TEFILA

BNAI YEHUDA-YORKVILLE SYNAGOGUE

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

YORKVILLE SYNAGOGUE

FIFTH AVENUE SYNAGOGUE

SEPHARDIC SYNAGOGUE ON FIFTH AVENUE

CENTRAL SYNAGOGUE

SUTTON PLACE SYN.

EAST 55TH STREET CONSERVATIVE SYNAGOGUE

WEXNER HERITAGE FOUNDATION

WEST SIDE INSTITUTIONAL SYNAGO

WEST END SYNAGOGUE

LINCOLN SQUARE SYNAGOGUE

STEPHEN WISE FREE SYNAGOGUE

CONGREGATION HABONIM

SHEARITH ISRAEL CONGREGATION

JEWISH CENTER

THE JEWISH CENTER

SOCIETY FOR THE ADVANCEMENT OF

YOUNG ISRAEL OF THE WEST SIDE

OHAV SHOLOM CONGREGATION

HECHAL MOSHE CONGREGATION

AHAVATH CHESED CONGREGATION

BNAI ISRAEL CHAIM CONGREGATION

RODEPH SHOLOM CONGREGATION

OHAB ZEDEK CONGREGATION

CONGREGATION SHAARE ZEDEK

ANSHE CHESED CONGREGATION

CONGREGATION BETH CHAVZIRUTH

RAMATH ORATH CONGREGATION

OLD BROADWAY SYNAGOGUE

UNIVERSAL JUDAISM TEMPLE

KEHILATH JESHURUN

BETH AM

HEBREW TABERNACLE OF WASHINGTON HEIGHTS

SAMUEL JOSEF VCHAYAHY CONGREGA

BETH HAMEDRASH HAGADAL

NODAH BI YEHUDAH CONGREGATION

WASHINGTON HEIGHTS CONGREGATIO

WASHINGTON HEIGHTS CONGREGATION

KHAL ADATH JESHURUN CONGR

MACHZIKI TORAH CONGREGATION

INWOOD HEBREW CONGREGATION

RADIO CITY SYNAGOGUE

CONG EZRATH ISRAEL-ACTORS TEMPLE

WALL STREET SYNAGOGUE

MOUNT SINAI JEWISH CENTER

OHAV SHOLOM CONGREGATION

CONGREGATION OR ZAURA

ORACH CHAIM CONGREGATION

PARK AVENUE SYN

TEMPLE ISRAEL

B'NAI SHOLOM CONGREGATION

OHEL ABRAHAM CONGREGATION

AHAVATH ISRAEL CONGREGATION

AGUDATH ACHIM ANSHEI CHESED

AGUDATH ACHIM ANSHE CHESED

AUR TORAH SEPHARDIC MINYAN

BETH YEHUDA

CONGREGATION BNAI JESHURUN

TIFERETH CHAIM CONGREGATION

AVIV HADASH CONGREGATION

AGUDAS ISRAEL-BAIS ELIEZER

YOUNG ISRAEL OF STATEN ISLAND

BETH SHLOIME OF STATEN ISLAND

AGUDAS SHOMREI HADAS

HOPE OF ISRAEL CONGREGATION

CONCOURSE-NORTH BRONX JEWISH COMMUNITY

EAST CONCOURSE HEBREW CENTER

MERKAZ HARAV CONGREGATION

MOUNT HOREB CONGREGATION

ALBERT EINSTEIN COLLEGE OF MEDICINE

TEMPLE EMANUEL OF PARKCHESTER

TABERNACLE OF ETERNAL LIFE

YOUNG ISRAEL PELHAM PARKWAY

OHEL MOSHE ANSHEI SFARD CONGREGATION

KINGSBRIDGE CENTER OF ISRAEL

RIVERDALE SOCIETY FOR HUMANISTIC JUDAISM

HEBREW INSTITUTE OF RIVERDALE

RIVERDALE JEWISH CENTER

VAN CORTLANDT JEWISH CENTER

KINGSBRIDGE HEIGHTS JEWISH CENTER

OHEL TORAH SYNAGOGUE

BETH EL OF CITY ISLAND

KHAL ADATH YESHURUN

BRONX PARK EAST CHOTINER

CONGREGATION SONS OF ISRAEL OF THE BRONX

JEWISH CENTER OF WILLIAMSBRIDGE

BETH ABRAHAM-SYNAGOGUE

JUDEA TEMPLE

YOUNG ISRAEL OF ASTOR GARDENS

TEMPLE JUDEA REFORM SYNAGOGUE

LOMDAI TORAH CONGREGATION

RIVERDALE TEMPLE

CONS. SYN. ADATH ISRAEL RIVERDALE

CASTLE HILL JEWISH COMMUNITY

SEPHARDIC SHARE RAHAMIN

TORAS CHAIM CONGREGATION

CO-OP CITY JEWISH CENTER- SYNAGOGUE

TEMPLE BETH-EL OF CO-OP CITY

CONGREGATION B'NAI YISRAEL

B'NAI YISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH ELOHIM

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION SONS OF ISRAEL

TEMPLE BETH EL OF NORTHERN WESTCHESTER

CROTON JEWISH CENTER

GREENBURGH HEBREW CENTRE

BETH EMETH SYNAGOGUE

LARCHMONT TEMPLE

TEMPLE BETH SHALOM

SHAAREI TIKVA SYNAGOGUE

SARAH NEUMAN NURSING HOME

WESTCHESTER JEWISH CENTER

MT. KISCO HEBREW CONGREGATION

BET TORAH SYN

TEMPLE SHAARAY TEFILA

BETH MEDRASH CONGREGATION

BROTHERS OF ISRAEL CONGREGATION

FLEETWOOD SYNAGOGUE

SINAI FREE SYNAGOGUE

FIRST HEBREW CONGREGATION OF PEEKSKILL

PLEASANTVILLE COMMUNITY SYNAGOGUE

CONGREGATION KNESES TIFERETH ISRAEL

COMMUNITY SYNAGOGUE OF RYE

COMMUNITY SYNAGOGUE

EMANU-EL CONGREGATION OF WESTCHESTER

CHAVURAT TIKVAH - RYE

YOUNG ISRAEL OF SCARSDALE

M'VAKSHE DEREKH

SCARSDALE SYNAGOGUE-TREMONT TEMPLE

WESTCHESTER REFORM TEMPLE

SHAAREI TIKVAH

JEWISH FAMILY CONGREGATION

TEMPLE BETH ABRAHAM

BETH AM TEMPLE

YORKTOWN JEWISH CENTER

HEBREW INSTITUTE OF WHITE PLAINS

TEMPLE ISRAEL CENTER

YOUNG ISRAEL OF WHITE PLAINS

CONGREGATION KOL AMI

BET AM SHALOM SYNAGOGUE

WOODLANDS COMMUNITY TEMPLE

GREYSTONE JEWISH CENTER

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE EMANU-EL

TEMPLE BETH SHALOM

NORTHEAST JEWISH CENTER

MIDCHESTER JEWISH CENTER

PELHAM JEWISH CENTER

TEMPLE ISRAEL OF NEW ROCHELLE

BETH EL SYNAGOGUE CENTER

ANSHE SHOLOM CONGREGATION

BNAI YISROEL CONGREGATION

MONTEBELLO JEWISH CENTER

REFORM TEMPLE OF SUFFERN - SHIR SHALOM

BAIS TORAH CONGREGATION

BAIS TORAH CONGREGATION

BAIS TORAH CONGREATION

SONS OF JACOB CONGREGATION

TEMPLE SINAI

MIKVA OF YETEV CONGREGATION

AHAVAS TORAH CONGREGATION

TEMPLE BETH-EL

BETH EL TEMPLE

TOLDOTH YAKOV CONGREGATION

KHAL TORATH CHAIM CONGREGATION

BAIS YEHUDAH CONGREGATION

BETH MIKROH CONGREGATION

TIFERETH EFRAIM CONGREGATION

WESSLEY HALL SYNAGOGUE

OHAIV YISROEL CONGREGATION

NACHLAS AVROHOM CONGREGATION

GRUNWALD CONGREGATION

CHEDER OHEL ISRAEL

YOUNG ISRAEL OF MONSEY & WESLEY HILLS

BAIS HALEVI-TIFERETH AVROHOM

BETH SHOLOM

COMMUNITY SYNAGOGUE OF MONSEY

TEMPLE BETH SHOLOM

NANUET HEBREW CENTER

NEW CITY JEWISH CENTER

CONGREGATION SONS OF ISRAEL

TEMPLE BETH TORAH

ORANGETOWN JEWISH CENTER

GEMILUTH CHESED CONGREGATION

BETH AM TEMPLE

ROSH MESIVTA ZEAV HATORAH

AHAVATH YISROEL OF WESLEY HILLS

YOUNG ISRAEL OF SPRING VALLEY

JCC OF SPRING VALLEY

TEMPLE BETH EL

OHAIV YISROEL /BLUEBERRY HILL CONGREGATION

BIRCHOS YOSEF D'NIKOSBURG CONG

BIRCHOS YOSEF-NIKOLSBURG

KEHILLAT NEW HEMPSTEAD

ZEMACH DAVID CONGREGATION

KEHILAS PROZDOR - NUSACH SFARD

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

SHAAREY TFILOH CONGREGATION

TEMPLE B'NAI ISRAEL

ELMONT JEWISH CENTER

SHOLOM TEMPLE

LAKE SUCCESS JEWISH CENTER

TIFERETH ISRAEL TEMPLE

NORTH SHORE SEPHARDIC SYAGOGUE

SHAARE ZION

YOUNG ISRAEL OF GREAT NECK

TEMPLE ISAIAH OF GREAT NECK

SHIRA CHADASHA

TEMPLE ISRAEL

GREAT NECK SYNAGOGUE

TEMPLE BETH EL

EMANUEL TEMPLE

UNITED MASHADI JEWISH

YAVNEH AT COLUMBIA

RECONSTRUCTIONIST SYNAGOGUE OF

TEMPLE JUDEA OF MANHASSET

YOUNG ISRAEL OF NEW HYDE PARK

TEMPLE EMANUEL

CHEVRAT TEFILLAH

COMMUNITY SYNAGOGUE

THE COMMUNITY SYNAGOGUE

PORT JEWISH CENTER

CHEVRAT TEFILLAH

ASTORIA CENTER OF ISRAEL

BETH JACOB CONGREGATION

SONS OF ISRAEL OF LONG ISLAND CITY

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

ADATH ISRAEL CENTER

ADATH ISRAEL CENTER

B'NAI AVRAHAM OF BROOKLYN HEIGHTS

BROOKLYN HEIGHTS SYNAGOGUE

YOUNG ISRAEL OF NORTH RIVERDALE-YONKERS

CONGREGATION MOUNT SINAI

AHAVAS MOISCHE CONGREGATION

ADATH ISRAEL CONGREGATION

JOSEPH CHAIM CONGREGATION

BETH HAMEDROSH CONGREGATION

CHAMDATH CONGREGATION

KEHILAS BNAI ISRAEL

AVRAHAM UTZVI HIRSH CONGREGATION

MACHON BAIS YAAKOV

DAYAN CHEVRAH HATZOLAH

TORAH TEMIMAH CONGREGATION

BAIS YAAKOV DCHASSIDEI GUR

MAGEN DAVID CONGREGATION

BETH AARON V'ISRAEL CONGREGATION

BETH AARON CONGREGATION

OHEL ABRAHAM MISHKAN JOSEPH

KAHAL YESODE CONGREGATION

BEIT HAMIDRASH HAGADOL

YAGDIL TORAH CONGREGATION

TELSHE ALUMNI BAIS HAMEDRASH

SONS OF JUDAH

BNAI ISAAC CONGREGATION

MINYAN MIR CONGREGATION

BERCHER KEHILLAN CONGREGATION

MACHZIKE TORAH

AGUDATH ISRAEL CONGREGATION

B'NAI SHOLOM CONGREGATION

HOUSE OF JACOB CONGREGATION

B'NAI JACOB CONGREGATION

TALMUD TORAH TOLDOIS

BETH SHALOM HEBREW CONGREGATION, INC

ELIEZER CONGREGATION

TABERNACLE BETH EL

ADAS YESHURUN OF FLATBUSH

BAIS AVROHOM OF FLATBUSH

SHAARE TEFILA CONGREGATION

KAHAL SAREGEN CONGREGATION

KOL ISRAEL CONGREGATION

BAIS EPHRAIM CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF AVE K

AGUDATH ISRAEL MIDWOOD

B'NAI JACOB OF FLATBUSH

BETH HAMEDROSH HAGADOL

KHAL SHAARE TZION CONGREGATION

KEHILATH CONGREGATION

BETH ELIYOHO CONGREGATION

NEZACH ISRAEL CONGREGATION

SHEIRIS ISRAEL CONGREGATION

ATERETH ELIEZER BICSAD

MINCHATH CONGREGATION

ATZEI CHAIM CONGREGATION

YETEV LEV CONGREGATION

LANZUT CONGREGATION

KEHAL RAATZFERT CONGREGATION

TIFERETH ISRAEL  CONGREGATION OF BRISK

CONGREGATION AHAVAS SHULEM NADVERNA

BELZ CONGREGATION

KAHAL BETH CONGREGATION

BETH MEDRASH CONGREGATION

SEFARD ANSHEI CONGREGATION

KOLEL TIFERETH MENACHIM

BIKUR CHOLIM CONGREGATION

BAYONER KLOYS CONGREGATION

ADAS YEREIM CONGREGATION

BETH JACOB CONGREGATION

AHAVAS SHULEM NADVERNA CONGREGATION

YETEV LEV CONGREGATION

KHAL YAKOV HILLEL D'BETLAN CONGREGATION

ARUGATH HABOSEM CONGREGATION

ZEMETH DAVID CONGREGATION

BETH YEHUDA CONGREGATION

BAIS HAYOTZER CONGREGATION

BETH AHARON CONGREGATION

KNESETH ISRAEL CONGREGATION

CHOVEVEI TORAH CONGREGATION

CHASEDEI  BELZ CONGREGATION

B'NAI AVROHOM OF FLATBUSH

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH AHAVATH SHOLOM

TEFERETH TZVI CONGREGATION

HAYM SALOMON COMMUNITY

JEWISH COMMUNITY HOUSE OF BENSONHURST

CONGREGATION BETH ELOHIM

B'NAI JACOB CONGREGATION OF PARK SLOPE

BETH ELOHIM CONGREGATION

PARK SLOPE JEWISH CENTER

HAVURAT-SHALOM

BETH MEDRASH HAGADOL OF BORO PARK

SHOMREI HADATH CONGREGATION

BETH GERSHON CONGREGATION

KOLLEL DERECH CHAIM

YOUNG ISRAEL OF KENSINGTON

BETH MEDRASH GOVOHA

AGUDATH SHOLOM OF FLATBUSH

KOL YEHUDA CONGREGATION

BETH HAMEDRASH SYNAGOGUE

BIKUR CHOLIM CONGREGATION

TALMUD TORAH CONGREGATION

CHEVRA GEMILAS CHASADI CONGREGATION

KEREN ORAH CONGREGATION

BAIS ISAAC ZVI

MESIFTA HEICHAL HAKODESH

BETH HAMEDRASH DIVREI CHAIM D'

TZEMACH TZADIK

SHOMREI SHABOS CONGREGATION

AGUDATH CHASIDEI CONGREGATION

BETH EL OF BORO PARK

CHEVRA BETH AARON-CHERNOBYLER

BAIS HAMEDRASH CONGREGATION

ADAS YERIM OF BORO PARK

YETEV LEV CONGREGATION

MIKVAH ISRAEL CONGREGATION

MOSDOS CHASIDEI SQUARE

MACHNE TORAH

MINCHAS ELUZER CONGREGATION

BETH ISRAEL CONGREGATION

CHAVER BAIS DIN TZEDEK

K'HAL VALBROZ KRAKOW CONGREGATION

ZVI LEZADIK CONGREGATION

TOLDOS CONGREGATION

CHAVER BADATZ ZIDITSHOIV

KAHAL MICHAS CHINCH CONGREGATION

OHR ELAZAR SAMBORER TORAH CENTER

HEICHOL HABROCHO-D'KEMARNE CONGREGATION

BORO PARK PROGRESSIVE SYNAGOGUE

OHR TORAH CONGREGATION

KAHAL NETZACH ISRAEL-BOSTONER REBBE

MIKVEH ISRAEL CONGREGATION

B'NE MOSHE CONGREGATION

KOLEL BNEI YAAKOV

BETH EL CONGREGATION

BE'ER MOSHE CONGREGATION

ADATH JACOB CONGREGATION

AVREICHEM D'GUR CONGREGATION

ROSH MESIVTA KAHAL UNGVAR

KHAL AVRECHI TORAH VODAATH CONGREGATION

KEHAL YERAIM CONGREGATION

CHASADEI RADOMSKY CONGREGATION

CHEVRA B'NAI CONGREGATION

OHEL SHALOM CONGREGATION

ANSHEI SFARD OF BORO PARK

YETEV LEV CONGREGATION

AGUDATH ISRAEL OF BORO PARK

KHAL ADAS YISROEL CONGREGATION

YOUNG ISRAEL - BETH EL OF BOROUGH PARK

KHAL CHASIDIM CONGREGATION

AITZ CHAIM CONGREGATION

EMANUEL TEMPLE OF BORO PARK

MOSVOS D'BOBOV

CHASIDEI BELZ CONGREGATION

GIVTH SHAUL

TALMUD TORAH TIFERES BUNIM

SHOMREI EMUNAH OF BORO PARK

SHOMREI EMUNAH OF BORO PARK

OHOLEY SHEM CONGREGATION

BIKUR CHOLIM OF BORO PARK

BETH SAMUEL CONGREGATION

TORAS CHAIM YISROEL CONGREGATION

KOLLEL TOLDOS YAKOV YOSEF D'CHASIDEI SQUARE

KHAL ZALOZITS CONGREGATION

BETH ISRAEL OF BORO PARK

BETH JACOB CONGREGATION

MENACHEM ZION-YOTZE RUSSIA CONGREGATION

BAIS DEFUS TOVA

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

B'NAI ISRAEL OF LINDEN HEIGHTS

BNAI ISRAEL OF LINDEN HEIGHTS

AGUDATH ACHIM

NAI ADATH KOL CONGREGATION

MENORAH SYNAGOGUE

AHAVATH ISRAEL CONGREGATION

B'NAI YOSEF CONGREGATION

KEHILAT NETIVOT ISRAEL CONGREGATION

BETH EL OF BENSONHURST

SHAARE TEFILAH CONGREGATION

AHAVATH ACHIM CONGREGATION

TORAH UMESORAH

AHAVATH ACHIM CONGREGATION

MIRRER CONGREGATION

BAIS YISROEL OF RUGBY

AHI EZER CONGREGATION

AHI EZER CONGREGATION

SHAARE ZION CONGREGATION

BETH EL CONGREGATION

BETH EL OF FLATBUSH CONGREGATION

AHI-EZER CONGREGATION

SEPHARDIC INSTITUTE SYNAGOGUE

BEACH HAVEN JEWISH CENTER

BNEI YITZCHAK

ATERET TORAH CONGREGATION

TEMPLE BETH ABRAHAM

SHAREI ZEDEK CONGREGATION

MORIAH SYNAGOGUE

KNESSETH ISRAEL OF SEAGATE

YEREIN CONGREGATION OF SEA GATE

HOUSE OF ISRAEL

YESHIVA OF CROWN HEIGHTS

MIZRACHI CONGREGATION

CHAVER BETH DIN CROWN HEIGHTS

BETH DAVID OF CROWN HEIGHTS

AHADATH ISRAEL CONGREGATION

CHEVRA AHAVATH CONGREGATION

TEMPLE BETH EMETH V'OHR

PROSPECT PARK YESHIVA

ETZ CHAIM OF FLATBUSH

BAIS AVRAHAM CONGREGATION

MOSHE SHMUEL OF FLATBUSH

MINYAN SEFARD OF BORO PARK

BETH EL-JC OF FLATBUSH

BETH AARON SYNAGOGUE

NAROLER BETH HAMEDRASH

KINGSWAY JEWISH CENTER

MADISON JEWISH CENTER

BETH TORAH OF SHEEPSHEAD BAY

YOUNG ISRAEL OF FLATBUSH

BETH TORAH CONGREGATION

CHAIM ALBERT SYNAGOGUE

SHEVES ACHIM CONGREGATION

YAVNEH MINYAN OF FLATBUSH

AGUDATH YISROEL OF FLATBUSH

TALMUD TORAH OF FLATBUSH

CONGREGATION TALMUD TORAH OF FLATBUSH

PROGRESSIVE SHAARI ZEDEK

YAVNEH MINYAN OF FLATBUSH

YESHURIN CONGREGATION

WALTON AVENUE SYNAGOGUE

AHAVATH SHALOM CONGREGATION

GR'UL CONGREGATION

CHEVRA SHAAS CONGREGATION

SHAARI ISRAEL OF EAST FLATBUSH

EAST MIDWOOD JEWISH CENTER

SARATOGA JEWISH CENTER

BETH AARON OF FLATBUSH

AHAVATH ACHIM CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF MIDWOOD

YOUNG ISRAEL OF AVE J

KEHILAS MORESHES YAAKOV

TOMCHAI TORAH CONGREGATION

CONGREGATION HEICHAL HATORAH

CONGREGATION PRI EITZ CHAIM

AVENUE N JEWISH CENTER

DAMESEK ELIEZER BETH TORAH

AGUDATH ISRAEL OF AMERICA

FLATBUSH MINYAN

OHEL MOSHE CHEVRA THILIM LU

BAITH ISRAEL ANSHEI EMES

TEMPLE SHOLOM OF FLATBUSH

HILLEL TEMPLE OF FLATLANDS

BNAI ISRAEL OF MIDWOOD CONGREGATION

FLATBUSH PARK JEWISH CENTER

BETH EL MANHATTAN BEACH

MACHNE ISRAEL CONGREGATION

ISRAEL CONGREGATION OF KINGSBAY

YOUNG ISRAEL OF SHEEPSHEAD BAY

BETH SHALOM OF KINGS BAY

YOUNG ISRAEL OF KINGS BAY

BETH HAMEDRASH MOGEN

SEPHARDIC TEMPLE TORAH ISRAEL

MANHATTAN BEACH JEWISH CENTER

CHEVRA TORAH ANSHER CHESED

AHAVAT ACHIM ANSHE SFARD

TALMUD TORAH OHEV SHALOM

SEAVIEW JEWISH CENTER

EMANUEL TEMPLE OF CARNARSIE

SHAARE EMETH TEMPLE

BETH ISRAEL CONGREGATION OF EAST FLATBUSH

ATERES YISROEL CONGREGATION & YESHIVA

BETH TIKVAH KNESSETH ISRAEL CONGREGATION

SEPHARDIC JEWISH CENTER OF CANARSIE

BETH ABRAHAM CONGREGATION

UNION TEMPLE OF BROOKLYN

KOL ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION KOL ISRAEL

BNAI ISRAEL CONGREGATION

THE FLATBUSH MINYAN

BNEI ABRAHAM CONGREGATION

TEMPLE GATES OF PRAYER

FREE SYNAGOGUE OF FLUSHING

WHITESTONE HEBREW CENTER

BETH SHALOM TEMPLE

MARATHON JEWISH COMM CTR

LITTLE NECK JEWISH CENTER

HOLLIS HILLS JEWISH CENTER

JC OF BAYSIDE HILLS

YOUNG ISRAEL OF HILLCREST

TORAH CENTER OF HILLCREST

UTOPIA JEWISH CENTER

ISRAEL CENTER OF CONSERVATIVE JUDAISM

HILLCREST JEWISH CENTER

JEWISH CENTER OF TORATH EMETH

OHEL YITSCHOK OF KEW GARDENS

YOUNG ISRAEL OF QUEENS VALLEY

SEPHARDIC CONGREGATION

ETZ CHAIM CONGREGATION

AHAVAT YISRAEL CONGREGATION

MIKVE ISRAEL CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF KEW GARDENS HILLS

QUEENSBORO HILL JEWISH CENTER

SHAAREI ZEDEK CONGREGATION

THE JEWISH CENTER OF KEW GARDENS HILLS

BNAI ABRAHAM CONGREGATION

TIFERETH ISRAEL CONGREGATION

JACKSON HEIGHTS-ELMHURST KEHILLA

YOUNG ISRAEL OF JACKSON HEIGHTS

YOUNG ISRAEL OF JACKSON HEIGHTS

BAIS ZEKAYNIM CONGREGATION

ATERES ZVI CONGREGATION

YISMACH MOSHE CONGREGATION

BETH JACOB CONGREGATION

OHR YISROEL CONGREGATION

REGO PARK JEWISH CENTER

JEWISH COMMUNITY CENTER OF QUE

SEPHARDIC JEWISH CONGREGATION

FOREST HILLS JEWISH CENTER

HAVURAT YISRAEL CONGREGATION

HAVURAT YISRAEL SYNAGOGUE

SHAARE SHAMAYIM SEPHARDIC SYNAGOGUE

SHAARE SHAMAYIM SEPHARDIC SYNA

CONGREGATION OF GEORGIAN JEWS

QUEENS JEWISH CENTER/TALMUD TORAH

MACHANE CHODOSH CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF FOREST HILLS

REFORM TEMPLE OF FOREST HILLS

AHAVATH SHOLOM CONGREGATION

AHAVATH SHOLOM CONGREGATION

CHOFETZ CHAIM CONGREGATION

JEWISH COMMUNITY CENTER OF QUEENS

WOODSIDE JEWISH CENTER

JC OF FOREST HILLS WEST

SONS OF ISRAEL/AHAVATH ACHIM

AGUDAS ISRAEL OF RIDGEWOOD CONGREGATION

FOREST PARK JEWISH CENTER

ROCKWOOD PARK JEWISH CENTER

HOWARD BEACH JUDEA CENTER

ADAS YEREIN CONGREGATION

KEW GARDENS ADATH JESHURUN SYNAGOGUE

TIFERETH MOSHE CONGREGATION

SHAARE TOVA CONGREGATION

OZONE PARK JEWISH CENTER

KHAL NACHLAS AVOS - EJC

BETH ISRAEL CONGREGATION

TALMUD TORAH CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL OF JAMAICA

YOUNG ISRAEL OF JAMAICA ESTATES

YOUNG ISRAEL OF HOLLISWOOD

YOUNG ISRAEL OF HOLLISWOOD

INTERNATIONAL SYNAGOGUE

QUEENS SOCIETY FOR HUMANISTIC

CONSERVATIVE SYNAGOGUE

ANSHEI SHALOM CONGREGATION

BAIS YITZCHOK CONGREGATION

BAIS YITZCHOK CONGREGATION

BETH SHALOM CONGREGATION

JEWISH CENTER OF ATLANTIC BEACH

SOUTH BALDWIN JEWISH CENTER

BALDWIN JEWISH CENTER

AGUDAS ISRAEL CONGREGATION

KEHILLAS BAIS YEHUDAH TZVI

SEPHARDIC CONGREGATION-5 TOWNS

SEPHARDIC TEMPLE

YOUNG ISRAEL OF LAWRENCE-CEDARHURST

TEMPLE BETH EL

ETZ CHAIM/HEWLETT E. ROCKAWAY JC

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

GARDEN CITY JEWISH CENTER

TIFERETH ISRAEL

NORTH COUNTRY REFORM TEMPLE-NER TAMID

BETH ISRAEL CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF WEST HEMPSTEAD

JCC OF WEST HEMPSTEAD

EMANUEL TEMPLE OF EAST MEADOW

EAST MEADOW JEWISH CENTER

YOUNG ISRAEL OF HEWLETT

TORAS CHAIM CONGREGATION

BETH EMETH

SINAI TEMPLE OF LONG ISLAND

TEMPLE ISRAEL

BAIS AVROHOM CONGREGATION

EAST NASSAU HEBREW CONGREGATION

SHAARAY TEFILA CONGREGATION

BETH SHOLOM CONGREGATION

SH'OR YOSHUV RABBINICAL COLLEGE

LIDO BEACH SYNAGOGUE

YOUNG ISRAEL OF LONG BEACH

BACHUREI CHEMED CONGREGATION

ISRAEL TEMPLE

LONG ISLAND HAVURAH

TEMPLE EMANU-EL OF LONG BEACH

BETH EL OF LONG BEACH

ZION TEMPLE

CONGREGATION BETH SHOLOM

TEMPLE EMANU-EL OF LYNBROOK

BETH DAVID CONGREGATION

MALVERNE JEWISH CENTER

YOUNG ISRAEL OF MERRICK

YESHIVA TORAH MITZION

OHAV SHOLOM CONREGAION

MERRICK JEWISH CENTRE

TEMPLE BETH AM

ISRAEL TEMPLE OF SOUTH MERRICK

TEMPLE BETH AM

MERRICK JEWISH CENTER

OLD WESTBURY HEBREW CONGREGATI

TEMPLE B'NAI SHOLOM

CENTRAL SYNAGOGUE OF NASSAU COUNTY

YOUNG ISRAEL OF OCEANSIDE

OCEANSIDE JEWISH CENTER

AVODAH TEMPLE

SHAAR HASHAMAYIM CONGREGATION

DARCHAI NOAM

DARCHEI NOAM CONGREGATION

ROSLYN ORTHODOX SYNAGOGUE

TEMPLE BETH SHOLOM

SINAI TEMPLE OF ROSLYN

TREE OF LIFE CONGREGATION

TEMPLE HILLEL-SOUTHSIDE JC

OHR TORAH CONG.

BETH SHOLOM CONG

YOUNG ISRAEL OF NORTH WOODMERE

YOUNG ISRAEL OF NORTH WOODMERE

BEIS HAKNESSES OF NORTH WOODMERE

TEMPLE BETH TORAH

SHOLOM TEMPLE

COMMUNITY REFORM TEMPLE

CONGREGATION SONS OF ISRAEL

AISH KODESH

BAIS TEFILAH OF WOODMERE

YOUNG ISRAEL OF WOODMERE

DARCHAY NOAM BAYSWATER JC

YOUNG ISRAEL OF WAVECREST AND BAYSWATER

SHAARE ZEDEK CONGREGATION

KNESETH ISRAEL CONGREGATION

BAIS MEDRASH ATERES YISROEL

KEHILAS JAKOB CONGREGATION

DERECH EMUNOH CONGREGATION

OHAV ZEDEK CONGREGATION

OHAV ZEDEK CONGREGATION

WEST END TEMPLE-SINAI CONGREGATION

TEMPLE BETH EL OF ROCKAWAY PARK

BETH SHOLOM

SINAI REFORM TEMPLE

BETH EL OF BELLMORE

YOUNG ISRAEL OF NORTH BELLMORE

BELLMORE JEWISH CENTER

EAST BAY REFORM TEMPLE

BETHPAGE JEWISH COMMUNITY

KEHILLATH SHALOM CONGREGATION

TEMPLE BETH DAVID

YOUNG ISRAEL OF COMMACK/ETZ CHAIM

COMMACK JEWISH CENTER

TEMPLE BETH SHALOM OF CORM

EAST NORTHPORT JEWISH CENTER

YOUNG ISRAEL OF EAST NORTHPORT

BETH EMANUEL FELLOWSHIP

HUNTINGTON JEWISH CENTER

YOUNG ISRAEL OF HUNTINGTON

BETH EL OF HUNTINGTON

DIX HILLS JEWISH CENTER

SOUTH HUNTINGTON JEWISH CENTER

TEMPLE BETH TORAH

OR ELOHIM TEMPLE

JERICHO JEWISH CENTER

LINDENHURST HEBREW CONGREGATIO

SINAI TEMPLE OF MASSAPEQUA

TEMPLE JUDEA

CONGREGATION BETH EL

JUDEA TEMPLE OF MASSAPEQUA

B'NAI ISRAEL REFORM TEMPLE

OYSTER BAY JEWISH CENTER

YOUNG ISRAEL OF PATCHGOGUE

BETH EL OF PATCHOGUE

KEHILLAT CHOVEVEI TZION

NORTH SHORE JEWISH CENTER

SHALOM TEMPLE

YOUNG ISRAEL OF MASSAPEQUA

TEMPLE BETH SHOLOM

BETH CHAI TEMPLE OF HAUPPAUGE

TEMPLE ISAIAH

STONY BROOK HEBREW CONGREGATION

EAST NASSAU HEBREW CONGREGATION

MIDWAY JEWISH CENTER

NORTHSHORE SYNAGOGUE

SUBURBAN TEMPLE

WANTAGH JEWISH CENTER

WOODBURY JEWISH CENTER

SHAAREI ZEDEK CONGREGATION

TEMPLE CHAVERIM

YOUNG ISRAEL OF PLAINVIEW

RINAT YISRAEL OF PLAINVIEW

MANETTO HILL JEWISH CENTER

PLAINVIEW JEWISH CENTER

TEMPLE BETH ELOHIM

MASTIC BEACH HEBREW CENTER

ADATH ISRAEL TEMPLE

THE HAMPTON SYNAGOGUE

CONGREGATION SONS OF ISRAEL

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION BETH SHALOM

CONGREGATION KNESSETH ISRAEL

CONGREGATION BERITH SHOLOM

TEMPLE BETH EL

BETH TEPHILAH SYNAGOGUE

BETH TEPHILAH SYNAGOGUE

CONGREGATION BETH EMETH

CONGREGATION OHAV SHALOM

BETH ABRAHAM JACOB CONGREGATION

B'NAI SHOLOM REFORM CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

OHAV SHOLOM CONGREGATION

CONGREGATION AGUDAT ACHIM

CONGREGATION BETH ISRAEL

CONGREGATION GATES OF HEAVEN

AHAVATH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE EMANUEL

AGUDAS ACHIM CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

ANSHEI TZEDEK CONGREGATION

EZRATH ISRAEL CONGREGATION

ANSHE EMETH CONGREGATION

AGUDAS ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH JACOB

KEHILLAT AHAVAT ACHIM

VASSAR TEMPLE

TEMPLE BETH EL

SCHOMRE ISRAEL CONGREGATION

LANDFIELD AVENUE SYNAGOGUE

TIFERETH ISRAEL

SHOLOM TEMPLE

BETH SINAI CONGREGATION

GRANDVIEW PALACE SYNAGOGUE

AHAVATH ISRAEL

AGUDAS ACHIM CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

SHOLOM TEMPLE

TEMPLE BETH EL

CONGREGATION SHAARAY TEFILA

BETH EL TEMPLE

ORTHODOX CONGREGATION

SINAI TEMPLE

BEIS MASHE CONGREGATION

SHAARA T'FILLE JCC

TEMPLE BETH ISRAEL

BETH EL TEMPLE

LAKE PLACID SYNAGOGUE

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

BRITH SHOLOM TEMPLE

NER TAMID CONGREGATION

TEMPLE SOCIETY OF CONCORD

SEPHARDIC CONGREGATION

BETH EL TEMPLE

YOUNG ISRAEL-SHAAREI TORAH

TEMPLE ADATH YESHURUN

TEMPLE BETH JOSEPH

EMANUEL TEMPLE

ADAS ISRAEL SYNAGOGUE

ZVI JACOB CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

TEMPLE EMANU-EL

DEGEL ISRAEL SYNAGOGUE

ANSHE ZOPHEN SYNAGOGUE

CONGREGATION ANSHEI ZOPHEN

BETH EL CONGREGATION

BETH EL TEMPLE

BETH EL TEMPLE

TEMPLE ISRAEL

BETH DAVID SYNAGOGUE

TEMPLE CONCORD

EMANU-EL TEMPLE

BETH EL TEMPLE

TEMPLE BETH EL

CONGREGATION HAVURAH

ACHAI TMIMIN/SARANAC SYNAGOGUE

BRITH HADOSHAH CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF GREATER BUFFALO

BNAI SHALOM CONGREGATION

TEMPLE BETH AM

BETH ABRAHAM CONGREGATION

SINAI RECONSTRUCTIONIST TEMPLE

CONGREGATION SHAAREY ZEDEK

TEMPLE BETH ZION

BETH EL TEMPLE

TEMPLE BETH ISRAEL

CONGREGATION ETZ CHAIM

TEMPLE BETH EL

TEMPLE BETH AM

BETH HAMEDRESH BETH ISRAEL TEMPLE

TEMPLE BETH EL

EMMANUEL TEMPLE

TEMPLE EMANU-EL OF IRONDEQUOIT

LIGHT OF ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH DAVID

BETH HAKNESES HACHODOSH CONGR

TEMPLE B'RITH KODESH

BETH HASKALAH

BETH SHOLOM CONGREGATION

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE SINAI

TEMPLE HESED ABRAHAM

HESED ABRAHAM TEMPLE

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

YOUNG ISRAEL OF CORNELL

TEMPLE BETH EL

CONGREGATION SHOMRAY HADATH

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

BETH SAMUEL JEWISH CENTER

ADAT SHALOM

OHAV SHOLOM CONGREGATION

BETH AM TEMPLE

TEMPLE OHAV SHALOM

GEMILAS CHESED CONGREGATION

TEMPLE B'NAI ISRAEL

TREE OF LIFE SEPHARDIC CONGREGATION

TEMPLE DAVID

RODEF SHALOM CONGREGATION

NEW LIGHT CONGREGATION

SHAARE TORAH CONGREGATION

B'NAI EMUNOH CONGREGATION

TEMPLE SINAI

TORATH CHAIM CONGREGATION

KESSER TORAH

YOUNG ISRAEL OF PITTSBURGH

TREE OF LIFE CONGREGATION

BETH SHALOM CONGREGATION

POALE ZEDECK CONGREGATION

B'NAI ZION CONGREGATION

BETH EL CONGREGATION

PARKWAY JEWISH CENTER

EMANUEL TEMPLE OF SOUTH HILLS

BETH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

CONGREGATION EMANU-EL ISRAEL

BETH ISRAEL CONGREGATION

SONS OF ISRAEL

BETH SHOLOM CONGREGATION

B'NAI ABRAHAM CONGREGATION

TEMPLE BETH ISRAEL

TREE OF LIFE

TEMPLE ANSHE HESED

BRITH SHOLOM CONGREGATION

AGUDATH ACHIM CONGREGATION

BETH ISRAEL TEMPLE

BETH EL TEMPLE

CONGREGATION BRIT SHALOM

CONGREGATION BETH ISRAEL

OHEV SHOLOM SYNAGOGUE

BETH SHALOM TEMPLE

CHISUK EMUNA CONGREGATION

TEMPLE OHEV SHOLOM

KESHER ISRAEL CONGREGATION

BETH EL TEMPLE

HANOVER HEBREW CONGREGATION

OHEV SHOLOM SYNAGOGUE

TEMPLE BETH ISRAEL

BETH EMMANUEL CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

CONGREGATION SHAARAI SHOMAYIM

DEGEL ISRAEL CONGREGATION

BETH HA SHOLOM

BETH YEHUDA SYNAGOGUE

BETH YEHUDA SYNAGOGUE

BETH EL CONGREGATION

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

OHEB ZEDECK SYN. CENTER

BRITH SHOLOM

AGUDATH ACHIM BETH AVRAHAM

AGUDATH ACHIM CONGREGATION

TEMPLE COVENANT OF PEACE

BNAI ABRAHAM

AM HASKALAH CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

CONGREGATION KENESETH ISRAEL

AM HASKALAH

SONS OF ISRAEL CONGREGATION

BRITH SHOLOM

AGUDAS ACHIM CONGREGATION

AGUDAS ISRAEL

BETH ISRAEL CONGREGATION

ISRAEL TEMPLE OF LEHIGHTON

CONGREGATION BETH ISRAEL

TEMPLE HESED

BETH SHALOM CONGREGATION

OHEV ZEDEK CONGREGATION

MACHZIKEI HADAS/YI OF SCRANTON

ISRAEL TEMPLE

OHAV ZEDEK CONGREGATION

OHAV ZEDEK CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE B'NAI B'RITH

TEMPLE JUDEA OF BUCKS COUNTY

KEHILAT HANAHAR

SHIR AMI BUCKS CO JEWISH CONGR

OHEV SHALOM OF BUCKS COUNTY

TIFERES BNAI ISRAEL

OLD YORK ROAD TEMPLE BETH AM

LOWER MERION SYNAGOGUE

YOUNG ISRAEL

YOUNG ISRAEL

SHOLOM TEMPLE OF BROOMALL

CONGREGATION BETH EL-NER TAMID

MELROSE BNAI ISRAEL EMANU-EL

KEHILLAS BNAI SHALOM

TIFERETH ISRAEL OF LOWER BUCKS COUNTY

TEMPLE SINAI

RABBI BERNARD S. FRANK

YOUNG ISRAEL OF ELKINS PARK

CONGREGATION ADATH JESHURUN

BETH SHOLOM CONGREGATION

REFORM CONGREGATION KENESETH ISRAEL

OR HADASH

BETH DAVID REFORM CONGREGATION

BETH TIKVAH B'NAI JESHURUN

KOL AMI CONGREGATION

BETH CHAIM CONGREGATION

TEMPLE SHALOM

BETH ISRAEL

ADATH ISRAEL

KNESSETH HASEFER

EDUCATIONAL SYNAGOGUE

KOL EMET CONGREGATION

BROTHERS OF ISRAEL CONG

BETH EL CONGREGATION

BETH AM ISRAEL

HAR ZION TEMPLE

TEMPLE ISRAEL OF UPPER DARBY

ISRAEL TEMPLE OF UPPER DARBY

SUBURBAN JCC BNAI AARON

CONGREGATION OHEV SHALOM

TEMPLE BETH HILLEL-BETH EL

MAIN LINE REFORM TEMPLE BETH ELOHIM

UAHC

TEMPLE BETH ZION-BETH ISRAEL

SOCIETY HILL SYNAGOGUE

MIKVEH ISRAEL CONGREGATION

ANSHEI  VILNA CONGREGATION

CONGREGATION BETH AHAVAH

BNAI JACOB DIRSHU TOV CONGREGATION

AHAVAS TORAH

AITZ CHAIM SYNAGOGUE CENTER

ADATH ZION CONGREGATION

AITZ CHAIM SYNAGOGUE CENTER

BETH MIDRASH CONGREGATION

TEMPLE BETH TORAH

BETH AMI TEMPLE

SHAARE SHAMAYIM CONGREGATION

MISHKAN SHALOM SYNAGOGUE

B'NAI OR

GERMANTOWN JEWISH CENTRE

RODEPH SHALOM CONGREGATION

MISHKAN SHALOM

BRITH SHOLOM HOUSE

RAIM AHUVIM CONGREGATION

MENORAH TEMPLE

B'NAI ABRAHAM

SHAREI ELI CONGREGATION

B'NAI ISRAEL OHEV ZEDEK CONGREGATION

BETH EMETH-BNAI YITZHOK

BETH HAMEDROSH CONGREGATION

CONGR BETH T'FILLAH OF OVERBROOK PK

NER ZEDEK-EZRATH ISRAEL-BETH UZIEL

BNAI ISRAEL OHEV ZEDEK

CONGREGATION OR SHALOM

KESHER ISRAEL

TEMPLE BRITH ACHIM

BRITH ACHIM TEMPLE

TIFERET BET ISRAEL

OR AMI

MERCY & TRUTH

KESHER ZION SYNAGOGUE

CONGREGATION OHEB SHOLOM

TEMPLE BETH EL

BETH SHALOM

CONGREGATION BETH EMETH

ADAS KODESCH SHEL EMETH

BETH CHAIM REFORM CONGREGATION

BETH SHALOM CONGREGATION

KESHER ISRAEL SYNAGOGUE

TEMPLE MICAH

ADAS ISRAEL CONGREGATION

OHEV SHOLOM TALMUD TORAH CONGREGATION

TIFERETH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE SINAI

WASHINGTON HEBREW CONGREGATION

UAHC MID ATLANTIC COUNCIL

BETH EMETH

NORTHERN VIRGINIA HEBREW CONGR

OSEH SHALOM CONGREGATION

NEVEY SHALOM

NEVEY SHALOM

TEMPLE SOLEL

CONGREGATION SHAARE TIKVAH

TEMPLE ISAIAH

MISHKAN TORAH CONGREGATION

MISHPACHAH CONGREGATION

BETH TORAH SYNAGOGUE

CONGR BETH EL OF MONTGOMERY CTY

SHALOM TEMPLE

TEMPLE SHALOM

OHR KODESH CONGREGATION

AM HATORAH CONGREGATION

BETH CHAI

BETHESDA JEWISH CONGREGATION

ADAT SHALOM

OHEV SHOLOM TALMUD TORAH

B'NAI SHALOM OF OLNEY

TEMPLE BETH AMI

TIKVAH ISRAEL

KOL SHALOM

MAGEN DAVID SEPHARDIC CONGREGATION

B'NAI ISRAEL

EZRAS ISRAEL OF ROCKVILLE

BNAI TZEDEK

CONGREGATION HAR SHALOM

YOUNG ISRAEL EZRAS ISRAEL OF POTOMAC

BETH SHOLOM CONGREGATION & TALMUD TORAH

CONGREGATION OR CHADASH

KEHILAT SHALOM

TEMPLE EMANUEL

SOUTHEAST HEBREW CONGREGATION

SOUTHEAST HEBREW CONGREGATION

SHAARE TEFILA

YOUNG ISRAEL OF WHITE OAK

YOUNG ISRAEL SHOMREI EMUNAH

KEMP MILL SYNAGOGUE

SILVER SPRING JEWISH CENTER

CONGREGATION HAR TZEON

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

AHAVAS TORAH

TEMPLE BETH SHALOM

BETH SHALOM CONGREGATION

BET AVIV

HARFORD JEWISH CENTER

HAR SINAI CONGREGATION - BALTIMORE

BETH ISRAEL CONGREGATION

WINANDS ROAD SYNAGOGUE

ADAT CHAIM CONGREGATION

TEMPLE EMANUEL OF BALTIMORE

BETH SHALOM OF CARROLL COUNTY

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

ADATH YESHURUN MOGEN ABRAHAM

BETH TFILOH CONGREGATION

DARCHEI CONGREGATION

TEMPLE OHEB SHALOM

BALTIMORE HEBREW CONGREGATION

TORAS CHAIM

CHIZUK AMUNO CONGREGATION

BETH EL CONGREGATION

ADATH YESHURUN/MAGEN ABRAHAM

SHEARITH ISRAEL CONGREGATION

CHEVREI TZEDEK CONGREGATION

BOLTON STREET SYNAGOGUE

NER TAMID GREENSPRING VALLEY SYNAGOGUE

SHOMREI EMUNAH CONGREGATION

ACHIM

BEIT TIKVAH

OHEL YAKOV CONGREGATION

BETH ISAAC ADATH ISRAEL

BETH JACOB CONGREGATION

CONGREGATION TIFERES YISROEL

BETH ABRAHAM CONGREGATION

HAR SINAI CONGREGATION

BNAI JACOB SHAAREI ZION CONGREGATION

AHAVASYISROEL ZEMACH ZEDEK CONGREGATION

SYNAGOGUE CENTER

SHAAREI TFILOH CONGREGATION

BETH AM SYNAGOGUE

CONGREGATION KOL AMI

KNESETH ISRAEL CONGREGATION

B'ER CHAYIM CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ABRAHAM

BETH ISRAEL CONGREGATION

BAT YAM TEMPLE

OLAM TIKVAH

FAIRFAX KEHILAH

TEMPLE B'NAI SHALOM

TEMPLE RODEF SHALOM

CONGREGATION ADAT REYIM

ETZ HAYIM

AGUDAS ACHIM

BETH EL HEBREW CONGREGATION

BETH SHOLOM TEMPLE

BETH SHOLOM TEMPLE

BETH EL CONGREGATION

BETH EL CONGREGATION

BETH ISRAEL CONGREGATION

EITZ CHAYIM MINYAN, UVA HILLEL

CONGREGATION BETH AHABAH

TEMPLE BETH EL

YOUNG ISRAEL OF RICHMOND-KOL EMES

KNESSETH BETH ISRAEL

OR ATID CONGREGATION

CONGREGATION OR AMI

BETH EL TEMPLE

TEMPLE EMANUEL

CONGREGATION BETH CHAVERIM

BETH SHALOM WOODS

KEHILLAT BET HAMIDRASH

TEMPLE ISRAEL

OHEF SHOLOM TEMPLE

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE SINAI

ADATH JESHURUN CONGREGATION

B'NAI ISRAEL SYNAGOGUE

RODEF SHOLOM TEMPLE

GOMELY CHESED SYNAGOGUE

TEMPLE SINAI

BRIT SHALOM CONGREGATION

TEMPLE EMANUEL

BETH ISRAEL

BETH-EL TEMPLE

OHEV ZION SYNAGOGUE

HOUSE OF ISRAEL TEMPLE

AGUDATH SHOLOM SYNAGOGUE

TEMPLE BETH SHOLOM

BETH SHOLOM TEMPLE

AHAVATH SHALOM CONGREGATION

CONGREGATION AHAVATH SHOLOM

B'NAI JACOB CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

BETH EL TEMPLE

TEMPLE SHALOM

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

TREE OF LIFE CONGREGATION

CONGREGATION EMANUEL

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE EMANUEL

BETH DAVID

CHAPEL HILL KEHILLAH

CHAPEL HILL KEHILLA

BETH SHALOM - CARY

BETH OR TEMPLE

BETH MEYER SYNAGOGUE

SHA'AREI ISRAEL CONGREGATION

BETH EL

NO CAROLINA COMM FOR HUMANISTIC JUDAISM

JUDEA REFORM CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

BAYT SHALOM CONGREGATION

TEMPLE EMANUEL

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE BETH EL

TEMPLE OF ISRAEL

B'NAI ISRAEL SYNAGOGUE

ISRAEL, TEMPLE OF

ISRAEL TEMPLE

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE B'NAI SHOLEM

BOONE JEWISH COMMUNITY

EMANUEL CONGREGATION

AGUDAS ISRAEL SYNAGOGUE

CONGREGATION BETH HA TEPHILA

BETH ISRAEL SYN.

SINAI CONGREGATION

SYN. BETH SHALOM

TREE OF LIFE CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

KAHAL KADOSH BETH ELOHIM

BRITH SHOLOM BETH ISRAEL CONGREGATION

SYNAGOGUE EMANU-EL

BETH ISRAEL CONGREGATION

BETH OR TEMPLE

EMANUEL TEMPLE

BETH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE OF ISRAEL

B'NAI ISRAEL TEMPLE

BETH ISRAEL SYNAGOGUE

TEMPLE SOCIETY OF CONCORD

BETH YAM CONGREGATION

CONGREGATION BETH YAM

CONGREGATION GESHER L'TORAH

HAVURAH LEV SHALEM

TEMPLE KOL EMETH

CONGREGATION ETZ CHAIM

CONGREGATION BAIS CHAYEINU

TEMPLE KEHILLAT CHAIM

TEMPLE BETH TIKVAH

BETH DAVID TEMPLE

TEMPLE SHIR SHALOM

RODEPH SHOLOM CONGREGATION

BETH EL CONGREGATION

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION SHEARITH ISRAEL

BETH MEDRASH HAGADOL ANSHE CONGREGATION

TEMPLE HEBREW BENEVOLENT CONGR

HEM SHECH

TEMPLE SINAI

AHAVATH ACHIM CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI TORAH

BETH JACOB CONGREGATION

BETH JACOB CONGREGATION

NER HAMIZRACH

YOUNG ISRAEL OF TOCO HILLS

ATLANTA JEWISH COMMUNITY

CONGREGATION ARIEL

RODEPH SHOLOM CONGREGATION

BETH TEFILLAH CONGREGATION

ANSHEI CHESED

KOL CHAIM

TEMPLE EMANU-EL

CONGREGATION BETH SHALOM

CHILDREN OF ISRAEL CONGREGATIO

BETH EL TEMPLE

ADAS YESHURUN SYN.

CONGREGATION CHILDREN OF ISRAEL

CONGREGATION SHA'AREY ISRAEL

TEMPLE BETH ISRAEL

MICKVE ISRAEL

BNAI BRITH JACOB CONGREGATION

CONGREGATION AGUDATH ACHIM

BETH TEFILLOH TEMPLE

TEMPLE ISRAEL

SHEARITH ISRAEL SYNAGOGUE

BET YAM TEMPLE

BETH EL THE BEACH

FIRST SONS OF ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

BETH SHALOM AT PALM COAST

TEMPLE BETH SHALOM

TEMPLE BETH EL

CONGREGATION AHAVATH CHESED

ETZ CHAIM SYNAGOGUE

JACKSONVILLE JEWISH CENTER

BETH SHALOM CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

SHOMREI TORAH OF TALLAHASSEE

TEMPLE BETH EL

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

TEMPLE SHIR SHALOM

SHIR SHALOM REFORM TEMPLE

BET CHAIM CONGREGATION

ISRAEL TEMPLE OF DELAND

SHALOM TEMPLE OF DELTONA

SHALOM ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION BETH AM

TEMPLE ISRAEL

CONGREGATION OHEV SHALOM

LIBERAL JUDAISM CONGREGATION

SOUTHWEST ORLANDO JEWISH CONGREGATION

BETH EL CONGREGATION

TEMPLE BETH SHOLOM

TEMPLE ISRAEL

CONGREGATION B'NAI EMET

BNAI EMIT CONGREGATION

BETH SHALOM TEMPLE

YOUNG ISRAEL OF GREATER MIAMI

TEMPLE BETH EL

SINAI TEMPLE OF HOLLYWOOD

TEMPLE SOLEL

BETH AHM ISRAEL

CENTURY PINES JEWISH CENTER

HATIKVAH TEMPLE

B'NAI ISRAEL

TEMPLE SHOLOM

CONGR BETH SHALOM OF COCONUT CRK

TEMPLE BETH AM

BETH HILLEL CONGREGATION

CONGREGATION KOL TIKVAH

BET CHAVERIM CONGREGATION

CORAL SPRINGS JEWISH CENTER

TEMPLE BETH ORR

ZION TEMPLE ISRAELITE CENTER

BETH DAVID CONGREGATION

SHUL OF DOWNTOWN

TEMPLE ISRAEL OF GREATER MIAMI

BEIS HAMIDRASH

KNESETH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH SHMUEL

TEMPLE EMANU-EL

BETH JACOB CONGREGATION

ADAS DEJ CONGREGATION

CONGREGATION BETH EL

OHR CHAIM CONGREGATION

MIAMI BEACH COMMUNITY KOLLEL

TEMPLE BETH SHOLOM

YOUNG ISRAEL OF MIAMI BEACH

YEHESKEL SHRAGA CONGREGATION

BETH ISRAEL CONGREGATION

BETH ISRAEL CONGREGATION

CUBAN SEPHARDIC HEBREW

SHUL OF STILLWATER DRIVE

AHAVAS ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE MENORAH

HARAMBAM

BNAI ISRAEL CONGREGATION

BNAI ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE JUDEA

MOGEN DAVID CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF BAL HARBOUR

TEMPLE ZION ISRAELITE CENTER

BETH AM TEMPLE

BET SHIRA CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF KENDALL

HAVURAH OF SOUTH FLORIDA

BNAI ZION TEMPLE

TORAH VE'EMUNAH CONGREGATION

KAHAL CHASSIDIM OF NORTH MIAMI BEACH

SHAARAY TEFILAH CONGREGATION

SAMU-EL OR OLOM TEMPLE

BETH OR

CONGREGATION BET BREIRA

BIKKUR CHOLIM

TEMPLE SINAI OF NORTH DADE

BETH TORAH ADATH YESHURUN CONGREGATION

AVENTURA TURNBERRY JC BETH JACOB

RABBI HASKELL M. BERNAT

BETH MOSHE TEMPLE

BETH TOV TEMPLE

TEMPLE SAMU-EL OR OLOM

CONGREGATION ETZ CHAIM - FT LAUDERDALE

HEBREW CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF HOLLYWOOD

B'NAI SEPHARDIM SHAARE SHALOM

OHEL BNAI RAPHAE TEMPLE

ARON KODESH TEMPLE

TEMPLE BETH ISRAEL

MIGDAL DAVID CONGREGATION

TEMPLE KOL AMI

RAMAT SHALOM

BNAI AVIV

TEMPLE DOR DORIM

BETH EMET TEMPLE

TEMPLE BAT YAM EAST FORT LAUDERDALE

BETH TORAH TEMPLE TEMARAC JC

BNAI JACOB TEMPLE

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE BETH EL

JUDEA TEMPLE

KNESES TIFERETH CONGREGATION

GOLDEN LAKES TEMPLE

BETH ZION TEMPLE

TEMPLE BETH TORAH

EITZ CHAIM CONGREGATION

TEMPLE JUDEA

CONGREGATION ANSHEI SHOLOM

TEMPLE BETH DAVID

BOCA RATON SYNAGOGUE WEST

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

L'DOR VADOR CONGREGATION

BETH EL TEMPLE

BETH AMI CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

B'NAI TORAH CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF BOCA RATON

BOCA RATON SYNAGOGUE

TEMPLE BETH SHALOM

CONGREGATION BETH TIKVAH

BETH TIKVAH CONGREGATION

TORAH OHR

TEMPLE BETH KODESH

TORAH TEMPLE OF W BOYNTON BEAC

TEMPLE SHAAREI SHALOM

TEMPLE BETH ISRAEL

TEMPLE B'NAI SHALOM

TEMPLE SINAI

ANSHEI EMUNAH

ANSHEI EMUNA

TEMPLE ANSHEI SHALOM

BETH EL TEMPLE

TEMPLE BETH AM

TEMPLE BETH TIKVAH

EMANU-EL OF PALM BEACH TEMPLE

TEMPLE EMANU-EL OF PALM BEACH

TEMPLE EMETH

CONGREGATION BETH SHALOM

BAIS MENACHEM YOUNG ISRAEL OF

SCHAARAI ZEDEK CONGREGATION

CONGREGATION BETH AM

CONGREGATION KOL AMI

CONGREGATION RODEPH SHOLOM

YOUNG ISRAEL

TEMPLE BETH EL

BETH SHALOM CONGREGATION

MENORAH MANOR

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

B'NAI ISRAEL

CONGREGATION BETH SHALOM

TEMPLE B'NAI ISRAEL

TEMPLE EMANUEL

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE JUDEA

BAT YAM TEMPLE

TEMPLE BETH EL

EMANUEL EL TEMPLE

TEMPLE SHALOM OF CHARLOTTE COUNTY

BETH SHALOM TEMPLE

MA'AYAN CONSERVATIVE SYNAGOGUE

TEMPLE SHALOM

MARCO ISLAND, JEWISH CONGREGAT

BETH AM TEMPLE

TEMPLE BETH ISRAEL

TEMPLE SINAI

TEMPLE EMANU-EL

TEMPLE BETH SHOLOM

SARASOTA MANATEE JEWISH COMMUNITY

TEMPLE BETH SHALOM

TEMPLE BETH DAVID JEWISH CENTER

JEWISH COMMUNITY CENTER OF WEST PASCO

TEMPLE AHAVAT SHALOM

YOUNG ISRAEL OF CLEARWATER

TEMPLE BETH EL ISRAEL

TEMPLE BEIT HA YAM

TEMPLE EMANU-EL

TEMPLE BETH-EL

KNESSETH ISRAEL CONGREGATION

OR HADASH

B'NAI ISRAEL TEMPLE

ETZ CHAYIM CONSERVATIVE

HUNTSVILLE CONS. SYN ETZ CHAYIM

TEMPLE B'NAI SHOLOM

TEMPLE BETH ISRAEL

BETH ISRAEL

TEMPLE BETH OR

AGUDATH ISRAEL-ETZ AHAYEM

EMANU-EL TEMPLE

SPRING HILL AVENUE TEMPLE

AHAVAS CHESED

CONGREGATION MICAH

SHERITH ISRAEL CONGREGATION

WEST END SYN.

TEMPLE CONGR OHABAI SHOLOM

MIZPAH CONGREGATION

BNAI ZION SYNAGOGUE

BETH SHOLOM CONGREGATION

ANSHEI SPHARD BETH EL EMETH CO

B'NAI SHOLOM CONGREGATION

JEWISH CONGREGATION

BETH EL TEMPLE

ADAS ISRAEL CONGREGATION

ANSHEI SPHARD-BETH EL EMETH

TEMPLE ISRAEL

BARON HIRSCH CONGREGATION

BARON HIRSCH CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF MEMPHIS

BETH SHOLOM SYN.

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

HEBREW UNION TEMPLE

ADATH ISRAEL CONGREGATION

AHAVATH RAYIM CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

CONGR BETH ISRAEL - GREENWOOD

ANSHE CHESED CONGREGATION

BETH ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION BETH ISRAEL

B'NAI ISRAEL TEMPLE

CONGR B'NAI ISRAEL - COLUMBUS

CONGREGATION ADATH JESHURUN

KENESETH ISRAEL CONGREGATION

ANSHEI SFARD CONGREGATION

TEMPLE SHALOM

THE TEMPLE

TEMPLE ADATH ISRAEL

OHAVAY ZION SYN.

LEXINGTON HAVURA

TEMPLE ADATH ISRAEL

TEMPLE BETH SHALOM

CONGREGATION BETH TIKVAH

TIFERETH ISRAEL

BETH JACOB CONGREGATION

TORAT EMET

AHAVAS SHOLOM CONGREGATION

CONGREGATION AHAVAS SHOLOM

AGUDAS ACHIM CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE CONGR SHOMER EMUNIM

TEMPLE B'NAI ISRAEL

CONGREGATION ETZ CHAYIM

BETH ABRAHAM CONGREGATION

BETH ABRAHAM CONGREGATION

TEMPLE BETH-ISRAEL

TIFERETH ISRAEL CONGREGATION

BNAI ABRAHAM TEMPLE

TEMPLE B'NAI ABRAHAM

TEMPLE AM SHALOM

BETH ISRAEL THE WEST TEMPLE

KHAL YEREIM CONGREGATION

SHOMRE SHABOTH CONGREGATION

ZEMACH ZEDEK CONGREGATION

TAYLOR ROAD SYNAGOGUE / OHEB ZEDEK

FAIRMOUNT TEMPLE

SINAI SYNAGOGUE

RINAT ISRAEL CONGREGATION

SINAI CONGREGATION

PARK SYN.

BETH HAMIDROSH HAGADOL CONGREG

WARRENSVILLE CENTER SYNAGOGUE

TEMPLE EMANU EL

ZICHRON CHAIM CONGREGATION

SUBURBAN TEMPLE - KOL AMI

ANSHE CHESED FAIRMOUNT TEMPLE

GREEN ROAD SYNAGOGUE

THE TEMPLE-TIFERETH ISRAEL

CONGREGATION SHAAREY TIKVAH

ISRAEL TEMPLE

B'NAI JESHURUN CONGREGATION

BETHAYNU CONGREGATION

TEMPLE BETH SHALOM

TEMPLE ISRAEL

BETH EL CONGREGATION

REVERE ROAD SYNAGOGUE

REVERE ROAD SYN

BETH ISRAEL TEMPLE CENTER

CONGREGATION RODEF SHOLOM

CHILDREN OF ISRAEL CONGREGATIO

TEMPLE EL EMETH

OHEV TZEDEK-SHAAREI TORAH

KNESSETH ISRAEL TEMPLE

TEMPLE ISRAEL

SHAARAY TORAH SYN.

AGUDAS ACHIM CONGREGATION

OHEV SHALOM TEMPLE

EMANUEL JACOB CONGREGATION

EMANUEL JACOB CONGREGATION

BETH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH SHOLOM

DOWNTOWN SYNAGOGUE

PLUM STREET TEMPLE

VALLEY TEMPLE

NORTH AVONDALE SYNAGOGUE

NORTHERN HILL SYN; CONG BNAI ABRAHAM

TEMPLE SHOLOM

ADATH ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI TZEDEK

ISAAC M WISE TEMPLE / K.K.B'NA

ROCKDALE TEMPLE KK BENE ISRAEL

KNESETH ISRAEL CONGREGATION

KEHILAS B'NAI ISRAEL

NEW HOPE CONGREGATION

GOLF MANOR SYNAGOGUE

ROSELAWN SYNAGOGUE

NORTHERN HILLS SYN.

CONGREGATION OHAV SHALOM

ANSHE EMETH CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

BETH ABRAHAM SYN.

YOUNG ISRAEL OF DAYTON

BETH JACOB SYNAGOGUE

TEMPLE BETH OR

TEMPLE SHOLOM

CONGREGATION B'NAI ABRAHAM

BETH ISRAEL SHAARE TEMPLE

DEPAUW UNIVERSITY

CONGREGATION SHAAREY TEFILLA

BETH-EL ZEDECK

ETZ CHAIM SEPHARDIC CONGREGATION

INDIANAPOLIS HEBREW CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI TORAH

ETZ CHAIM SEPHARDIC CONGREGATI

TEMPLE BETH-EL

BETH ISRAEL

BETH ISRAEL

SINAI TEMPLE

B'NAI JUDAH CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

ISRAEL TEMPLE

TEMPLE BETH EL

HEBREW ORTHODOX CONGREGATION

SINAI SYNAGOGUE

CONGREGATION ACHDUTH VESHOLOM

CONGREGATION BNAI JACOB

B'NAI ISRAEL TEMPLE

SINAI TEMPLE

SHA'AREI SHALOM

TEMPLE BETH EL

BETH BORUK TEMPLE

BETH BORUK TEMPLE

BETH EL

BETH SHALOM CONGREGATION

TEMPLE ADATH BNAI ISRAEL

UNITED HEBREW CONGREGATION

SONS OF ABRAHAM  CONGREGATION

SONS OF ABRAHAM CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

CONGREGATION SHAAREY ZEDEK

YOUNG ISRAEL OF SOUTHFIELD

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

BETH TEFILO CONGREGATION

SHOMREY EMUNAH CONGREGATION

TCHIYAH CONGREGATION

CONGREGATION SHIR TIKVAH

ANN ARBOR ORTHODOX MINYAN

BETH ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH EMETH

BETH ISAAC SYNAGOGUE

BEIT KODESH CONGREGATION

BETH ISAAC SYNAGOGUE

TECHIYAH CONGREGATION

RECONSTRUCTIONIST CONGREGATION OF DETROIT

DOWNTOWN SYNAGOGUE

RABBI NICOLAS L. BEHRMANN

MISHKAN ISRAEL CONGREGATION

HUNTINGTON WOODS MINYAN

SHAAREY SHOMAIM CONGREGATION

TEMPLE EMANU-EL

CONGREGATION BETH SHALOM

YOUNG ISRAEL OF OAK PARK

MACHON L'TORAH

B'NAI ZION CONGREGATION

BNAI ISRAEL BETH YEHUDAH

BNAI ISRAEL BETH YEHUDAH

TEMPLE BETH EL

CONGREGATION BETH AHM

OHEL MOED OF SHOMREY EMUNAH

SHUL

CONGREGATION B'NAI MOSHE

TEMPLE SHIR SHALOM

TEMPLE KOL AMI

ISRAEL TEMPLE

BIRMINGHAM TEMPLE

ADAT SHALOM SYN.

TEMPLE BETH EL

BETH ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION BETH EL

TEMPLE ISRAEL

CONGREGATION SHAAREY ZEDEK

SHAAREY ZEDEK CONGREGATION

KEHILLAT ISRAEL CONGREGATION

B'NAI ISRAEL TEMPLE

MOSES, CONGREGATION OF

TEMPLE BETH EL

TEMPLE B'NAI SHALOM

FIRST HEBREW CONGREGATION

TEMPLE BETH ISRAEL

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

EMANUEL TEMPLE

CONGREGATION AHAVAS ISRAEL

BETH EL CONGREGATION

BETH-EL TEMPLE

TEMPLE BETH EL - ALPENA

AMES JEWISH CONGREGATION

TEMPLE B'NAI JESHURUN

TIFERETH ISRAEL

BETH EL JACOB SYNAGOGUE

SONS OF JACOB

CONGREGATION BETH SHALOM

BETH SHALOM MORDECHAI

AGUDAS AHIM CONGREGATION

TEMPLE JUDAH

BNAI JACOB

B'NAI JACOB

TEMPLE ISRAEL

TEMPLE EMANUEL

BETH EL CONGREGATION

ANSHAI LEBOWITZ CONGREGATION

BETH EL NER TAMID SYNAGOGUE

BNEI ZEDEK CONGREGRATION

BETH HILLEL TEMPLE

ANSHE SFARD KEHILLAT TORAH

BETH ISRAEL

LAKE PARK SYNAGOGUE

CONGREGATION BETH JEHUDAH

CONGREGATION EMANU-EL B'NE JESHURUN

CONGREGATION SHALOM

SINAI TEMPLE

MENORAH TEMPLE

BETH ISRAEL SINAI CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ABRAHAM

SHAAREI SHAMAYIM

BETH ISRAEL CENTER

TEMPLE BETH EL

MONTEFIORI & SONS OF JACOB

CNESSES ISRAEL CONGREGATION

MT SINAI CONGREGATION

CONGREGATION SONS OF ABRAHAM

BETH EL TEMPLE

B'NAI ISRAEL TEMPLE

MOSES MONTEFIORE SYNAGOGUE

MOUNT ZION HEBREW CONGREGATION

ADATH ISRAEL SYNAGOGUE

TEMPLE OF AARON

BETH JACOB CONGREGATION

BETH JACOB CONGREGATION

SHAARE SHALOM

SHAARE SHALOM

ADATH JESHURUN CONGREGATION

BET SHALOM CONGREGATION

BET SHALOM

TEMPLE ISRAEL

MAYIM RABIM CONGREGATION

B'NAI EMET SYN.

BAIS YISROEL

KENESSETH ISRAEL CONGREGATION

UNITED SYNAGOGUE OF AMERICA

BETH EL SYNAGOGUE

SHIR TIKVAH

SHAREI CHESED CONGREGATION

SHAREI CHESED CONG.

ADAS ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

B'NAI ISRAEL SYNAGOGUE

CONGREGATION B'NAI ISAAC

SYNAGOGUE OF THE HILLS

BETH EL TEMPLE

TEMPLE BETH EL

B'NAI ISRAEL SYNAGOGUE

BETH AARON CONGREGATION

B'NAI BIG SKY

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

BETH SHALOM

BETH SHALOM

FLATHEAD VALLEY JEWISH COMMUNITY

TEMPLE SHIR SHALOM

MCHENRY COUNTY JEWISH CONGREGATION

BNAI TIKVAH

MORIAH CONGREGATION

CONGREGATION BETH OR

MAINE TOWNSHIP JEWISH CONGREGATION

NORTH SHORE CONGREGATION ISRAEL

SHAAREI ATID CONGREGATION

B'NAI JEHOSHUA BETH ELOHIM

CONGREGATION OR TIKVAH

NORTH SUBURBAN SYN. BETH EL

LAKESIDE CONGR FOR REFORM JUDAISM

CONGREGATION SOLEL

CENTRAL AVENUE SYNAGOGUE - CHA

CONGREGATION AM ECHOD

CHAI TEMPLE

CHAI TEMPLE

NORTHWEST SUBURBAN JEWISH CONGR

CONGREGATION OR SHALOM

NORTHBROOK CONGREGATION EZERETH BOHMEN

BETH SHALOM

YOUNG ISRAEL OF NORTHBROOK

BETH EL OF CHICAGO

MIDWEST REGION UNITED SYNAGOGUE

TEMPLE BETH ISRAEL

YOUNG ISRAEL OF SKOKIE

OR TORAH CONGREGATION

PERSIAN (IRAN) HEBREW CONGREGATION

SKOKIE CENTRAL TRADITIONAL

KESSER MAARIV CONGREGATION

CONGREGATION BENE SHALOM

EZRA HABONIM

SKOKIE VALLEY AGUDATH JACOB SY

BNAI EMUNAH

YOUNG ISRAEL OF WEST ROGERS PA

KOL EMETH

KEHILLAT SHALOM

CONGREGATION BETH AM

BAY SHUL-BAIS AHAVAS YISROEL

B'NAI SHOLOM CONGREGATION

BETH HILLEL

AM YISRAEL CONSERVATIVE CONGREGATION

JEREMIAH TEMPLE

BETH SHALOM OF NORTHERN ILLINOIS

CONGREGATION KNESETH ISRAEL

CONGREGATION ETZ CHAIM

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

AM CHAI CONGREGATION

BETH TIKVAH CONGREGATION

BETH EMET THE FREE SYNAGOGUE

SEPHARDIC CONGREGATION

SEPHARDIC CONG/PORTUGUESE ISRAELITE

MIKDOSH EL HAGRO

OAK PARK TEMPLE

WEST SUBURBAN TEMPLE HAR ZION

B'NAI YEHUDA BETH SHOLOM

JOLIET JEWISH CONGREGATION

CHAVERIM CONGREGATION

TEMPLE ANSHE SHOLOM BETH TORAH

CONGREGATION AM ECHAD

B'NAI ISRAEL TEMPLE

BETH SHALOM CONGREGATION

CHICAGO LOOP SYNAGOGUE

MAKOM SHALOM CONGREGATION

LAKE SHORE DRIVE SYNAGOGUE

CHICAGO SINAI CONGREGATION

KOL AMI CONGREGATION

ANSHE EMET SYNAGOGUE

K A M  ISAIAH ISRAEL

RODFEI ZEDEK

MIKRO KODESH CONGREGATION

LEV SOMEACH CONGREGATION

BNAI ZION

AGUDAS ACHIM NORTH SHORE SYNAGOGUE

KINS CONGREGATION

TEMPLE MENORAH

CONG. SHA'AREI TZEDEK

POALIE ZEDECK CONGREGATION

SHEERIT HAPLEITAH

ADAS YESHURUN CONGREGATION

NCSY TEEN MINYAN

BAIS MEDRASH OF LINCOLNWOOD

ANSHE MOTELE CONGREGATION

BETH ITZCHOK OF WEST ROGERS PARK

BETH ITZCHOK CONGREGATION

EZRAS ISRAEL MECHITZA MINYON

TEMPLE SHOLOM OF CHICAGO

ANSHE SHOLOM B'NAI ISRAEL CONGREGATION

NER TAMID CONGREGATION

F.R.E.E.

WARSAW BICKUR CHOLIM CONGREGATION

BAIS TEFILA

A G BETH ISRAEL CONGREGATION

ADAS B'NAI CONGREGATION

KEHILATH JACOB BETH SAMUEL

BETH SHALOM AHAVAS ACHIM

B'NAI ZION CONGREGATION

MISHNA UGMORO CONGREGATION

LEV SOMEACH CONGREGATION

TIFERETH MOSHE CONGREGATION

BNEI RUVEN CONGREGATION

AGUDAS ACHIM NORTH SHORE SYNAG

CONGREGATION OR CHADASH

BETH SHOLOM CONGREGATION

BAIS MEDRASH OF LINCOLNWOOD

LA'OR

YEHUDA MOSHE CONGREGATION

LINCOLNWOOD JEWISH CONGREGATION

B'NAI ISRAEL TEMPLE

TEMPLE SHOLOM

BETH EL TEMPLE

OHAVE SHOLOM

TRI-CITY JEWISH CENTER

SHOLOM TEMPLE

CONGREGATION ANSHAI EMETH

MOSES MONTEFIORE CONGREGATION

MAIN LANE REFORM TEMPLE

ALEXSANDER SAGALOWITZ HEBREW CENTER

SINAI TEMPLE

CONGREGATION ISRAEL

ISRAEL CONGREGATION

MATTOON JEWISH COMMUNITY CTR

ISRAEL TEMPLE

TEMPLE ISRAEL

AGUDAS ACHIM/TEMPLE BETH ISRAEL

TEMPLE B'NAI ABRAHAM

TEMPLE B'RITH SHOLOM

ISRAEL TEMPLE

SOLOMON TEMPLE

TEMPLE SOLOMON

CAMP SABRA/CENTRAL REFORM CONGREGATION

CONGREGATION KOL AM

CONGREGATION KOL AM

TPHERIS ISRAEL CHEVRA KADISHA CONGREGATION

RECONSTRUCTIONIST MINYAN OF ST LOUIS

CENTRAL REFORM CONGREGATION

BRITH SHOLOM KNESETH ISRAEL

AGUDAS ISRAEL CONGREGATION

BETH HAMEDROSH HAGODOL CONGREGATION

BAIS ABRAHAM CONGREGATION

SHA'AREI CHESED SHUL

BETH HAGALOD CONGREGATION

YOUNG ISRAEL SYNAGOGUE

SHAARE ZEDEK SYNAGOGUE

B'NAI EL CONGREGATION

NUSACH HARI-B'NAI ZION CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

SHAARE EMETH

TEMPLE EMANUEL

TRADITIONAL SYNAGOGUE

UNITED HEBREW CONGREGATION

B'NAI AMOONA CONGREGATION

NEVE SHALOM

UNITED ORTHODOX JEWISH COMM OF

THE NEW REFORM TEMPLE

CONGREGATION BETH SHALOM

B'NAI SHOLOM TEMPLE

UNITED HEBREW CONGREGATION

UNITED HEBREW CONGREGATION

BETH-EL TEMPLE

 TEMPLE BETH EL

BETH SHALOM OF MO

CONGREGATION BETH SHALOM

ISRAEL TEMPLE

LAWRENCE JEWISH COMMUNITY CENT

OHEV SHOLOM

TEMPLE CONGR B'NAI JEHUDAH

CONGREGATION BETH TORAH

KEHILATH ISRAEL CONGREGATION

BETH ISRAEL ABRAHAM & VOLINER

TEMPLE BETH SHOLOM

HEBREW CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

BETH ISRAEL SYNAGOGUE

BETH EL SYNAGOGUE

B'NAI JESHURUN CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI JESHURUN

TIFERETH ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

BETH SHALOM SYNAGOGUE

B'NAI ZION CONGREGATION

AGUDATH ACHIM CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

B'NAI ISRAEL TRADITIONAL SYN.

BNAI ISRAEL TRADITIONAL

GEMILUTH CHASSODIM CONGREGATIO

ANSHE EMETH TEMPLE

MEIR CHAYIM TEMPLE

CONGREGATION HOUSE OF ISRAEL

AGUDATH ACHIM CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

CAMP GAN ISRAEL

TEMPLE B'NAI ISRAEL

EMANUEL SYN.

EMETH TEMPLE

TEMPLE ISRAEL

CONGREGATION B'NAI EMUNAH

BETH AHABA TEMPLE

TEMPLE EMANUEL

ADAT CHAVERIM

CONGREGATION KOL AMI

BETH TORAH

ANSHAI TORAH

EMANU-EL TEMPLE

CONGREGATION SHEARITH ISRAEL

TIFERET ISRAEL CONGREGATION

CONGREGATION SHAARE TEFILLA

OHR HATORAH

TEMPLE SHALOM

MT. SINAI CONGREGATION

AHAVATH ACHIM

CONGREGATION BETH EL

CONGREGATION BETH SHALOM

CONGREGATION SHEARETH ISRAEL

CONGREGATION AHAVATH SHOLOM

BETH-EL CONGREGATION

HOUSE OF JACOB SYNAGOGUE

TEMPLE RODEF SHOLOM

CONGREGATION AGUDATH JACOB

EMANU EL CONGREGATION

CONGREGATION OR AMI

BETH AM CONGREGATION

HOUSTON CONGR FOR REFORM JUDAISM

 

TEMPLE BETH TIKVAH

SHAAR HASHALOM

BETH RAMBAM - SEFARDIC

YOUNG ISRAEL

TEMPLE SINAI

SINAI TEMPLE

UNITED ORTHODOX SYNAGOGUE

CONGREGATION BETH YESHURUN

CONGREGATION BETH ISRAEL

UNITED ORTHODOX SYNAGOGUE

MEYERLAND MINYAN

BETH TORAH TEMPLE

JEWISH COMMUNITY NORTH

CONGREGATION BETH SHALOM

BRITH SHALOM

OR HADASH CONGREGATION

CONGREGATION BETH EL

BETH JACOB SYNAGOGUE

B'NAI ISRAEL TEMPLE

EMANUEL TEMPLE

BETH SHALOM CONGREGATION

B'NAI ISRAEL TEMPLE

TEMPLE B'NAI ISRAEL

TEMPLE BETH EL

NEW JEWISH CONGREGATION OF SAN ANTONIO

RODFEI SHOLOM CONGREGATION

CONGREGATION AGUDAS ACHIM

B'NAI ISRAEL SYNAGOGUE

TEMPLE BETH EL

EMANUEL TEMPLE

TEMPLE BETH EL

OHR HATORAH

TEMPLE BETH SHALOM

CONGREGATION KIL HALEV

TEMPLE BETH ISRAEL

TEMPLE ISRAEL OF SCHULENBURG

TEMPLE B'NAI ISRAEL

SHAARETH ISRAEL CONGREGATION

MIZPAH TEMPLE

TEMPLE BETH EL

TEMPLE MOUNT SINAI

B'NAI ZION

SHEARIT YISROEL CONGREGATION

COLORADO CONGR FOR HUMANISTIC JUDAISM

CONGREGATION B'NAI TORAH

AHAVAS

CONGREGATION BETH SHALOM

ZERA ABRAHAM CONGREGATION

BETH JOSEPH CONGREGATION

TEMPLE MICAH

CONGREGATION EMANUEL

JEWISH COMMUNITY CHAPLAN, JEWISH FAMILY SVC.

OR CHADASH

BAIS MEDRASH KEHILLAS YA'AKOV

BETH SHALOM CONGREGATION

RODEF SHALOM

BETH HAMEDROSH CONGREGATION

B'NAI HAVURAH RECONSTRUCTIONIST CONGREGATION

ROEH ISRAEL

B'NAI CHAIM -LITTLETON

TEMPLE SINAI

HEBREW EDUCATIONAL ALLIANCE

EAST DENVER ORTHODOX

AISH KODESH

BONAI SHALOM

CONGREGATION HAR HASHEM

BETH AMI CONGREGATION

HAR SHALOM CONGREGATION

BETH ISRAEL SYNAGOGUE

TEMPLE SHALOM

TEMPLE EMANUEL

AARON TEMPLE

ASPEN JEWISH CONGREGATION

B'NAI VAIL CONGREGATION

MT SINAI CONGREGATION

BETH ELK

BETH-EL TEMPLE

CONGREGATION AHAVATH BETH ISRAEL

SHA'AREI TEFILA

CONGREGATION KOL AMI

KOL AMI CONGREGATION

BRITH SHALOM CONGREGATION

BETH JOSEPH CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF PHEONIX

BETH AMI TEMPLE

BETH EL

TEMPLE CHAI

BETH SHOLOM

TEMPLE HAVURAT EMET

TEMPLE BETH ISRAEL

TEMPLE SOLEL

SEPHARDIC COMMUNITY OF AZ

TEMPLE KOL AMI

HAR ZION CONGREGATION

CONGREGATION OR CHADASH

OR ADAM

EMANUEL OF TEMPE TEMPLE

TEMPLE BETH SHALOM

BETH EMETH CONGREGATION

ANSHEI ISRAEL

CONGREGATION CHAVERIM

CONGREGATION OR CHADASH

TEMPLE EMANU-EL

BET SHALOM

CONGREGATION OR CHADASH

YOUNG ISRAEL CONGREGATION

HEICHAL BAORANIM

HEICHAL BAORANIM

TEMPLE B'RITH SHALOM

CONGREGATION ALBERT

BNAI ISRAEL

PARDES YISROEL

TEMPLE BETH SHALOM

CONGREGATION AARON - TRINIDAD

BETH EL TEMPLE

MIDBAR KODESH TEMPLE

VALLEY OUTREACH SYNAGOGUE

ADAT ARI EL

SHAAREI TEFILLA CONGREGATION

YOUNG ISRAEL

CONGREGATION NER TAMID

OR BAMIDBAR

OR BAMIDBAR

BETH AM TEMPLE

TEMPLE BETH SHOLOM

TEMPLE SINAI

TEMPLE EMANU-EL

HUC-JIR

WILSHIRE BLVD TEMPLE

SINAI TEMPLE

SEPHARDIC TEMPLE TIFERETH

KAHAL JOSEPH

WESTWOOD KEHILLA

WILSHIRE BOULEVARD TEMPLE

KNESSETH ISRAEL TEMPLE

AHAVATH ISRAEL CONGREGATION

KNESSET ISRAEL CONGREGATION

ADAT SHALOM

TORAT HAYIM

OHR HAEMET INSTITUTE

TEMPLE BETH AM

ANSHE EMES SYNAGOGUE

B'NAI DAVID-JUDEA CONGREAGATIO

CONGREGATION BETH CHAYIM CHADASHIM

OHEL MOSHE

YOUNG ISRAEL OF BEVERLY HILLS

B'NAI DAVID-JUDEA CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF CENTURY CITY

AN ONGOING CONV AMONG JEWISH I

YESHIVA LOS ANGELES BAIS MEDRA

YESHIVA LOS ANGELES BAIS MEDRASH

AATZEI CHAIM CONGREGATION

SEPHARDIC MAGAN DAVID

BETH ZION TEMPLE

NER ISRAEL CONGREGATION

BAIS NAFTOLI

YOUNG ISRAEL OF HANCOCK PARK

BET MIDRASH RAV SHIMON BAR YOH

MIDRASH OD YOSEF HAI

OHEV SHALOM

TEMPLE BETH ZION

YOUNG ISRAEL OF LOS ANGELES

KOLLEL - LOS ANGELES

TORAH OHR

KEHILLAS YAAKOV

JEWISH LEARNING EXCHANGE

SHAAREI TEFILA CONGREGATION

JEWISH LEARNING EXCHANGE

ETZ JACOB CONGREGATION

YISMAH MOSHE

MISHKAN ISRAEL

CONGREGATION KOL AMI

AHAVAS YISROEL

BETH ISRAEL OF HIGHLAND PARK & EAGLE ROCK

B'NAI TIKVAH CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

OHEL DAVID CONGREGATION

MISHKAN ISRAEL

UNIVERSITY SYNAGOGUE

LEO BAECK TEMPLE

UNIVERSITY SYNAGOGUE

ISAIAH TEMPLE

VALLEY CONGREGATION FOR HUMANISTIC JUDAISM

BETH TORAH TEMPLE

STEPHEN S WISE TEMPLE

MAGEN DAVID

WEST COAST TORAH CENTER

YOUNG ISRAEL OF NORTH BEVERLY HILLS

LOS ANGELES SOCIETY FOR HUMANISTIC JUDAISM

TEMPLE EMANUEL OF BEVERLY HILLS

BETH JACOB CONGREGATION

YANIV MOSHE

AKIBA TEMPLE

TEMPLE NER TAMID

MALIBU JEWISH CENTER & SYNAGOGUE

SHIR HADASH

TIFERETH JACOB

CONGR NER TAMID OF SOUTH BAY

TEMPLE MENORAH

YOUNG ISRAEL TORAH LEARNING CENTER

MISHKON TEPHILO

YOUNG ISRAEL OF SANTA MONICA

PACIFIC JEWISH CENTER

YOUNG ISRAEL TORAH LEARNING CE

BETH SHIR SHOLOM

SHA'AREI AM

NESSAH ISRAEL

KEHILLAT MA'ARAV

PACIFIC JEWISH CENTER

BETH SHALOM TEMPLE

TEMPLE BETH OHR

BNAI EMET

BETH ZION-SINAI

BETH EL TEMPLE

SHOLOM CONGREGATION OF LEISURE WORLD

TEMPLE BETH SHALOM

YOUNG ISRAEL

TEMPLE ISRAEL

CONGREGATION SHAAREI TORAH

TEMPLE SHOMREI/VERDUGO HILLS HC

PASADENA JEWISH TEMPLE

TEMPLE SINAI

CONGREGATION HUGAT HAVERIM

BETH HAVERIM

YOUNG ISRAEL OF CALABASAS

CONGREGATION OR AMI

CALABASAS SHUL

SHOMREI TORAH SYNAGOGUE

TEMPLE SOLAEL

BNAI AMI SYNAGOGUE

NER MAARAV

TEMPLE BETH AMI

YOUNG ISRAEL

TEMPLE RAMAT ZION

TEMPLE AHAVAT SHALOM

BETH SOLOMON TEMPLE OF THE DEAF

TEMPLE BETH TORAH

BETH SHALOM

VALLEY BETH ISRAEL

TEMPLE BETH SOLOMON OF THE DEAF

TEMPLE ETZ CHAIM

TEMPLE ADAT ELOHIM

VALLEY OUTREACH SYNAGOGUE

KOL TIKVAH

YOUNG ISRAEL OF WOODLAND HILLS

BEIT MIDRASH OF WOODLAND HILLS

TEMPLE ALIYAH

TEMPLE B'NAI HAYIM

RABBI MARC S DWORKIN

VALLEY BETH SHALOM

BURBANK TEMPLE EMANU EL

BETH EMET TEMPLE

CONGREGATION BETH MEIER

ADAT ARI EL

TEMPLE BETH HILLEL

OHR HATORAH

BEIS MIDRASH TORAS HASHEM

YAD AVRAHAM

SHAAREY ZEDEK CONGREGATION

EM HABANIM CONGREGATION

ADAT YESHURUN CONGREGATION

SHOLOM TEMPLE OF ONTARIO

TEMPLE BETH ISRAEL

TEMPLE BETH DAVID

TEMPLE AMI SHALOM

ELIYAHU SOUTH BAY TORAH CENTER

TEMPLE BETH SHOLOM

CONGREGATION SHIR AMI

TEMPLE SOLEL

KEN JEWISH COMMUNITY

BETH EL CONGREGATION

ADAT YESHURUN CONGREGATION

CONGREGATION BETH EL

TEMPLE ADAT SHALOM

ETZ CHAIM CONGREGATION

CONGREGATION OHR SHALOM

OHR SHALOM CONGREGATION

DOR HADASH CONGREGATION

BETH JACOB CONGREGATION

TIFERETH ISRAEL SYN.

YOUNG ISRAEL

TEMPLE EMANU-EL

CONGREGATION BETH ISRAEL

SOCIETY FOR HUMANISTIC JUDAISM

NER TAMID/NO. COUNTY CONS. SYN.

KEHILLAS TORAH

CONGREGATION BETH AM

CONGREGATION BETH JACOB

TEMPLE SINAI

DESERT SYNAGOGUE/KEHILLAT HAMIDBAR

ISAIAH TEMPLE

CONGREGATION BAMIDBAR SHEL HA'AM

BAMIDBAR SHEL HA'AM

ETZ HADAR CONGREGATION

ETZ HADAR CONGREGATION

CONGREGATIN EMANU EL

TEMPLE BETH EL

ETZ HADAR CONGREGATION

B'NAI B'RITH

CONGREGATION B'NAI CHAIM

BETH SHALOM TEMPLE

HAVURIM CONGREGATION

CONGREGATION KOL HANESHAMAH

UNIVERSITY SYNAGOGUE

CONGREGATION SHIR-HA-MA'A LOT

BETH JACOB OF IRVINE

OHR AMI CONGREGATION

UNIVERSITY SYNAGOGUE

CONGREGATION OR AMI

ISAIAH TEMPLE

ADAT ISRAEL OF HUNTINGTON BEAC

BETH TORAH SYNAGOGUE

JUDEA TEMPLE OF LAGUNA HILLS

ORANGE COUNTY SOCIETY FOR HUMA

TEMPLE BAT YAHM

TEMPLE BETH DAVID

CONGREGATION EILAT

TEMPLE BETH SHOLOM OF ORANGE COUNTY

CONGREGATION B'NAI TZEDEK

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

TEMPLE BETH EMET

TEMPLE BETH TIKVAH

PACIFIC COMM OF SECULAR HUMANI

BETH SHOLOM

CONGREGATION AM HAYAM

TEMPLE BETH TORAH

TEMPLE NER AMI

AM HAYAM CONGREGATION

EMET TEMPLE

B'NAI EMET CONGREGATION

YOUNG ISRAEL OF SANTA BARBARA

CONGREGATION B'NAI B'RITH

B'NAI DAVID CONGREGATION

B'NAI JACOB

TEMPLE BETH EL

B'NAI JACOB CONGREGATION

NER SHALOM TEMPLE

CONGREGATION BETH DAVID

NER SHALOM TEMPLE

TEMPLE NER SHALOM

BETH EL TEMPLE

BETH AMI REFORM TEMPLE

BETH KNESSET BAMIDBAR

TEMPLE BETH ISRAEL

CONGREGATION BETH JACOB

TEMPLE BETH EL

BETH EL TEMPLE

CONGREGATION BETH ISRAEL

B'NAI TORAH

PENINSULA TEMPLE SHOLOM

CONGREGATION BETH AM

KEDDEM CONGREGATION

TEMPLE BETH JACOB

CONGREGATION SHA'AR ZAHAV

JCRC

CONGREGATION SHERITH ISRAEL

CONGREGATION NER TAMID

B'NAI EMUNAH

CONGREGATION BETH SHOLOM

ANSHEY SEPHARDIC CONGREGATION

CONGREGATION EMANU-EL

MAGAIN DAVID SEPHARDIM CONGREGATION

CHEVRA THILIM

ADATH ISRAEL CONGREGATION

BETH ISRAEL-JUDEA

EMEK BERACHA/PALO ALTO ORTHODOX

ETZ CHAYIM

EMEK BERACHA

KOL EMETH

PENINSULA TEMPLE BETH EL

PENINSULA SINAI CONGREGATION

TEMPLE ISRAEL

BETH TORAH TEMPLE

CONGREGATION SHIR AMI

TEMPLE ISAIAH

BETH EMEK CONGREGATION

SHIR AMI CONGREGATION

CONGREGATION BETH SHOLOM

CONGREGATION BETH EMEK

TEMPLE BETH SHOLOM

OHR EMET CONGREGATION

CONGREGATION B'NAI SHALOM

CONGREGATION B'NAI TIKVAH

SINAI TEMPLE

TEMPLE BETH ABRAHAM

BETH ABRAHAM CONGREGATION

BETH JACOB CONGREGATION

GREATER EAST BAY COMMUNITY

BETH HILLEL TEMPLE

BETH ISRAEL CONGREGATION

NETIVOT SHALOM CONGREGATION

KEHILLA COMMUNITY SYNAGOGUE

CONGREGATION BETH EL

CONGREGATION RODEF SHOLOM

CONGREGATION KOL SHOFAR

B'NAI ISRAEL CONGREGATION

TEMPLE BETH EL

EMETH CONGREGATION

CONGREGATION SHIR HADASH

CONGREGATION SHIR HADASH

CONGREGATION KOL TEFILLAH

CONGREGATION BETH DAVID

TEMPLE BETH SHOLOM

CONGREGATION SINAI

AHAVAS TORAH

TEMPLE EMANU-EL

AM ECHAD

TEMPLE ISRAEL

CONGREGATION BETH SHALOM

CONGREGATION SHOMREI TORAH

CONGREGATION BETH AMI

BETH EL TEMPLE

BETH SHALOM CONGREGATION

CONGREGATION BET HAVERIM

CONGREGATION HA-MAKOM

CONGREGATION B'NAI ISRAEL

MOSAIC LAW CONGREGATION

KENESSET ISRAEL TORAH CENTER

CONGREGATION B'NAI HARIM

TEMPLE BETH ISRAEL

CONGREGATION SHIR SHALOM

JEWISH CONGREGATION OF MAUI

TEMPLE EMANU-EL

KOL SHALOM, COMMUNITY FOR HUMANISTIC JUDAISM

SOUTH METRO JEWISH CONGREGATION

CONGREGATION KESSER ISRAEL

CONGREGATION NEVEH SHALOM

CONGREGATION BETH ISRAEL

HAVURAH SHALOM

TIFERETH ISRAEL CONGREGATION

GESHER SYNAGOGUE

TEMPLE BETH SHOLOM

BEIT AM

AHAVAS TORAH

TEMPLE BETH ISRAEL

EMET SHALOM TEMPLE

HAVURAH SHIR HADASH JEWISH

DE HIRSCH SINAI TEMPLE

TEMPLE B'NAI TORAH

BET CHAVERIM

HERZL-NER TAMID

CONGREGATION KOL AMI

KEHILAT SHALOM

EMANUEL CONGREGATION

TEMPLE BETH AM

BETH SHALOM CONGREGATION

CONGREGATION BETH SHALOM

BET ALEF MEDITATIVE SYNAGOGUE

CONGREGATION KOL HANESHAMAH

BIKUR CHOLIM-MACHZIKAY HADATH

EZRA BESSAROTH CONGREGATION

SEPHARDIC BIKUR HOLIM CONGREGATION

TEMPLE DE HIRSCH SINAI

BETH HA SHOFAR CONGREGATION

TEMPLE BETH OR

CONGREGATION BETH ISRAEL

TEMPLE BETH EL

BETH HATFILOH TEMPLE

B'NAI TORAH CONGREGATION

BETH ISRAEL TEMPLE

TEMPLE BETH ISRAEL

TEMPLE SHALOM

TEMPLE BETH SHALOM

CONGREGATION BETH ISRAEL

 

 

 

FRIEDMAN GROCERY

GOLDBERGER'S GROCERY

MAX KLEIN GROCERY

SOLOMON KAHAN FOOD MARKET

BIRENBAUMS FOOD CTR

ESHKOL FOODS INC

GOLDSTEIN BROTHERS GROCERY

GRUNWALD GROCERY

MEHADRIN SUPER MARKET

MAZEL FOOD CTR

KOSHER GROCERIES INC

ROSNER'S GROCERY

POSNER'S

EINHORN GROCERY

FISCHMAN'S GROCERY

MITTELMAN'S GROCERY

MOSES BOCHNER GROCERY

GLATT A LA CARTE

HATZLOCHA GEDOLA

MENDELSONS 18TH AVENUE KOSHER

OHR HACHAIM  

IMPERIAL KOSHER FOOD

ITZU'S KOSHER RESTAURANT

LANDAU'S GLATT KOSHER DELI

LEE AVE KOSHER PIZZA SHOP

TIRNOWER KOSHER CATERERS INC

WEINBERGER APPETIZERS

GREEN & ACKERMAN PIZZA SHOP

GOTTLIEB RESTAURANT

CHAIMOWITZ FOOD CTR

KOSHER DISCOUNT SUPERMARKET

GLATT MART INC

KESSLER BROTHERS

SATMAR BUTCHER & MEAT MKT

CHADASH

CHINA MEHADRIN

FAMOUS PITA

JERUSALEM II PIZZA

NATANYA FOOD CTR

NEGEV FOODS INC

PIZZA NATANYA II

JOEL KIRYAS KOSHER FOOD CTR

LANDAU SUPERMARKET

JOEL KIRYAS DAIRY

MASADA CAR SVC

AARON LEFKOWITZ GROCERY

HATZLACHA GROCERY CORP

SHEVACH QUALITY MEATS

MOISHA'S DISCOUNT SUPERMARKET

PARK HOUSE HOTEL

ATERES AVROHOM

IMPERIAL KOSHER FOOD

TIRNOWER KOSHER CATERERS INC

KOSHER BAGEL HOLE

GOLDMANS APPETIZING

GREENFELD CATERING

MEAL MART INC

FLAUM APPETIZING

ATERES CHAYA HALL

CHEF-AH GLATT INC

MENORAH CATERERS

ONEG CATERERS

SHEM TOV MANOR

SHULEM TERRACE & CATERING

TANUG BAKERY INC

COUNTRY KOSHER FOOD SVC INC

MAADAN TAKE HOME FOODS INC

GLATT EXPRESS

GREENFELD FOODS

MARCY KOSHER BUTCHER STORE

PUPA KOSHER BUTCHER

SATMAR BUTCHER & MEAT MARKET

CHAIM KOSHER MEATS

GLATT BUTCHER INC

GOLDBERG'S GROCERY GLATT MEAT

ISRAEL NETZACH MEAT

MEHADRIN MEATS

MOSKOWITZ BUTCHER SHOP

SATMAR MEATS & POULTRY

WEISS GLATT KOSHER MEAT MARKET

MONSEY GLATT KOSHER

WESLEY KOSHER SUPERMARKET

MEAL MART

BRUCHA PRINTING INC

DAVID SIGNS

HAMATIK PRINTING INC

GOLDSTEIN PRESS

GROSS PRINTING CO

SIMCHA PRINTING

COPY CORNER

ELLIETT WURCBERGER PRINTING

H M SPIRA PRINTING INC

SILVERMAN & SAMUELS

MAZEL PRINTING INC

MONROE PRINTING

PIRSUM PRINTING

GESTETNER PRINTING

KLEIN'S PHARMACY

ROSENBLUM PHARMACY INC

SHIMON'S PHARMACY

LIEB PHARMACY INC

JOEL KIRYAS PHARMACY

RABBI J MULLER

 

 

YESHIVA & KOLLEL HARBOTZAS

YESHIVA & MESIFTA MAHARYATS

YESHIVA & MESIVTA ARUGATH

YESHIVA & MESIVTA ZICHRON

YESHIVA AHAVAS TORAH

YESHIVA ATERES YISROEL DAY

YESHIVA ATERET TORAH

YESHIVA ATERET TORAH

YESHIVA ATERET TORAH

YESHIVA AYN YAAKOV

YESHIVA BAIS EPHRAIM

YESHIVA BAIS HILLEZ D'KRASNA

YESHIVA BAIS ISAAC SCHOOL

YESHIVA BALS YITZ CHOK

YESHIVA BEIS MEIR

YESHIVA BETH HILLEL OF KRASNA

YESHIVA BETH HILLEL OF KRASNA

YESHIVA BETH HILLEL-KRASNA INC

YESHIVA BETH ISRAEL

YESHIVA BETH JOS RABBINICAL

YESHIVA FARM SETTLEMENT BAZAAR

YESHIVA GEDOLAH BAIS YISROEL

YESHIVA GEDOLAH OF MIDWOOD

YESHIVA HEAD START

YESHIVA HEAD START PROGRAM

YESHIVA IMERI YOSEF SPINKA

YESHIVA JESODA HATORA NACHLAS

YESHIVA JESODE HATORAH

YESHIVA JESODE HATORAH-BORO PK

YESHIVA K'TANA

YESHIVA KARIN STOLIN SCHOOL

YESHIVA KARLIN STOLEN DORM

YESHIVA KARTEN STOLEN

YESHIVA KASHO

YESHIVA KAVUNES HALEV

YESHIVA KEHILATH YAKOU INC

YESHIVA KEHILATH YAKOV INC

YESHIVA KEHILATH YAKOV INC

YESHIVA KEHILATH YAKOV INC

YESHIVA KEHILATH YAKOV-GIRLS

 YESHIVA KEHILATH YAKOW

YESHIVA KESER TORAH RADOMSK

YESHIVA KETANA SHAAREI TORAH

YESHIVA KETANA SHAAREI TORAH

YESHIVA KETANA SHAAREI TORAH

YESHIVA LEV BONIM

YESHIVA LIMUDEI HASHEM

YESHIVA LOMZA PETACH TIKVA

YESHIVA M KOR CHAIM

YESHIVA M'KOR BORUCH

YESHIVA M'KOR CHAIM

YESHIVA MACHZIKE

YESHIVA MACHZIKEI HADAS

YESHIVA MACHZIKEI HADAS HS

YESHIVA MATEH AHARON

YESHIVA MESIVTA OHR YISROEL

YESHIVA MINCHAS YEHUDA

YESHIVA OF BROOKLYN

YESHIVA OF BROOKLYN

YESHIVA OF FLATBUSH

YESHIVA SHARE HAYOSHER

YESHIVA SHARI LIMUND

YESHIVA SHARRE TORAH EXEC OFC

YESHIVA SHEARITH HAPLETH INC

YESHIVA SLABODKA BENEI BERAQ

YESHIVA SPINKA

YESHIVA TEHILA L'DOVID

YESHIVA TEHILA L'DOVID

YESHIVA TIFERES

YESHIVA TIFERES

YESHIVA TIFERES ELIMELECH

YESHIVA TIFERES MENACHEM

YESHIVA TIFERES YISROEL

YESHIVA TIFERES ZVI-JERUSALEM

YESHIVA TIFERETH ELIMELECH

YESHIVA TIFERETH YOCHONON

YESHIVA TOLODOS HILLEL

YESHIVA TORAH TEMIMAH

YESHIVA TORAH UMIDOS

YESHIVA TORAH VODAATH

YESHIVA TORAH VODAATH & MESIVT

YESHIVA TORAS EMES

YESHIVA TORAS EMES KAMENITZ

YESHIVA TORAS EMMES KAMENITZ

YESHIVA TORAS YISROEL SEMINARY

YESHIVA YAGDIL TORAH

YESHIVA YAGDIL TORAH

YESHIVA YESHURIN-ROBSHITZ

YESHIVA YETIV LEV DE SOTMAR

YESHIVA YETIV LEVDE

YESHIVA ZICHRON MEILECH

YESHIVA-BROOKLYN OCEAN TERRACE

YESHIVA-CONGREGATION TZEMACH

YESHIVAS AHAVAS ISRAEL

YESHIVAS ATLAVAS ISRAEL

YESHIVAS CHASAM SOFER

YESHIVAS NOVOMINSK

YESHIVAS VYELIPOL

ZICHRON MEI YESHIVA

YESHIVA ADMINISTRATOR

BOCKSTEIN, MARTIN H - YESHIVA UNIVERSITY

HEBRON YESHIVA IN JERUSALEM

YESHIVA SHAAR HATORAH

YESHIVA MERCAZ HATORAH

YESHIVA TIFERETH MOSHE

YESHIVA OF BELLE HARBOR

YESHIVA BETH ABRAHAM-JERSALEM

YESHIVA BINAT CHAIM

RABBI DOV REVEL YESHIVA

YESHIVA ENGLISH PRINCIPALS ASN

YESHIVA OHR HACHAIM

YESHIVA KESSER TORAH COLLEGE

YESHIVA OF CENTRAL QUEENS

YESHIVA KETANA OF QUEENS

YAVNE, SETH - YESHIVA MADREIGAS HAADAM

YESHIVA MADREIGAS HAADAM

YESHIVA TIFERES TORAH

YESHIVA KETANA OF MANHATTAN

YESHIVA HECHAL MOSHE-BETH SCHL

YESHIVA MADREIGAS HAADAM

YESHIVA TIFERES TORAH

YESHIVA UNIV HIGH SCHOOL-GIRLS

YESHIVA OF FLUSHING LIEB

YESHIVA INSTITUTE

YESHIVA OF FAR ROCKAWAY

YESHIVA B'NEI TORAH INC

YESHIVA B'NEI

YESHIVA ZICHRON ARYEA

YESHIVA HAR TORAH

KETANA YESHIVA OF LONG ISLAND

YESHIVA OF SOUTH SHORE

YESHIVA UNIVERSITY

YESHIVA UNIV FURMAN DINING

YESHIVA HAR TORAH

YESHIVA UNIVERSITY ALUMNI

YESHIVA COLLEGE

MAZER YESHIVA PROGRAM

YESHIVA AHAVATH ISRAEL SCHOOL

YESHIVA BATH MIKROH

YESHIVA BETH DAVID

YESHIVA OF SPRING VALLEY INC

YESHIVA SHAAR EPHRAIM

YESHIVA WIZNITZ

YESHIVA WIZNITZ

YESHIVA WIZNITZ TT

YESHIVA DEGEL HATORAH

YESHIVA MACHZIKEI HADAS-BELZ

YESHIVA WIZNITZ TT

YESHIVA DARECI NOAM

YESHIVA TZOIN YOSEF

BOBOV YESHIVA

YESHIVA GEDOLA OHR HATORAH

YESHIVA BATH MIKROH

YESHIVA OF ROCKLAND

YESHIVA AVIR YAKOV GIRLS SCHL

YESHIVAS OHR REUVEN-BETH

YESHIVA OF NORTH JERSEY

FRISCH YESHIVA HIGH SCHOOL

MA'AYANOT YESHIVA HIGH SCHOOL

YESHIVA GEDOLAH-WEST ENGLEWOOD

YESHIVA OHR HATALMUD-ENGLEWOOD

 BEZALEL YESHIVA

YESHIVA BAIS AHARON

YESHIVA K'TANA SCHOOL

YESHIVA MASORAS AVOS

YESHIVA NESIVOS OHR INC

YESHIVA OF LAKEWOOD

YESHIVA OHR HAMEIR

YESHIVA ORCHOS CHAIM

YESHIVA SHAIRE TZION

YESHIVA TIFERETH TORAH

YESHIVA TORAS CHAIM

YESHIVA YESODEI HATORAH

YESHIVA HIGH SCHOOL

TELSHE YESHIVA CHICAGO

 

YESHIVA BETH JOSEF ZVI

YESHIVA BETH REUVEN

YESHIVA BETH YITCHAK DSPINKA

YESHIVA BNOS AHAVAS ISRAEL INC

YESHIVA BOBOVER

YESHIVA BOYAN

YESHIVA CHASAM SOFER

YESHIVA CHASAM SOFFER

YESHIVA CHANOCH LENAAR

YESHIVA CHASDEI TORAH

YESHIVA CHASIDEI BELZ OF JRSLM

YESHIVA CONG ATERAS SHALOM

YESHIVA CONGREGATION BIAS

YESHIVA DARKEI EMUNAH

YESHIVA DARKEI NOAM

YESHIVA DERECH CHAIM

YESHIVA EMEK HALACHA

YESHIVA EMEK HATALMUD

YESHIVA ETZ CHAIM FOUNDATION

YESHIVA ETZ CHAIM-JERUSALEM

YESHIVA OF KINGS BAY

YESHIVA OF MANHATTAN BEACH

YESHIVA OF NITRA RABBINICAL

YESHIVA OF RUACH CHAIM

YESHIVA OF SERDAHEL

YESHIVA OHEL SHAIM

YESHIVA OHR MOLEH KOSON

YESHIVA OHR SHRAGA D'VERETZKY

YESHIVA ORE MORDECHAI

YESHIVA RABBI CHAIM BERLIN

YESHIVA RABBI CHM BERLIN ELEM

YESHIVA RABBI SOLOMON KLUGER

YESHIVA RAMBAM

YESHIVA RAMBAM

YESHIVA RTZAHD

YESHIVA RUACH HATORAH

YESHIVA SHAARE TORAH

YESHIVA SHAARE TORAH BOYS SCHL

YESHIVA SHAARE TORAH GIRLS HS

YESHIVA SHAAREI YOSHER

AHI EZER YESHIVA

AMERICAN FRIENDS-YESHIVA D'MIR

BOBOVER YESHIVA BNEI ZION

BOBOVER YESHIVA BNEI ZION

CENTRAL YESHIVA BETH SEMINARY

CHERNOBLER YESHIVA

CONG & YESHIVA OHEL YEHOSHEA

CONG & YESHIVA OHEL YESHOSHEA

CONGREGATION MIRRER YESHIVA

CONGREGATION YESHIVA TOLDOS

DAVID MAGEN YESHIVA

GERER YESHIVA MESIFTA

MESIVTA & YESHIVA GEDOLA

MESIVTA YESHIVA RABBI CHAIM

MIRRER YESHIVA CENTRAL INST

PROSPECT PARK YESHIVA

TALMUDICAL YESHIVA

TSHEBINER YESHIVA KOHAV

 

JEWISH CHRONICLE

JEWISH REPORTER - METRO WEST AREA

METROWEST JEWISH REPORTER

JEWISH JOURNAL/NORTH OF BOSTON

SHMA: A JOURNAL OF JEWISH RESPONSIBILITY

JEWISH FAMILY.COM

RHODE ISLAND JEWISH HERALD

JEWISH VOICE OF RHODE ISLAND

JEWISH VOICE AND OPINION

JEWISH STANDARD

JEWISH VOICE

NEW JERSEY JEWISH NEWS

JEWISH COMMUNITY VOICE

JEWISH CHRONICLE

JEWISH STAR

JEWISH JOURNAL

JEWISH STATE

THE SPEAKER

JEWISH POST OF NY

JEWISH TELEGRAPHIC AGENCY

AMIT MAGAZINE

AM ECHAD

JEWISH ACTION MAGAZINE

JEWISH OBSERVER

THE REPORTER

CIRCLE JEWISH COMMUNITY CENTERS

JOURNAL OF JEWISH COMMUNAL SERVICE

UNITED SYNAGOGUE REVIEW

UNITED JEWISH COMMUNITIES

AMERICAN JEWISH JOINT DISTRIBUTION COMMITTEE

JEWISH MATCH

AMERICAN TECHNION SOCIETY

HADASSAH, WOMENS ZIONIST ORG OF AMERICA

NATIONAL CENTER FOR JEWISH HEA

NATIONAL CENTER FOR JEWISH HEALING

WOMANS LEAGUE OUTLOOK MAGAZINE

JEWISH NATIONAL FUND

STATE OF ISRAEL BONDS

JEWISH HERITAGE ONLINE

AMER COMM FOR SHAARE ZEDEK MEDICAL CENTER

EL AL AIRLINES

THE REPORTER

JEWISH TRIBUNE

LONG ISLAND JEWISH WORLD

MANHATTAN JEWISH SENTINEL

JEWISH HERALD

GOLEM.TV

JEWISH JOURNAL

JEWISH WORLD

JEWISH OBSERVER OF CENTRAL NEW YORK

BUFFALO JEWISH REVIEW

JEWISH CHRONICLE OF PITTSBURGH

COMMUNITY REVIEW

SHALOM NEWSPAPER

JEWISH VOICE

NEAR EAST REPORT / AIPAC

RUTH S FRANK

RABINOWITZ MEDIA STRATEGIES & EVENTS PLANNING

JEWISH VETERAN

RELIGION NEWS SERVICE

SECUIRITY AFFAIRS

HILLEL, FOUNDATION FOR JEWISH CAMPUS LIFE

JEWISH WOMAN

BABAGA NEWS

KIDDISH, JEWISH KIDS FUN PAGE

BALTIMORE JEWISH TIMES

SOUTHEASTERN VIRGINIA JEWISH NEWS

JEWISH FEDERATION NEWS

CHARLOTTE JEWISH NEWS

AMERICAN JEWISH TIMES OUTLOOK

CHARLESTON JEWISH JOURNAL

JACKSONVILLE JEWISH NEWS

JEWISH JOURNAL

JEWISH PRESS OF PINELLAS COUNTY

CHRONICLE

DEEP SOUTH JEWISH VOICE

HEBREW WATCHMAN

KENTUCKY JEWISH POST AND OPINION

TOLEDO JEWISH NEWS

AKRON JEWISH NEWS

JEWISH JOURNAL

STARK JEWISH NEWS

AMERICAN JEWISH ARCHIVES

DAYTON JEWISH OBSERVER

INDIANA JEWISH POST AND OPINION

ILLIANA NEWS

DETROIT JEWISH NEWS

WASHTENAW JEWISH NEWS

MICROVOICE

GAIL AND EMANUEL WINSTON

CHICAGO JEWISH STAR

MAGEN DAVID ADOM

JUF NEWS

CHICAGO JEWISH NEWS

JEWISH COMMUNITY NEWS

ILLIANA NEWS

ROBERT A COHN

ST LOUIS JEWISH LIGHT

JEWISH PRESS

TEXAS JEWISH POST

JEWISH JOURNAL OF SAN ANTONIO

JEWISH NEWS OF GREATER PHOENIX

FIVE STAR PUBLICATIONS, INC.

NEW MEXICO JEWISH LINK

JEWISH REPORTER

JEWISH JOURNAL OF GREATER LOS ANGELES

SIMON WIESENTHAL CENTER

LOS ANGELES JEWISH TIMES

UJ MAGAZINE

JEWISH COMMUNITY CHRONICLE

JEWISH BUSINESS QUARTERLY

JEWISH NEWS

TOM TUGEND

SAN DIEGO JEWISH TIMES

SAN DIEGO JEWISH PRESS HERITAGE

ORANGE COUNTY JEWISH HERITAGE

JEWISH BULLETIN OF NORTHERN CALIFORNIA

DAVID S BOXERMAN

JEWISH COMMUNITY NEWS

ALEXIS P RUBIN

BROOKE MENSCHEL

YOSEF I ABRAMOWITZ

JEWISH VOICE AND HERALD

HOWARD BLAS

ED SILVERMAN

ROBERT A CUMINS DOCUMENTARY PHOTOGRAPHY)

ROOTS AND BRANCHES

ELAINE KAHN

CONNIE BENESCH

JUDITH BRODER SELLNER

AVIVA CANTOR

DAN FLESHLER

HELEN ZEGERMAN SCHWIMMER

TIM BOXER

DEBORAH BISKIN

JEWISH LEDGER

ETHEL G HOFMAN

BONNIE SQUIRES

MYRA CHANIN

MICHELLE FRENTROP

CLARA S GORDON

LISA TRAIGER

YOCHEVED GOLANI

LEAH F CHASE

TED ROBERTS

FRAN HELLER

LORIE KLEINER ECKERT

MILLARD MACK

ZELL SCHULMAN

ANDY MUCHIN

OZZIE NOGG

NANCY REUBEN GREENFIELD

JEWISH JOURNAL / NORTH OF BOSTON

JEWISH ADVOCATE

JEWISH GUIDE TO BOSTON AND NEW ENGLAND

SHMA

JEWISH SPECTATOR

CONNECTICUT JEWISH LEDGER

JEWISH LEADER

JEWISH COMMUNITY NEWS

JEWISH TIMES S JERSEY)

TRADITION

RCA RECORD

JEWISH FRONTIER

JEWISH EDUCATION NEWS

JEWISH CURRENTS

AMIT

JEWISH ACTION

PASSOVER DIRECTORY

UNSER TSAIT

JEWISH BOOK WORLD

AGENDA: JEWISH EDUCATION

VIEWPOINT MAGAZINE

AMERICAN JEWISH HISTORICAL SOCIETY

JERUSALEM POST INTERNATIONAL EDITION)

JBI VOICE

JEWISH BRAILLE REVIEW

CALL

FORWARD

MIDSTREAM

CCAR JOURNAL: A REFORM JEWISH QUARTERLY

HADASSAH MAGAZINE

KOL HATNUA

JOURNAL OF JEWISH EDUCATION-CJE

YOUNG JUDAEAN

AMERICAN JEWISH YEAR BOOK

COMMENTARY

RESPONSE

CONSERVATIVE JUDAISM

JTS MAGAZINE

CONGRESS MONTHLY

JUDAISM

JEWISH WEEK

SYNAGOGUE LIGHT AND KOSHER LIFE

LILITH THE IND JEWISH WOMENS MAGAZINE

MARTYRDOM AND RESISTANCE

HAMODIA

KASHRUS MAGAZINE

KOLOT CHAYEINU / VOICES OF OUR

JEWISH PRESS

YIDDISH QUEENS COLLEGE NSF 350

THE REPORTER

JEWISH CHRONICLE

CONTEMPORARY JEWRY

JERUSALEM LETTER

JEWISH EXPONENT

NEW MENORAH

NEAR EAST REPORT

CAPITAL COMMUNIQUE

MONITOR

MOMENT

AZURE

BNAI BRITH INTERNATIONAL JEWISH MONTHLY

SECURITY AFFAIRS

WASHINGTON JEWISH WEEK

BALTIMORE JEWISH TIMES

JEWISH NEWS

RENEWAL MAGAZINE

MODERN JUDAISM

METRO JEWISH NEWS

ATLANTA JEWISH TIMES

JEWISH CIVIC PRESS

HERITAGE FLORIDA JEWISH NEWS

SHALOM

JEWISH PRESS GROUP OF TAMPA BAY, INC.

THE OBSERVER

SHOFAR

HEBREW WATCHMAN

COMMUNITY

OHIO JEWISH CHRONICLE

INDEX TO JEWISH PERIODICALS

CLEVELAND JEWISH NEWS

AMERICAN ISRAELITE

STUDIES IN BIBLIOGRAPHY AND BOOKLORE

WISCONSIN JEWISH CHRONICLE

AMERICAN JEWISH WORLD

CHICAGO JEWISH NEWS

JUF NEWS AND GUIDE TO JEWISH LIVING IN CHICAGO

KANSAS CITY JEWISH CHRONICLE

TULSA JEWISH PREVIEW

DALLAS JEWISH WEEK

TEXAS JEWISH POST

JEWISH HERALD-VOICE

INTERMOUNTAINE JEWISH NEWS

ARIZONA JEWISH POST

LAS VEGAS ISRAELITE

JEWISH JOURNAL

JEWISH SPORTS REVIEW

CENTRAL CALIFORNIA JEWISH HERITAGE

AMERICAN RABBI

JEWISH BULLETIN OF NORTHERN CALIFORNIA

TIKKUN MAGAZINE

JEWISH REVIEW

BRIDGES

JEWISH TRANSCRIPT

HISTADRUTH IVRITH OF AMERICA

PAKN-TREGER

HADAROM

YIDDISHER KEMFER

DOS YIDDISHE VORT

ZUKUNFT

JEWISH BOOK ANNUAL

YIDDISHE KULTUR

YIVO BLETER

YIDISHE SHPRAKH

PROCEEDINGS OF THE AMERICAN ACADEMY

FORVERTS

LIKUTIM

KULTUR UN LEBN-CULTURE AND LIFE

LAMISHPAHA

HADOAR

YUGNTRUF: YIDDISH YOUTH MAGAZINE

AUFBAU

AFN SHVEL

NAAMAT WOMAN

OLOMEINU OUR WORLD

DI YIDDSIHE HEIM

ALGEMEINER JOURNAL

SHALOM LA

AMERICAN JEWISH HISTORY

RHODE ISLAND JEWISH HISTORICAL NOTES

JEWISH POLITICAL STUDIES REVIEW

JEWISH QUARTERLY REVIEW

PROOFTEXTS: JOURNAL OF JEWISH LIT HISTORY

WESTERN STATES JEWISH HISTORY

STANFORD UNIVERSITY

RI HOLOCAUST MEMORIAL MUSEUM

MUSEUM OF JEWISH HERITAGE

YESHIVA UNIVERSITY MUSEUM

PHILA MUSEUM OF JUDAICA

NATIONAL MUSEUM OF AMERICAN JEWISH MILITARY HISTOR

UNITED STATES HOLOCUAST MEMORIAL MUSEUM

KLUTZNICK NATIONAL JEWISH MUSEUM

HOLOCAUST MUSEUM & EDUCATION CENTER

SPERTUS MUSEUM

HOLOCAUST MUSEUM & LEARNING CENTER

HOLOCAUST MUSEUM

JUDAICA MUSEUM OF HOUSTON

HOLOCAUST MUSEUM

MIZEL MUSEUM OF JUDAICA

JUDAH L MAGNES MUSEUM  JEWISH MUSEUM OF THE WEST

AMERICAN JEWISH HISTORICAL SOCIETY

SOC OF FRIENDS OF TOURO SYNAGOGUE

TOURO NATIONAL HERITAGE TRUST

SOC FOR THE HIST OF CZECH JEWS INC

JEWISH HERITAGE PROJECT

JEWISH HISTORICAL SOCIETY OF GREATER WASHINGTON

CHICAGO JEWISH HISTORICAL SOCIETY

SURVIVORS OF THE SHOAH VISUAL HISTORY FOUNDATION

AMERICAN ACADEMY FOR JEWISH RESEARCH

RESEARCH FOUNDATION FOR JEWISH IMMIGRATION

JEWISH THEOLOGICAL SEMINARY OF

ASSN OF ORTHODOX JEWISH SCIENTISTS

SOCIETY OF ISRAEL PHILATELISTS

DECALOGUE SOCIETY

CONFERENCE ON JEWISH SOCIAL STUDIES INC

ASSN OF YUGOSLAV JEWS IN THE US

MEMORIAL FOUNDATION FOR JEWISH CULTURE

AMER ASSN OF JEWS FROM THE FORMER USSR INC

CONGRESS FOR JEWISH CULTURE

CENTRAL YIDDISH CULTURE ORGANIZATION

YIDDISHER KULTUR FARBAND YKUF

AMER FED OF JEWS FROM CENTRAL EUROPE

ASSN OF YUGOSLAV JEWS IN THE US

ELAINE KAUFMAN CULTURAL CENTER

LEAGUE FOR YIDDISH INC

SOCIETY FOR THE ADVANCEMENT OF JUDAISM

CONGREGATION BINA

AMER ASSN OF JEWS FROM THE FORMER USSR

AHAVAS TORAH JEWISH HERITAGE

VEDIC HERITAGE INC.

MITZVAH CEREMONIES INC.

AM KOLEL JUDAIC RESOURCE CENTER

AMER ASSN OF JEWS FROM THE FORMER SOVIET UNION

CENTER FOR JEWISH CULTURE & CREATIVITY

SKIRBALL CULTURAL CENTER

IRANIAN JEWISH CULTURAL CENTER

RUSSIAN JEWISH COMMUNITY CULTURAL CENTER

AMERICAN GUILD FOR JUDAIC ART

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF GREATER BOSTON

JEWISH GENEALOGICAL SOCEITY OF NEW HAMPSHIRE

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF CONNECTICUT

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF BERGEN COUNTY

MORRIS AREA NJ) JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY

JEWISH HISTORICAL SOCIETY OF CENTRAL JERSEY

JEWISH GENEALOICAL SOCIETY, INC.

JEWISH GENEALOGY SOCIETY OF LONG ISLAND

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF THE CAPITAL DISTRIC

JEWISH GENEALOGY SOCIETY OF BUFFALO

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF ROCHESTER

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF PITTSBURGH

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF GREATER PHILADELPHI

JEWISH GENEALOGY SOCIETY OF GREATER WASHINGTON

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF MARYLAND

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF GEORGIA

INTERNL ASSN OF JEWISH GENEALOGICAL SOCIETIES

JACKSONILLE JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF TALLAHASSEE

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF GREATER ORLANDO

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF GREATER MIAMI, INC.

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF BROWARD COUNTY

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF PALM BEACH COUNTY,

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF SOUTHWEST FLORIDA

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF TAMPA BAY

JEWISH GENEALOGICAL GROUP

JEWISH GENEALOGY SOCIETY OF CLEVELAND

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF GREATER CINCINNATI

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF DAYTON

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF MICHIGAN

WISCONSIN JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF ILLINOIS

ILLIANA JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY

CHAMPAIGN - URBANA JEWISH GENEALOGY SOCIETY

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF ST LOUIS

DALLAS JEWISH HISTORIAL SOCIETY

GREATER HOUSTON JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY

SAN ANTONIO JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF COLORADO

GREATER PHOENIX JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY

JEWISH HISTORICAL SOCIETY OF SOUTHERN ARIZONA

JEWISH GENEALOGY SOCIETY OF SOUTHERN NEVADA-WEST

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF LOS ANGELES

SAN DIEGO JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF PALM SPRINGS

SAN FRANCISCO BAY AREA JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF HAWAII

JEWISH GENEALOGICAL SOCIETY OF OREGON MJCC

JGS OF WASHINGTON STATE

UNITED ODD FELLOW & REBEKAH

NEW CRACOW FRIENDSHIP SOCIETY

JEWISH LITHUANIAN CLUB

NEW CITIZENS CLUB

NEW LIFE CLUB OF SAN DIEGO

ACKERMAN CHAPELS

SHOMREI HADAS CHAPELS

LLOYD MANDEL LEVAYAH FUNERALS

PISER CHAPEL

FURTH AND COMPANY

FURTH AND COMPANY

PISER ORIGINAL WEINSTEIN CHAPEL

G J GOLDMAN MEMORIAL HOME

CHICAGO JEWISH FUNERALS

WEINSTEIN FAMILY SERVICES

WINSTEIN FAMILY SERVICES

CHEVRA KADISHA SACRED SOCIETY

JEWISH BURIAL SOCIETY

WEINSTEIN FAMILY SERVICES

BNAI ISRAEL BURIAL ASSOCIATION

HIGH SCHOOL OF JEWISH STUDIES

NEW SHUL

MARSHA STERN TALMUDICAL ACADEMY

SAMUEL H WANG HIGH SCHOOL FOR GIRLS

ISRAEL HENRY BEREN HIGH SCHOOL

YESHIVA OF LOS ANGELES

YESHIVA TIFERES BACHURIM

YESHIVA TOMCHEI TEMIMIM

JEWISH INSTITUTE OF RELIGION

HEBREW UNION COLLEGE

ACADEMY FOR JEWISH RELIGION

HEBREW INSTITUTE OF RIVERDALE

HEBREW INSTITUTE OF WHITE

YESHIVA TORAH VODDATH

RECONSTRUCTIONIST RABBINICAL COLLEGE

CENTRAL FLORIDA COMMUNITY COLL

HEBREW UNION COLLEGE JEWISH INSTITUTE OF RELIGION

SPERTUS INSTITUTE OF JEWISH STUDIES

HEBREW UNION COLLEGE

WEST COAST TALMUDICAL SEMINARY

UNIVERSITY OF JUDAISM

BRANDEIS UNIVERSITY

HEBREW COLLEGE

SCHOOL FOR JEWISH STUDIES

TOURO COLLEGE

COLLEGE OF LIBERAL ARTS AND SCIENCES

TOURO GRAD SCHOOL OF JEWISH STUDIES

UNDERGRADUATE SCHOOL FOR WOMEN

WOMENS DIVISION

AZRIEL GRADUATE SCHOOL OF JEWISH ED & ADMIN

HUNTER COLLEGE

YESHIVA UNIVERSITY

RABBI ISAAC ELCHANAN THEOLOGICAL SEMINARY

BERNARD REVEL GRADUATE SCHOOL

ALBERT EINSTEIN COLLEGE OF MED

YESHIVA TORAH VODAATH RABBINICAL SEMINARY

TORAH ACADEMY OF BROOKLYN

BETH JACOB HEBREW TEACHERS COL

ST LAWRENCE UNIVERSITY

UNIV OF PENN CENTER FOR JEWISH STUDIES

GEORGE WASHINGTON UNIVERSITY

BALTIMORE HEBREW UNIVERSITY

UNIVERSITY OF MIAMI, SEPHARDIC STUDIES PROGRAM

TALMUDIC UNIVERSITY OF FLORIDA

RABBINICAL COLLEGE OF TELSHE INC

CLEVELAND COLLEGE OF JEWISH STUDIES

CLEVELAND COLLEGE OF JEWISH ST

HEBREW THEOLOGICAL COLLEGE

RELIGION DEPARTMENT

HEBREW UNION COLLEGE JEWISH INSTITUTE OF RELIGION

RHEA HIRSCH SCHOOL OF EDUCATION

CSU

UNIVERSITY OF SOUTHERN CALIFOR

STANFORD UNIVERSITY

CENTER FOR JEWISH STUDIES, GRA

CENTER FOR JEWISH STUDIES, GRADUATE THEOLOGICAL UN

ASSOCIATION FOR JEWISH STUDIES

BRANDEIS JEWISH EDUCATION PROGRAM

BUREAU OF JEWISH EDUCATION

TEVA LEARNING CENTER SHOMREI ADAMAH

CAJE

EDUCATIONAL ALLIANCE

TORAH SCHOOLS FOR ISRAEL CHINUCH ATZMAI

COMMISSION ON JEWISH EDUCATION

JEWISH EDU SERVICE OF N AMER

NATL JEWISH CLAL

JEWISH TEACHERS ASSOCIATION MORIM

JEWISH CHAUTAUQUA SOCIETY INC

NATIONAL ASSOCIATION OF TEMPLE EDUCATORS

PARDES PROGR ASSN OF REFORM DAY SCHOOLS

OZAR HATORAH INC

JEWISH EDUCATORS ASSEMBLY

AMERICAN COUNCIL JEWISH EDU. CTR.

HEBREW DAY SCHOOL PTA-NATL ASSC

TORAH UMESORAH

NATL YESHIVA TEACHERS BOARD OF LICENSE

NATL CONF OF YESHIVA PRINCIPALS

NATL COMM FOR THE FURTHERANCE

NATL COMM FOR THE FURTHERANCE OF JEWISH ED

NATL COMM FOR FURTHERANCE OF JEWISH EDUCA

HEBREW EDUCATIONAL SOCIETY

JEWISH EDUCATION INSTITUTE

AUERBACH CENTRAL AGENCY FOR JE

AUERBACH CENTRAL AGENCY FOR JEWISH EDU

SHALEM CENTER

JEWISH EDUCATIONAL ALLIANCE

CENTRAL AGENCY FOR JEWISH EDUC

CENTRAL AGENCY FOR JEWISH EDUCATION

CLEVELAND BOARD OF JEWISH EDUCATION

HEBREW EDUCATIONAL ALLIANCE

SEPHARDIC EDUCATIONAL CENTER

AGENCY FOR JEWISH EDUCATION

YESHIVA UNIVERSITY WOMENS ORGANIZATION

AMER FRIENDS OF THE ISRAEL ARTS & SCIENCE ACADEMY

AMER COMM FOR SHAARE ZEDEK MEDICAL CENTER

AMERICAN FRIENDS OF HEBREW UNIVERSITY

MT HOLYOKE COLLEGE

RABBINICAL INSTITUTE OF NEW HAVEN

JEWISH EDUCATIONAL CENTER

INSTITUTE OF TRADITIONAL JUDAISM

EB TORAH CENTER

AMERICAN ORT INC

BENJAMIN N CARDOZO SCHOOL OF LAW

FEINBERG GRADUATE SCHOOL

M WEINREICH CNTR FOR ADV JEWISH STUDIES

YIVO INSTITUTE FOR JEWISH RESEARCH

SCHOOL OF SACRED MUSIC

SCHOOL OF EDUCATION

JEWISH BRAILLE INST OF AMERICA

DEPARTMENT OF EDUCATION AND CULTURE

RABBINICAL SCHOOL

HL MILLER CANTORIAL & COLL OF JEWISH MUSIC

S LIEBERMAN INST FOR TALMUDIC RESEARCH

MELTON RESEARCH CENTER FOR JEWISH EDU

PHILIP AND SARAH BELZ SCHOOL OF JEWISH MUSIC

P & S BELZ SCHOOL OF JEWISH MUSIC

WURZWEILER SCHOOL OF SOCIAL WORK

ALUMNI OFFICE

BELFER INST FOR ADV BIOMEDICAL STUDIES

FERKAUF GRADUATE SCHOOL OF PSYCHOLOGY

ALBERT EINSTEIN COLLEGE OF MEDICINE

EDUCATIONAL JEWISH CENTER

JEWISH EDUCATION IN MEDIA

NATIONAL COMMITTEE FOR JEWISH EDUCATION

EDUCATIONAL INSTITUTE OF OHOLE

EDUCATIONAL INSTITUTE OF OHOLEI TORAH

YESHIVA TORAH VODAATH ALUMNI ASSN

FOUND FR. SEPHARDIC STUDIES

MESIVTA YESHIVA RABBI CHAIM BERLIN RABBINICAL ACAD

AISH HATORAH DISCOVERY, INC.

BETH JACOB JEWISH EDUCATIONAL CENTER

BRAMSON ORT COLLEGE

INSTITUTE OF JEWISH LAW

JACOB D FUCHSBERG LAW CENTER

MAALOT A SEMINARY FOR CANTORS AND JUDAISTS

NER ISRAEL RABBINICAL COLLEGE

L & HR STULMAN SCHOOL OF CONTINUING ED

BALTIMORE INST FOR JEWISH COMM SERVICE

INSTITUTE FOR CHRISTIAN & JEWI

INSTITUTE FOR CHRISTIAN & JEWISH STUDIES

SCHOOL OF GRADUATE STUDIES

MICHIGAN JEWISH INSTITUTE

INWARD BOUND

CENTER FOR JEWISH-CHRISTIAN LE

CENTER FOR JEWISH-CHRISTIAN LEARNING

WOMENS AMERICAN ORT

HEBREW SEMINARY OF THE DEAF

JCB SCHOOL

TALMUDIC RESEARCH INSTITUTE AKA: TRI

EDGAR F MAGNIN SCHOOL OF GRADUATE STUDIES

IRWIN DANIELS SCHOOL OF JEWISH COMMUNAL SERVICE

AISH HATORAH OUTREACH CENTER

REISBORD EDUCATIONAL CENTER

RABBI JOSEPH & STERA GUTNICK ADULT EDUCATION

NATL INST OF JEWISH & CONTEMPORARY LAW

BRANDEIS BARDIN INSTITUTE

MENORAH INSTITUTE

YESHIVAH ACHEI TEMIMIM

JEWISH THEOLOGICAL SEMINARY

NEWARK SCHOOL OF THEOLOGY

RABBINICAL COLLEGE OF AMERICA

HUC-JIR - BROOKDALE CENTER

HEBREW INSTITUTE OF RIVERDALE

RABBINICAL SEMINARY

RABBINICAL ASSEMBLY COLLEGE

BETH JACOB SEMINARY

MESIVTA & YESHIVA CHAIM BERLIN

MESIVTA & YESHIVA CHAIM BERLIN & KOLEL GUR ARYEH

HUC-JIR

MESIVTA OHR TORAH

SHOR YOSHUV RABBINICAL COLLEG

YESHIVAS RAMBAM

RECONSTRUCTIONIST RABBINICAL C

YESHIVA GEDOLA RABBINICAL COLL

YESHIVA GEDOLA RABBINICAL COLLEGE OF GREATER MIAMI

RABBINICAL COLLEGE OF TELSHE

RABBINICAL SCHOOL

HUC-JIR

HEBREW UNION COLLEGE - JEWISH INSTITUTE OF RELIGIO

JEWISH RECONSTRUCTIONIST RABBINICAL COLLEGE

JEWISH THEOLOGICAL SEMINARY OF AMERICA

HUC-JIR

JEWISH FEDERATION OF GREATER SPRINGFIELD

JEWISH FEDERATION OF THE BERKSHIRES

JEWISH FEDERATION OF CENTRAL MA

MERIMACK VALLEY JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF THE NORTH SHORE

JEWISH FEDERATION OF CAPE COD

JEWISH FED OF GREATER NEW BEDFORD

JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION

LEWISTON-AUBURN JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF GREATER HARTFORD

JEWISH FEDERATION OF EASTERN CONNECTICUT

JEWISH FEDERATION OF GREATER NEW HAVEN

JEWISH FED OF EASTERN FAIRFIELD CO

JEWISH FEDERATION OF GREATER DANBURY INC

UJA - FEDERATION OF GREENWICH

UNITED JEWISH FEDERATION OF STAMFORD

JEWISH FEDERATION OF GREATER CLIFTON-PASSAIC

JEWISH FEDERATION OF CENTRAL NJ

UJA - FEDERATION OF  BERGEN COUNTY

JEWISH FEDERATION OF GREATER MONMOUTH

JEWISH FEDERATION OF METROWEST

JEWISH FEDERATION OF SOUTHERN NJ

JEWISH FED OF ATLANTIC & CAPE MAY CO

JEWISH FEDERATION OF CUMBERLAND COUNTY

UNITED JEWISH FEDERATION

OCEAN COUNTY JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF SOMERSET

JEWISH FEDERATION OF GREATER MIDDLESEX COUNTY

UNITED JEWISH COMMUNITIES

UJA-FEDERATION OF JEWISH PHILANTHROPIES

JEWISH FEDERATION OF ROCKLAND COUNTY

UNITED JEWISH FED OF NE NEW YORK

JEWISH FEDERATION OF KINGSTON

JEWISH FED OF GR ORANGE COUNTY

SYRACUSE JEWISH FEDERATION

JEWISH COMMUNITY FEDERATION

JEWISH COMM FEDERATION OF UTICA

JEWISH FEDERATION OF BROOME COUNTY

JEWISH FEDERATION OF BUFFALO

JEWISH FEDERATION OF ROCHESTER

JEWISH FEDERATION OF THE TWIN TIERS

JEWISH FEDERATION

JEWISH COMMUNITY COUNCIL OF ERIE

UN JEWISH COMM OF GR HARRISBURG

JEWISH FEDERATION OF THE LEHIGH VALLEY

SCRANTON-LACKAWANNA JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF GREATER WILKES-BARRE

JEWISH FEDERATION OF GREATER PHILADELPHIA

JEWISH FEDERATION OF READING

JEWISH FEDERATION OF DELAWARE

JEWISH FEDERATION OF HOWARD COUNTY

JEWISH COMMUNITY FED : THE ASSOCIATED

JEWISH COMMUNITY FEDERATION OF RICHMOND

UNITED JEWISH FEDERATION OF TIDEWATER

GREENSBORO JEWISH FEDERATION

WAKE COUNTY JEWISH FEDERATION

WAKE COUNTY JEWISH FEDERATION

DURHAM-CHAPEL HILL JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF GREATER CHARLOTTE

WESTERN NORTH CAROLINA JEWISH FEDERATION

COLUMBIA JEWISH FEDERATION

CHARLESTON JEWISH FEDERATION

ATLANTA JEWISH FEDERATION, INC.

AUGUSTA JEWISH FEDERATION

SAVANNAH JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF COLUMBUS

JEWISH FEDERATION OF VOLUSIA & FLAGLER COUNTIES

JACKSONVILLE JEWISH FEDERATION

PENSACOLA JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF GREATER ORLANDO

JEWISH FEDERATION OF BREVARD

JEWISH FEDERATION

GREATER MIAMI JEWISH FEDERATION

GREATER MIAMI JEWISH FEDERATION

BROWARD COUNTY JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF BROWARD COUNTY

JEWISH FEDERATION OF PALM BEAC

JEWISH FEDERATION OF PALM BEACH COUNTY

JEWISH FEDERATION OF SOUTH PALM BEACH CY

TAMPA JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF PINELLAS COUNTY

JEWISH FEDERATION OF LEE & CHARLOTTE COUNTIES

JEWISH FEDERATION OF COLLIER COUNTY

SARASOTA-MANATEE JEWISH FEDERATION

BIRMINGHAM JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF MONTGOMERY INC

JEWISH FEDERATION

JEWISH COMM FED OF GR CHATTANOOGA

KNOXVILLE JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION

LOUISVILLE JEWISH COMMUNITY FEDERATION

CENTRAL KENTUCKY JEWISH FEDERATION

COLUMBUS JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF GREATER TOLEDO

JEWISH FEDERATION OF CLEVELAND

AKRON JEWISH COMMUNITY FEDERATION

YOUNGSTOWN AREA JEWISH FEDERATION

CANTON JEWISH COMMUNITY FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF CINCINNAT

JEWISH FEDERATION OF GREATER DAYTON

INDIANAPOLIS JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION INC.

JEWISH FEDERATION OF ST. JOSEPH VALLEY

FORT WAYNE JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF GREATER LAFAYETTE

JEWISH FEDERATION OF WASHTENAW COUNTY

FLINT JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF GRAND RAPIDS

JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF SIOUX CITY

MILWAUKEE JEWISH FEDERATION

UNITED JEWISH FUND & COUNCIL

MINNEAPOLIS JEWISH FEDERATION

GREAT FALLS HEBREW ASSOCIATION

JOLIET JEWISH WELFARE CHEST

JEWISH FEDERATION OF GREATER ROCKFORD

JEWISH FEDERATION OF QUAD CITIES

JEWISH FEDERATION OF PEORIA

CHAMPAIGN-URBANA JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION SOUTHERN ILLINOIS

SPRINGFIELD JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF ST LOUIS

UNITED JEWISH FUND OF ST JOSEPH

JEWISH FEDERATION OF GREATER KANSAS CITY

MID KANSAS JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF OMAHA

JEWISH FEDERATION OF LINCOLN

JEWISH FEDERATION OF GREATER BATON ROUGE

NORTHERN LOUISIANA JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF ARKANSAS

JEWISH FEDERATION OF GREATER OKLAHOMA CITY

JEWISH FEDERATION OF TULSA

JEWISH FEDERATION OF GREATER DALLAS

JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF WACO

JEWISH FEDERATION OF GREATER HOUSTON

JEWISH FEDERATION OF GALVESTON CITY

BEAUMONT JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION

JEWISH COMMUNITY ASSOCIATION OF AUSTIN

JEWISH FEDERATION

HOPE CENTER

ALLIED JEWISH FEDERATION OF COLORADO

JEWISH FEDERATION

JEWISH FEDERATION OF PHOENIX

JEWISH FEDERATION OF SOUTHERN ARIZONA

JEWISH FEDERATION OF GREATER ALBUQUERQUE

JEWISH FEDERATION OF LAS VEGAS

JEWISH FEDERATION COUNCIL OF GREATER LA

JEWISH FEDERATION OF GREATER LONG BEACH AND W ORAN

JEWISH FEDERATION OF THE GREATER SAN GABRIEL AND P

JEWISH FEDERATION - SAN GABRIEL/POMONA

UNITED JEWISH FEDERATION OF SAN DIEGO COUNTY

UNITED JEWISH FEDERATION OF SAN DIEGO

JEWISH FEDERATION OF PALM SPRINGS & DESERT AREA

JEWISH FEDERATION OF ORANGE COUNTY

JEWISH FEDERATION OF VENTURA COUNTY

JEWISH FEDERATION

SANTA BARBARA JEWISH FEDERATION

JEWISH COMMUNITY FEDERATION OF SAN FRANCISCO

JEWISH FEDERATION OF THE GREATER EAST BAY

JEWISH FEDERATION OF SACRAMENTO

JEWISH FEDERATION OF THE SACRAMENTO REGION

JEWISH FEDERATION OF PORTLAND

JEWISH FEDERATION OF GREATER SEATTLE

CENTER FOR RELIGIOUS INQUITY

MULTIFAITH WORKS

NY LEGAL ASSISTANCE GROUP

LEGAL SERVICES FOR NYC

BET TZEDEK LEGAL SERVICES

JC RELATIONS COUNCIL OF BOSTON

JEWISH COMMUNITY ALLIANCE

JEWISH COMMUNITY COUNCIL

UNITED JEWISH COUNCIL

JEWISH COMM COUNCIL OF PELHAM PKWY

JEWISH COUNCIL FOR PUBLIC AFFAIRS

AMERICAN JEWISH PUBLIC RELATIONS SOCIETY

JEWISH COMM. COUNCIL OF GREATE

JEWISH COMM. COUNCIL OF GREATER CONEY ISLAND

CROWN HEIGHTS JEWISH COMM COUNCIL

SHOREFRONT JEWISH COMMUNITY COUNCIL

JEWISH COMM COUNCIL OF CANARSIE

JEWISH COMMUNITY COUNCIL OF FLUSHING

QUEENS JEWISH COMMUNITY COUNCIL

JC COUNCIL OF THE ROCKAWAY PENINSULA

JEWISH COMMUNITY RELATIONS

PENN COUNCIL FOR RELATIONSHIP

JEWISH COMM COUNCIL OF GR WASH

BALTIMORE JEWISH COUNCIL

AMERICAN COUNCIL FOR JUDAISM

UNITED JEWISH COMM OF THE VA PENINSULA

JEWISH COMMUNITY RELATIONS COMMITTEE

JEWISH COMMUNITY AGENCY

JEWISH COMMUNITY RELATIONS COUNCIL

JEWISH COMMUNITY COUNCIL

JEWISH COMMUNITY RELATIONS COMMISSION

JEWISH COMMUNITY RELATIONS COMM.

JEWISH COMM COUNCIL OF METRO D

JEWISH COMMUNITY COUNCIL

JEWISH COMMUNITY RELATIONS COUNCIL

JEWISH WELFARE FUND

CHICAGO JEWISH COMMUNITY RELATIONS COUNCIL

JEWISH COMM RELATIONS COUNCIL OF SPRINGFIELD

ASSN OF JEWISH COMM RELATIONS WORKERS

JEWISH COMMUNITY COUNCIL

BOARD OF RABBIS OF SOUTHERN CA

BOARD OF RABBIS OF SOUTHERN CALIFORNIA

VENTURA COUNTY JEWISH COUNCIL

JEWISH COMMUNITY RELATIONS COU

JEWISH COMMUNITY RELATIONS COUNCIL

MENDOCINO COAST JEWISH COMMUNI

MENDOCINO COAST JEWISH COMMUNITY

JEWISH COMMUNITY FELLOWSHIP

INTERNL ASSN OF JEWISH VOCATIONAL SER

INTERNL ASSN OF JEWISH VOCATIONAL SERVICES

JEWISH VOCATIONAL SERVICES

JEWISH VOCATIONAL SERVICE JVS)

JEWISH VOCATIONAL SERVICE JVS)

JEWISH VOCATIONAL SERVICE JVS)

BUREAU ON JEWISH EMPLOYMENT PROBLEMS

JEWISH VOCATIONAL SERVICE JVS)

SPECIAL EMPLOYMENT PROGRAM

ZAREM / GOLDE ORT TECHNICAL INSTITUTE

JEWISH VOCATIONAL SERVICE JVS)

JEWISH VOCATIONAL SERVICE JVS)

JEWISH FAMILY SERVICE OF GREATER SPRINGFIELD

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE OF GREATER HARTFORD

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE OF NEW HAVEN

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH CENTER FOR COMMUNITY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE OF DANBURY

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY & COUNSELING SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE AGENCY

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE OF METROWEST

JEWISH FAMILY AND CHILDRENS SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICE

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICE

ASSN OF JEWISH FAMILY & CHILDRENS AGEN

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE OF S. MIDDLESEX CO

JEWISH FAMILY SERVICE OF MIDDLESEX CO.

JEWISH FAMILY SERVICE

SELFHELP COMMUNITY SERVICES

JEWISH BOARD OF FAMILY & CHILD

JEWISH BOARD OF FAMILY & CHILDRENS SERVICES

JEWISH BOARD OF FAMILY & CHILDRENS SERVICES

MAX STERN DIVISION OF COMMUNAL SERVICES

JFS-MANHATTAN NORTH OFFICE

SELFHELP WASHINGTON HEIGHTS

DIV OF JEWISH BOARD OF FAM

JEWISH BOARD OF FAMILY & CHILDRENS SERVICES

GRAENUM BERGER BRONX JEWISH FED. SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES OF ORANGE COUNTY

JEWISH FAMILY SERVICES OF ROCKLAND COUNT

SELFHELP-KENSINGTON

BETH DAVID COMMUNITY SERVICE, INC.

SELFHELP-BROOKLYN

SELFHELP JACKSON HEIGHTS

SELFHELP CENTRAL QUEENS

SELFHELP-NASSAU COUNTY

JEWISH FAMILY SERVICES OF NENY

JEWISH FAMILY SERVICES OF DUCHESS COUNTY

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES OF BUFFALO

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE OF LEHIGH VALLEY

JEWISH FAMILY SVC.OF LACKAWANNA COUNTY

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE MAIN LINE-BRANCH

JEWISH FAMILY SERVICE EASTERN MONTGOMERY

JEWISH FAMILY SVC.BUX MONT-BRANCH

JEWISH FAMILY SERVICE-BUCKS COUNTY-BRANC

JEWISH INFO & REFERRAL SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES-CLASP IMPERIAL TW

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH SOCIAL SERVICE AGENCY-DC BRANCH

JEWISH SOCIAL SERVICE AGENCY

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY & CAREER SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY & COMMUNITY SERVICES, INC.

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE - KINNERET

JEWISH FAMILY SERVICE

JFS HOMESTEAD BRANCH

JFS MIAMI BEACH- BRANCH

JEWISH FAMILY SERVICE OF GREATER MIAMI

SOUTH DADE - BRANCH JFS OF GREATER MIAMI

JEWISH FAMILY SERVICES-GREATER MIAMI

JEWISH FAMILY SERVICES OF BROWARD COUNTY

JEWISH FAMILY SERVICE

RUTH RALES JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE - TAMPA

GULF COAST JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES ASSOCIATION

AKRON JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICES

MILWAUKEE JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH SOCIAL SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICE

JEWISH FAMILY AND COMMUNITY SERVICE

JEWISH CHILDRENS BUREAU OF CHICAGO

ELAINE KERSTEN CHILDRENS CENTER

JFS NORTH SUBURBAN DISTRICT

JFS NILES TOWNSHIP DISTRICT

ROGER S BLOCH COUNSELING & CONSULTATION SERVICE

JEWISH FAMILY AND COMMUNITY SERVICE

JEWISH CHIDRENS BUREAU OF CHICAGO

JEWISH FAMILY AND COMMUNITY SERVICE

JFS NORTHWEST SUBURBAN

JFS NORTHWEST SUBURBAN DISTRICT

JEWISH CHIDRENS BUREAU OF CHICAGO

JEWISH FAMILY AND COMMUNITY SERVICE

JFS SOUTH SUBURBAN DISTRICT

JEWISH FAMILY AND COMMUNITY SERVICE

JEWISH FAMILY AND COMMUNITY SERVICE

VIRGINIA FRANK CHILD DEVELOPMENT CENTER

JEWISH CHILDRENS BUREAU OF CHICAGO

JEWISH FAMILY AND COMMUNITY SERVICE

JFS  NORTERN DISTRICT BRANCH

JEWISH FAMILY SERVICES-WEST

JEWISH CHILDREN AND FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY & CHILDREN SERVICES

JEWISH COMMUNITY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICE S. AZ

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE AGENCY

PICO ROBERTSON STORE FRONT

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICES

CONEJO VALLEY OFFICE-JEWISH FAMILY SERV

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH FAMILY SERVICE OF SAN DIEGO

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH COUNSELING & FELLOWSHIP CENTER

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE OF THE INLAND COMMUNITIES

JEWISH FAMILY SERVICE OF ORANGE COUNTY

JEWISH FAMILY SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

HELP-AT-HOME

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICES

JEWISH FAMILY AND CHILDRENS SERVICES

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICES

JEWISH FAMILY & CHILDRENS SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES - MARIN COUNTY

JEWISH FAMILY SERVICE OF SANTA CLARA

JEWISH FAMILY AND CHILDRENS SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICE

JEWISH COMMUNITY SERVICES OF HAWAII

JEWISH FAMILY & CHILD SERVICES

JEWISH FAMILY SERVICES

SPOKANE AREA JEWISH FAMILY SERVICES

HIAS INC

HEBREW IMMIGRANT AID SOCIETY

BARON DE HIRSCH FUND

CENTER FOR RUSSIAN JEWRY

NO AMER CONF ON ETHIOPIAN JEWRY

INTERNL LEAGUE FOR THE REPATRIATION OF RUSSI

JFS - RESETTLEMENT UNIT BRANCH

HEBREW IMMIGRANT AID SOCIETY

NATIONAL CONFERENCE ON SOVIET JEWRY

FREE RUSSIAN CENTER

CHICAGO ACTION FOR JEWS IN THE FORMER SOVIET UNION

HEBREW IMMIGRANT AID SOCIETY CHICAGO HIAS)

HEBREW IMMIGRANT AID SOCIETY

FRIENDS OF REFUGEES OF EASTERN

FRIENDS OF REFUGEES OF EASTERN EUROPE FREE)

JEWISH IMMIGRANT AID SERVICE

SOUTHERN CALIFORNIA COUNCIL FOR SOVIET JEWS

COMBINED JEWISH PHILANTHOPISTS

MAZON: A JEWISH RESPONSE TO HU

JEWISH WELFARE BOARD JEWISH CHAPLAINS COUNCIL

INTERNL COUNCIL ON JEWISH SOCIAL & WELFARE

METRO NY COOR CCIL ON JEWISH POVERTY

FEDERATED JEWISH CHARITIES

APALACHEE FEDERATION OF JEWISH CHARITIES

GAINESVILLE JEWISH APPEAL

MOBILE JEWISH WELFARE FUND INC

BETH ISRAEL CHARITIES

NORTHLAND JEWISH FUND

JEWISH NATIONAL FUND

GREATER CHICAGO MAOT CHITIM

COMBINED JEWISH APPEAL OF CORPUS CHRISTI

NATL TRADE UNION COUNCIL FOR HUMAN RIGHTS

JEWISH LABOR BUND

JEWISH LABOR COMMITTEE

NAAMAT USA

UNION OF COUNCILS

AMERICAN SEPHARDI FEDERATION

SEPHARDIC HOUSE

TEMPLE BETH SHALOM JUDAICA SHOP

TEMPLE EMANUEL SISTERHOOD JUDAICA SHOP

JEWISH BOOK & AUDIO

JEWISH BOOK & VIDEO LIBRARY

UPPER MIDWEST MERKOS

NORTH SHORE CONGR ISRAEL JUDAICA GIFT SHOP

SISTERHOOD OFFICE JUDAICA GIFT SHOP

TEMPLE EMANUEL JUDAICA SHOP

BOOK STORE / MAZAL TOV GIFTS

KOLBO GIFTS

RHODAS JUDAICA

GALERIE ROBIN LIMITED JUDAICA

JUDAICA STORE

CHAI CENTER JUDAICA

EVETT SILVER JUDAICA

RUDIS JUDAICA

ZOLDANS JUDAICA CENTER

JUDAICA HOUSE LIMITED

JUDAICA TREASURES

NATHANS JUDAICA

LI OR JUDAICA

JUDAICA PLAZA

TORAH TREASURES

ZION TALIS JUDAICA GALLERY

JUDAICA HERITAGE

JUDAICA CENTER OF NEW YORK

CENTRAL JUDAICA & JEWELRY

JUDAICA EXPERIENCE INC

JUDAICA BOOKS & GIFTS

JUDAICA CLASSICS BY DOINA

FELLERS JUDAICA & GIFT GALLERY

JUDAICA EXPRESS

JUDAICA OF GREAT NECK LTD

16TH AVENUE JUDAICA & GIFTS

JUDAICA SILVER INTERNATIONAL

JUDAICA WORLD OF CROWN HGTS INC

JUDAICA ENGRAVING INTERNATIONAL

JUDAICA R US

FLOHRS GIFTS & JUDAICA

JUDAICA ILLUMINATIONS

JUDAICA ART IS LIMITED

JUDAICA PLUS

JUDAIC ART KITS

PINSKERS JUDAICA CENTER

BALA JUDAICA CENTER

ORIGINAL HANDWOVEN JUDAICA

SHABSIS JUDAICA CENTER

JUDAICA

SHABBAT-TO-GO

JUDAICA CORNER

JUDAICA COLLECTION

PA PURSUITS

JUDAICA WORLD

TRADITIONS JUDAICA GIFTS INC

JERUSALEM JUDAICA

TORAH TREASURES

JUDAICA ENTERPRISES GIFTS & BOOKS

TRADITIONS JUDAICA GIFTS INC

SEFARD JUDAICA INC

JUDAIC CONNECTION KETUBAH & JUDAICA

DEVASH JUDAICA INTERNATIONAL INC

JUDAICA TREASURES

GILROM JUDAICA

ELIES FINE ART JUDAICA & JEWELRY

JUDAIC GIRAFFE

MERKAZ JUDAICA

SHALOM JUDAICA BOOKS & GIFTS

ESTHERS JUDAICA & GIFT WORLD

MENSHENABLES JUDAICA INC

BARIFF SHOP FOR JUDAICA

JUDAICA SHOP

TEMPLE SHALOM JUDAIC SHOP

JUMBO JUDAICA OF TEXAS

BOUTIQUE JUDAICA

AHARONS JEWISH BOOKS AND JUDAICA

SCOTTSDALE JUDAICA

UFARATZTA JUDAICA CENTER

TREASURES OF JUDAICA

HOUSE OF JUDAICA

ABIS JUDAICA & GIFTS

DORLDOR UNIQUE JUDAICA

HATIKVA FINE JUDAICA

TEMPLE BETH EL JUDAICA GIFT SHOP

ALEF BET JUDAICA

JUDAICA SHOP

TREE OF LIFE JUDAICA & BOOKS

BEZALEL GALLERY - ARTFUL JUDAICA

BETH EL JUDAICA CRAFT GALLERY

MAHTOV GALLERY JUDAICA

JUDAICA GALLERY

JUDAIC ART & GIFT GALLERY

GALLERY JUDAICA

JUDAICA GALLERY INC

TEMPLE ETZ CHAIM JUDAICA SHOP

TEMLE ISAIAH-JUDAICA GIFT SHOP

ELEGANT TABLE

EASTERN JEWELRY

J. LOWY

FRANK MEISLER SCULPTURE

STEEL CURVES

HEROIC PRODUCTIONS

IS ART

HOLIGAMES

HATIKVAH HOLOCAUST ED. & RESOU

HATIKVAH HOLOCAUST ED. & RESOURCE CTR.

HOLOCAUST HUMAN RIGHTS CENTER RM. A301

CENTER FOR HOLOCAUST STUDIES- UVM

HOLOCAUST RESOURCE CENTER

ROCKLAND CENTER FOR HOLOCAUST STUDIES

HOLOCAUST RESOURCE CENTER

HOLOCAUST CENTER OF THE UN JEWISH FED

HOLOCAUST CENTER OF UJF OF PITTSBURGH

HOLOCAUST RESOURCE CENTER OF THE JFS

LILLIAN & A J WEINBERG CTR. FOR HOLOCAUST EDUCATIO

HOLOCAUST MEMORIAL RESOURCE & EDUCATION CENTER

COMMUNITY COUNCIL FOR JEWISH ELDERLY

HOLOCAUST DOCUMENTATION CENTER

HOLOCAUST MEMORIAL CENTER

CENTER FOR HOLOCAUST STUDIES

ST. LOUIS HOLOCAUST MUSEUM & LEARNING CN

MIDWEST CENTER FOR HOLOCAUST EDUCATION

DALLAS MEMORIAL CENTER FOR HOLOCAUST STUDIES

SIMON WIESENTHAL CENTER

L A MUSEUM OF THE HOLOCAUST

HOLOCAUST EDUCATION & RESOURCE CENTER

GREATER BOSTON CHILD SURVIVOR GROUP

HOLOCAUST SURVIVORS ORGANIZATION

AMER ASSN OF JEWISH HOLOCAUST SURVIVORS

HOLOCAUST CHILD SURVIVORS OF CONNECTICUT

AMER GATHERING OF JEWISH HOLOCAUST SURVIVORS

HUNGARIAN HIDDEN CHILDREN

SURVIVORS OF THE RIGA GHETTO

N A H O S

NATL ASSN OF  CHILD HOLOCAUST SURVIVORS

ASSOC.OF HOLOCAUST SURV.FORMER SOVIET UN

N A H O S

HOLOCAUST SURVIVORS & FRIENDS

SECOND GENERATION OF ALBANY

HOLOCAUST SURVIVORS GROUP

CHILD HOLOCAUST SURVIVORS PITTSBURGH

FED OF CHILD SURVIVORS OF THE HOLOCAUST

ASSOCIATION OF JEWISH HOLOCAUST SURVIVORS

JEWISH HOLOCAUST SURVIVORS & FRIENDS O

ASSOC.OF CHILD SURV.WASHINGTON-BALTIMORE

FED OF CHILD SURVIVORS OF THE HOLOCAUST

CHILD SURVIVORS,NORTH CAROLINA

CHILDREN OF HOLOCAUST SURVIVORS

CHILD SURVIVORS OF HOLOCAUST

HOLOCAUST SURVIVORS OF SOUTH FLORIDA

HIDDEN CHILDREN/CHILD SURV.OF PALM BEACH

CHILD SURVIVORS OF HOLOCAUST N.E.OHIO

COMBINED GENERATIONS OF THE HOLOCAUST

C A  N D L E S

CHILD SURVIVORS OF ANN ARBOR

HIDDEN CHILD/CHILD SURVIVORS MICHIGAN

NEW AMERICANS

HOLOCAUST ASSOCIATION OF CHILD SURVIVORS

MIDWEST CHENSTOCHOVER SURVIVORS SOCIETY

HIDDEN CHILDREN,CHICAGO

ASSOC. OF CHILDREN OF HOLOCAUST SURVIVORS

CHILD SURVIVORS OF ST.LOUIS

CHILD SURVIVORS/HIDDEN CHILDREN HOUSTON

ROCKY MT.GATHERING OF HOLOCAUST SURVIVORS

CHILD SURVIVORS, ARIZONA COLLEGE OF LAW

HOLOCAUST SURVIVORS ASSOCIATION

CHILD SURVIVORS OF THE HOLOCAUST, LA

CALIFORNIA ASSOC OF HOLOCAUST CHILD SURV

NEW LIFE CLUB

CHILD SURVIVORS OF ORANGE CO & LONG BEACH

BAY AREA HIDDEN CHILDREN

TIKVAH ACHAREY HA SHOAH

CHILD SURVIVORS OF SAN FRANCISCO

HOLOCAUST MEMORIAL COMMITTEE

AVENUE OF THE RIGHTEOUS

US HOLOCAUST MEMORIAL MUSEUM

HOLOCAUST MEMORIAL FOUNDATION OF ILLINOIS

HOLOCAUST MEMORIAL FOUNDATION

FACING HISTORY AND OURSELVES

JEWISH FOUNDATION FOR THE RIGHTEOUS

THANKS TO SCANDINAVIA INC

LITZMANNSTADT - GETTO

WHEC

KINDERTRANSPORT ASSOCIATION

HOLOCAUST EDUCATIONAL FOUNDATION

RAOUL WALLENBERG COMMITTEE OF CHICAGO

HOLOCAUST SURVIVORS ASSISTANCE OFFICE

BANK HAPOALIM

BANK LEUMI

DEVELOPMENT CORPORATION FOR ISRAEL

AMERICAN ISRAEL CHAMBER OF COMMERCE

CAMERA

AMER PHYSICIANS FELLOWSHIP FOR MEDICINE IN ISR

PRO ISRAEL

HASHOMER HATZAIR

MERETZ USA FOR ISRAELI CIVIL RIGHTS AND PEACE

GIVAT HAVIVA EDUCATIONAL FOUNDATION

AMERICAN FRIENDS OF LIKUD

HABONIM DROR NORTH AMERICA

NATIONAL COMMITTEE FOR LABOR ISRAEL

LABOR ZIONIST ALLIANCE

ISRAEL HUMANITARIAN FOUNDATION

BOYS TOWN JERUSALEM FOUNDATION OF AMER

AMERICAN ISRAELI LIGHTHOUSE INC

AMER COMM FOR SHENKAR COLLEGE IN ISRAEL

EMUNAH OF AMERICA

AMERICAN FRIEND OF RABIN MEDICAL CENTER

AMERICAN FRIENDS OF BAR ILAN UNIVERSITY

NATL COUNCIL FOR TORAH EDU

JEWISH INST FOR BLIND JERUSALEM

MERCAZ USA

UNITED ISRAEL APPEAL INC

AMER FRIENDS OF NEVE SHALOM WAHAT AL SALAM

AMERICA ISRAEL FRIENDSHIP LEAGUE INC

ISRAEL PERMANENT MISSION NEW YORK

AMERICAN FRIENDS OF TEL AVIV UNIVERSITY INC

AMER FRIENDS OF HERZOG HOSPITAL

AMERICA ISRAEL CULTURAL FOUNDATION INC

AMER JEWISH JOINT DISTRIBUTION COMM

ISRAEL ALIYAH CENTER

AMERICAN FRIENDS OF ALYN HOSPITAL

PEC ISRAEL ECONOMIC CORPORATION

PEF ISRAEL ENDOWNMENT FUNDS INC

AMERICAN FRIENDS OF BETH HATEFUTSOTH

AMER ASSC BEN GURION UNIVERSITY

FRIENDS OF THE ISRAEL DEFENCE FORCES

AMER SOC FOR TECHNION ISRAEL INST

AMERICAN FRIENDS OF RAMBAM MEDICAL CENTER

AMER FRIENDS OF THE HEBREW UNIV

JEWISH NATIONAL FUND OF AMERICA

ABRAHAM FUND

SCHNEIDER CHILDRENS MED CENTER

AMERICAN JEWISH LEAGUE FOR ISRAEL

AMER COMM FOR WEIZMANN INST OF SCIENCE

YOUTH RENEWAL FUND

AMER FRIENDS OF TEL AVIV MUSEUM OF ART

NEW ISRAEL FUND

AMER FRIENDS OF ASSAF HAROFEH MED CNTR

AMER FRIENDS OF OPEN UNIV OF ISRAEL

AMER COMM FOR BEERSHEVA FOUNDATION

AMPAL AMERICAN ISRAEL CORP

GESHER FOUNDATION

AMER ISRAEL ENVIR COUNCIL

AMER COMM FOR SHAARE ZEDEK

VOLUNTEERS FOR ISRAEL

ISRAEL POLICY FORUM

ISRAEL CANCER RESEARCH FUND

AMERICAN RED MAGEN DAVID FOR ISRAEL

AMERICAN FRIENDS OF THE ISRAEL MUSEUM

AMERICAN SOCIETY FOR YAD VASHEM

AMERICAN SOCIETY OF THE UNIVERSITY OF HAIFA

INTERNS FOR PEACE

AMER FRIENDS OF SHALOM HARTMAN INST

AMERICANS FOR A SAFE ISRAEL

AMER FRIENDS OF ISRAEL PHIL ORCH

AMER FRIENDS OF ALLIANCE ISRAELITE UNIV

JERUSALEM FOUNDATION INC

AMER SOC FOR THE PROT OF NATURE

TSOMET TECHIYA USA

POALE AGUDATH ISRAEL OF AMERICA INC

UNITED CHARITY INSTITUTIONS OF JERUSALEM INC

FEDERATED COUNCIL OF ISRAEL INSTITUTIONS

ISRAEL STUDENTS ASSOCIATION

MACCABI USA SPORTS FOR ISRAEL

AMERICAN ISRAEL PUBLIC AFFAIRS COMMITTEE

ISRAEL POLICY FORUM

NEW ISRAEL FUND

AMERICANS FOR PEACE NOW

JEWISH INSTITUTE FOR NATIONAL SECURITY AFFAIRS

AMCHA FOR TSEDAKAH

JEWISH PEACE LOBBY

SOCIETY OF ISRAEL PHILATELISTS

YAD BEYAD

CHICAGO FRIENDS OF ALYN HOSPITAL

AMERICAN-ISRAEL CHAMBER OF COMMERCE AND INDUSTRY

ISRAEL ECONOMIC MISSION

AMERICAN ISRAEL PUBLIC AFFAIRES COMM

AMERICAN SOCIETY FOR TECHNION

ISRAEL COVERNMENT TOURIST OFFICE

AMERICANS FOR A SAFE ISRAEL

ISRAEL BOOKSHOP

JEWISH LIGHTS PUBLISHING

JUDAICA LIMITED

MEDIA JUDAICA INC

J LEVINE JEWISH BOOKS & JUDAICA

SCHOLASTIC PUBLISHING

HIPPOCRENE BOOKS

UAHC PRESS

ISRAELOWITZ PUBLISHING

JUDAICA PLACE BOOKS)

ILLUSTRATED TORAH, GEFFEN PUBLISHING

ALEF JUDAICA

JOSEPHS DREAMS, DEAN SHAPIROS CO

JUDAICA COLLECTION, BOOK DEALER

RABBI WHO FLEW, BOOKSMYTHE

RIKUDEI MIRIAM PRESS

JOSSEY-BASS

LEHRHAUS JUDAICA

CROSSING PRESS, INC

GINGKO PRESS

WOMEN OF VALOR, BEZALEL-LEVY EDITIONS

EISNER CAMP

CRANE LAKE CAMP

RAMAH CAMP IN NEW ENGLAND

KINGSWOOD CAMP

CAMP GAN ISRAEL

LOUEMMA CAMP

YESHIVAS KAYITZ LAMASMIDIM

CYJ SPROUT LAKE

YOUNG JUDEA SPROUT CAMP

MORASHA CAMP

CAMP GIVAH

CAMP EMUNAH

BERKSHIRE HILLS EMANUEL CAMPS

RAMAH CAMP IN THE BERKSIRES

TEL YEHUDAH CAMP

NAGEELA CAMP

CAPITAL CAMPS

UAHC CAMP HARLAM

DINA CAMP

CAMP NAH-JEE-WAH

PINEMERE CAMP

MOSHAVA CAMP

LAKE COMO

GALIL CAMP

UAHC CAMP HARLAM

PINEMERE CAMP

BNAI BRITH PERLMAN CAMP

JUDAEA CAMP

RAMAH DAROM

UAHC COLEMAN CAMP INSTITUTE

BARNEY MEDINTZ CAMP

CAMP OR HASHEMESH

CAMP GAN ISRAEL

WISE CAMP

CAMP GAN ISRAEL-KALKASA

UAHC OLIN-SANG-RUBY UNION INSTITUTE

CHI CAMP

RAMAH CAMP IN WISCONSIN

CYJ MIDWEST

UAHC OLIN-SANG-RUBY UNION INSTITUTE

CYJ TEXAS

SHWAYDER CAMP

CHARLES PEARLSTEIN

CHARLES PEARLSTEIN

CAMP HESS KRAMER & GINDLING HILLTOP CAMP

KINGSWOOD CAMP

NEW JERSEY Y CAMPS

CAMP NESHER

SURPRISE LAKE CAMP

MOGEN AVRAHAM, HELLER STERNBERG, INC.

MOSHAVA CAMP

EISNER CAMP

BERKSHIRE HILLS EMANUEL CAMPS

CYJ SPROUT LAKE

DORA GOLDING CAMP

MORASHA CAMP

LOUEMMA CAMP

NAGEELA CAMP

ROMIMU CAMP

DORA GOLDING CAMP

BNAI BRITH PERLMAN CAMP

CAPITAL CAMPS

RAMAH DAROM

BARNEY MEDINTZ CAMP

UAHC COLEMAN CAMP INSTITUTE

HENRY S JACOBS CAMP

WISE CAMP

CHI CAMP

RAMAH CAMP IN WISCONSIN

CYJ MIDWEST

YOUNG JUDAEA  CAMP - TEXAS

SHWAYDER CAMP

CAMP HESS KRAMER & GINDLING HILLTOP CAMP

UAHC WINTER OFFICE

ORTHODOX JEWISH ARCHIVES

LEO BAECK INSTITUTE INC

ZIONIST ARCHIVES & LIBRARY

JEWISH MUSEUM

PITTSBURGH INDEX OF JUDAICA AND JEWISH ART

JEWISH ARCHIVES LIBRARY

JOSEPH MEYERHOFF LIBRARY

AMER JEWISH ARCHIVES LIBRARY

JACOB RADER MARCUS CENTER

CHICAGO JEWISH ARCHIVES

CHICAGO JEWISH ARCHIVES

MUSEUM OF TOLERANCE

ESTHER COHEN MEMORIAL LIBRARY

SONS OF ZION LIBRARY

BNAI ISRAEL LIBRARY

SONS OF ZION CONGREGATION LIBRARY

BNAI JACOB LIBRARY

BETH ISRAEL LIBRARY

SINAI TEMPLE LIBRARY

KODIMOH CONGREGATION LIBRARY

BETH EL LIBRARY

A LEO MASH MEMORIAL LIBRARY

ANSHE AMUNIM TEMPLE LIBRARY

ISRAEL TEMPLE LIBRARY

AGUDAT ACHIM LIBRARY

BNAI SHALOM LIBRARY

EMANUEL TEMPLE LIBRARY

BETH ISRAEL LIBRARY

SINAI TEMPLE LIBRARY

LEVINE LIBRARY

BETH TORAH LIBRARY

EMANUEL TEMPLE LIBRARY

LENNARD HILL MEMORIAL LIBRARY

ISRAEL TEMPLE LIBRARY

BETH EL LIBRARY

SHIR TIVKA LIBRARY

EMANUEL TEMPLE LIBRARY

EMANU-EL TEMPLE LIBRARY

BETH EL TEMPLE LIBRARY

EMANUEL TEMPLE LIBRARY

SHALOM TEMPLE LIBRARY

AHAVAT SHOLOM LIBRARY

CHEVRA TEHILLIM LIBRARY

ISRAEL TEMPLE LIBRARY

RABBI ISRAEL HARBURG LIBRARY

AHAVATH ACHIM LIBRARY

EMANUEL TEMPLE LIBRARY

BETH SHALOM LIBRARY

NER TAMID LIBRARY

SHALOM TEMPLE LIBRARY

BETH ABRAHAM TEMPLE LIBRARY

JEWISH CENTER COMMUNITY LIBRAR

BETH SHALOM TEMPLE LIBRARY

HOUSE OF JACOB LIBRARY

SHAARE TEFILAH LIBRARY

SANHURST MEMORIAL LIBRARY

SINAI TEMPLE LIBRARY

AHAVATH TORAH LIBRARY

CHARLES RIVER PARK LIBRARY

KADIMAH TORAS MOSHE LIBRARY

BNAI MOSHE LIBRARY

HAVURAHT SHALOM LIBRARY

BNAI BRITH TEMPLE LIBRARY

GOLDSTEIN LIBRARY

TEFERETH ISRAEL LIBRARY

BETH ISRAEL LIBRARY

TIFERETH ISRAEL LIBRARY

AHAVAS ACHIM LIBRARY

AHAVAS ACHIM LIBRARY

TIFERETH ABRAHAM LIBRARY

SHALOM TEMPLE LIBRARY

NATHAN ZIBEL MEMORIAL LIBRARY

MARTIN ROSS LIBRARY

BNAI SHALOM LIBRARY

TENA FINK MEMORIAL LIBRARY

ISRAEL TEMPLE LIBRARY

AGUDAS ACHIM LIBRARY

VERA RICHMAN LIBRARY

BETH JACOB LIBRARY

BARON LIBRARY

HASKEL BERNARD LIBRARY

EMUNAH TEMPLE LIBRARY

BETH PINCHAS LIBRARY

SINAI TEMPLE LIBRARY

BETH ZION LIBRARY

MINNIE EPSTEIN LIBRARY

MORRIS CANTER LIBRARY

BETH AVODAH LIBRARY

BETH EL LIBRARY

SHOLOM TEMPLE LIBRARY

WASSERMAN LIBRARY

HARRY LAKIN LIBRARY

HARRY & ANNA FEINBERG LIBRARY

CARL KALES MEMORIAL LIBRARY

BETH ELOHIM LIBRARY

ALIYAH TEMPLE LIBRARY

BETH SHALOM LIBRARY

CAPE COD SYNAGOGUE LIBRARY

BETH EL LIBRARY

ADAS ISRAEL LIBRARY

TIFERETH ISRAEL LIBRARY

PAPKIN MEMORIAL LIBRARY

RABBI BARUCH KORFF LIBRARY

BETH AM DAVID LIBRARY

GLORIA MEDOFF GOODMAN LIBRARY

CRANSTON JEWISH CENTER LIBRARY

BETH SHOLOM LIBRARY

EMANUEL TEMPLE LIBRARY

W G BRANDE LIBRARY

SHAARE ZEDEK LIBRARY

SONS OF JACOB LIBRARY

SINAI TEMPLE LIBRARY

BETH ABRAHAM LIBRARY

ADATH YESHURUN LIBRARY

BETH JACOB LIBRARY

NANCY MAE SHAINES MEM LIBRARY

SISTERHOOD LIBRARY

TEMPLE SHALOM LIBRARY

BETH EL TEMPLE LIBRARY

RUTLAND JEWISH CENTER LIBRARY

ALMA R BODENHEIMER LIBRARY

BETH ISRAEL LIBRARY

BETH SHALOM LIBRARY

BNAI ISRAEL LIBRARY

BNAI ISRAEL LIBRARY

FARMINGTON VALLEY JEWISH CENTER LIBRARY

LARRY GILBERT MEMORIAL LIBRARY

BETH AHM CONGREGATION LIBRARY

JEROME LOVESKY LIBRARY

SINAI TEMPLE LIBRARY

AGUDAS ACHIM LIBRARY

EMANUEL SYNAGOGUE LIBRARY

UNITED SYNAGOGUES LIBRARY

ADOS ISRAEL CONGREGATION LIBRARY

BETH EL LIBRARY

IDA SLUSKY MEMORIAL LIBRARY

DEBORAH LIBRARY

BNAI ISRAEL TEMPLE LIBRARY

LENA C KAPLAN LIBRARY

BETH JACOB LIBRARY

GOLDSTEIN MEMORIAL LIBRARY

BETH DAVID TEMPLE LIBRARY

HARRIS LIBRARY

EMANUEL TEMPLE LIBRARY

OR SHALOM LIBRARY

BETH ISRAEL SYNAGOGUE LIBRARY

YOUNG ISRAEL LIBRARY

BETH EL KESSER LIBRARY

BETH HAMEDROSH LIBRARY

BIKUR CHOLIM LIBRARY

SINAI CONGREGATION LIBRARY

SWINKIN MEMORIAL LIBRARY

MISHKAN ISRAEL LIBRARY

HIMMEL LIBRARY

RODOPH SHOLOM LIBRARY

BNAI ISRAEL LIBRARY

E GOLDBERG LIBRARY

RABBI SHLOMO KAZARNOVSKY LIBRARY

BNAI TORAH LIBRARY

BNAI SHALOM LIBRARY

SHOLOM TEMPLE LIBRARY

BETH EL SYNAGOGUE LIBRARY

BNAI ISRAEL LIBRARY

L S JACOBSON LIBRARY

CONGREGATION BETH EL LIBRARY

CARY L WELLINGTON LIBRARY

ISRAEL TEMPLE LIBRARY

TEMPLE BETH EL LIBRARY

ADLER LIBRARY

HORN MEMORIAL LIBRARY

NER TAMID LIBRARY

AGUDATH ISRAEL LIBRARY

SHALOM TEMPLE LIBRARY

GOLDSTEIN MEMORIAL LIBRARY

BONNIE WIENER MEMORIAL LIBRARY

BNAI ISRAEL LIBRARY

ANSHE CHESED LIBRARY

EMANU-EL TEMPLE LIBRARY

SYNAGOGUE OF SUB TORAH LIBRARY

JOACHIM PRINZ LIBRARY

LARRY LICHTERMAN MEM LIBRARY

AHAVATH ZION LIBRARY

GRUENEWALD LIBRARY

BNAI KESHET MONTCLAIR LIBRARY

SHOMREI EMUNAH LIBRARY

BETH AHM LIBRARY

KAHN LIBRARY

AHAVAS ACHIM LIBRARY

JEWISH CENTER LIBRARY

AHAVAT TORAH LIBRARY

YOUNG ISRAEL LIBRARY

TEMPLE EMANUEL LIBRARY

ROSE WEISSMAN MEMORIAL LIBRARY

FRANCES/WILLIAM GOLDSTEIN LIB

BETH OR LIBRARY

OHEV SHALOM LIBRARY

JOSEPH SPEVACK LIBRARY

ISRAEL TEMPLE LIBRARY

ELY E PILCHIK LIBRARY

OHEB SHALOM LIBRARY

BETH EL LIBRARY

EDWARD EHRENBRANZ MEM LIBRARY

BETH AHM LIBRARY

ISRAEL CONGREGATION LIBRARY

ISRAEL TEMPLE LIBRARY

EMANUEL EL LIBRARY

ADATH ISRAEL LIBRARY

HARRY & SADIE BERLIN MEMORIAL LIBRARY

BEN & ESTHER BERKOWITZ LIBRARY

BELLA RESIN MEMORIAL LIBRARY

BNAI JACOB LIBRARY

MOUNT SINAI LIBRARY

ARNOLD FELDMAN MEM LIBRARY

MORRIS BANDON LIBRARY

BETH SHALOM LIBRARY

AHAVAT ACHIM ORTHODOX LIBRARY

TEMPLE AVODA LIBRARY

BNAI ISRAEL LIBRARY

BETH SHALOM LIBRARY

ISRAEL TEMPLE LIBRARY

BETH TIKVAH LIBRARY

WUCKOFF-FRANKLIN LIBRARY

KATZ MEMORIAL LIBRARY

TEMPLE EMANUEL LIBRARY

MORRIS WEINER MEMORIAL LIBRARY

TEMPLE BETH ISRAEL LIBRARY

BERGENFIELD-DUMONT LIBRARY

BETH-EL TEMPLE LIBRARY

BNAI ISRAEL LIBRARY

EMANU-EL LIBRARY

MORRIS RITAIN LIBRARY

BETH TIKVAH LIBRARY

BETH SHALOM TEMPLE LIBRARY

SHOLOM TEMPLE LIBRARY

BNAI YESHURUN LIBRARY

BETH AM LIBRARY

BETH AARON LIBRARY

IRVING SHAKIN LIBRARY

SINAI TEMPLE LIBRARY

BETH OR LIBRARY

ADA L GOLDBERG MEMORIAL LIBRAR

RAYMOND SULTAN MEM LIBRARY

KURT GRUENWALD MEMORIAL LIBRARY

SONS OF ISRAEL LIBRARY

AGUDATH ACHIM LIBRARY

MONMOUTH REFORM TEMPLE LIBRARY

SONS OF ISRAEL LIBRARY

SHAARI EMETH LIBRARY

BETH MIRIAM LIBRARY

BROTHERS OF ISRAEL LIBRARY

BETH AHM LIBRARY

SHALOM TEMPLE LIBRARY

BETH EL LIBRARY

DOROTHY SPIWAK MEMORIAL LIBRARY

HATIKVAH TEMPLE LIBRARY

WHITE MEADOW TEMPLE LIBRARY

ROXBURY REFORM TEMPLE LIBRARY

SINAI TEMPLE LIBRARY

BNAI OR LIBRARY

HEBREW CONGREGATION LIBRARY

Kellman Academy Library

Sons Of Israel Library

Emanuel Temple Library

Adel & Terry Uhr Memorial Libr

Adel & Terry Uhr Memorial Library

Temple Bnai Israel Library

Eillilan Zalman Library

Temple Emanuel Library

 

צדקה - מספר חכמת אדם  כלל קמ"ד

         הלכות ריבית חכמת אדם  כלל קלא קלד.

         הלכות ריבית מספר קיצור שלחן ערוך

         קושטא קאי מהרב הגאון רבי ישראל בנימין לאווען מייסד ומנהל קרית טאש, מבאר באריכות מעשיהם של המוסרים והולכי ערכאות, וגוזלין וחומסים את כל כספי הצדקה הנכנסים לשם, הכל בהכשר הרבנים שנהנים מקופת הצדקה, ומעשיהם כמו שעושים האחים הקדושים בסאטמאר, איך שהגה"צ אב"ד מאנראוי וקהילתו שלחו 113 פעמים הזמנה לאחיו הגה"צ אב"ד סאמטמאר וויליאמסבורג, והאב"ד וויליאמסבורג רוצה שדווקא הדיינים שלו יהיו הדיינים שלו בגלל שמקבלים מאה או מאה וחמישים אלף דולר בשנה, ובזכות זה צריכים לפסוק אך ורק לטובתו, (ואינו יודע פסוק בתורה שכל תינוק יודע, כי השוחד יעוור עיני חכמים, וכולם רוקדים על העגל הזהב הזה, ומי יודע איזה חורבן שמביאים על כל העולם בזכות מעשיהם הרעים מעשי סדום ועמורה) כי הרבנים שלו יתירו לו הכל אשר לכל, וכך מתירים כל איסורים שבתורה, והתירו ערכאות וחילול השם גדול שלא היתה כמוה מיום בריאת העולם עד היום הזה, והם מראים את הדרך הזה לכל בני ישראל, עד שגם קהילה קדושה כמו טאש עושים בדיוק כמו מעשה סאטמאר, ומי שרוצה לילך בדרך הזה של סדום ועמורה, הולכים לבית דין של התאחדות הרבנים, והם עוזרים להם על הכל, עם חתימתם שהוא תחת מלכות סאטמאר (מי שקורא לעצמו מלכות זה כבר עבודה זרה, כי מלכות שייך רק להקב"ה, כי רק הקב"ה הוא מלך על כל הארץ) העיקר שלם ישלם, ובעד כסף מותר הכל, כי כוח הפועל בנפעל, ואם אתה מחזיק נגד הציונים ומדינת ישראל מותר לך לעבור על כל ג' עבירות ואין פוצה פה ומצפצף, וכל הרבנים שלהם צועקים: מותר לך, מותר לך, מותר לך. ועל ידי מלכות של עבודה זרה יצא העגל הזה.

SOUL SAVING ARGENTINA E. 18 P
Rabbi Sholom Yehuda Gross, the head of the Rabbinical court of Holmin

EMERGENCY APPEAL

EMERGENCY APPEAL - 4

SHA'RRAY OHL MALCHUS SHOMAYIM
AN OPEN LETTER TO ALL WEALTHY JEWISH PHILANTHROPISTS.

Rabbi Sholom Yehuda Gross, the head of the Rabbinical court of Holmin.

LETEHR TO MOSEH RECHMAN
Rabbi Sholom Yehuda Gross, the head of the Rabbinical court of Holmin.

AN OPEN LETTER TO ALL WEALTHY JEWISH PHILANTHROPISTS,
Rabbi Sholom Yehuda Gross, the head of the Rabbinical court of Holmin.

TZEDAKAH AND CHESED: LEARN ABOUT THE PLIGHT OF THE POOR AND THE LIFE SAVING MERIT ONE GAINS BY HELPING THEM

TZEDDAKA:  THE PROPER WAY

Kol ha Shechita  FACTS AND FINDING REGARDING THE PRESENT SITUATION OF RITUAL SLAUGHTER - By Rabbi Sholom Yehuda Gross, the head of the Rabbinical Court of Holmin, Shlita

 

 

לדף הבא

GO TO NEXT PAGE

 

לדף הקודם

GO TO PRIOR PAGE